تزریق ژل لب مدل قلبی

0

بسیاری از بانوانی که علاقه مند هستند لب هایی برجسته و جذاب داشته باشند به دنبال روش های مطمئن و بی خطر هستند. تزریق ژل لب یکی از روش هایی می باشد که طرفداران خاص خود را دارد. البته روغن های گیاهی بدون مانند خراطین هستند که بدون درد و هیچ گونه عارضه ای می توانند تا به مقدار کمی تاثیر گذار باشند. اما به مراتب تاثیر و زیبایی تزریق ژل لب مدل قلبی بسیار بیشتر از روش های دیگر می باشد.

 

در این مقاله خواهید خواند:

فرم لب قلبی شکل به چه صورت است؟

تکنیک تزریق ژل لب مدل قلبی شکل

مدت ماندگاری فیلر لب تا چه زمانی است؟

هزینه ی تزریق فیلر لب چقدر است؟

نکاتی که باید قبل از اقدام به تزریق ژل لب باید بدانید

معرفی بهترین ژل های تزریقی لب

بهترین زمان ماندگاری تزریق ژل لب مدل قلبی چه مدت است؟

 

بهترین تزریق ژل لب مدل قلبی برای دختران

تزریق ژل لب به روش ها و مدل های مختلفی انجام می شود، ما امروز قصد داریم به بررسی بهترین تزریق ژل لب مدل قلبی برای دختران بپردازیم با ما همراه باشید با معرفی روش های جدید تزریق ژل لب.

تزریق ژل لب مدل قلبی

فرم لب قلبی شکل به چه صورت است ؟

حجم دهی طولانی مدت به لب ها توسط تزریق ژل لب یکی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی محصوب می شود. که در میان خانم ها و آقایان باب شده است. یکی از محبوب ترین تزریق این نوع فیلرها، تزریق ژل لب مدل قلبی شکل است. که توسط دکتر خانا ابداع شد و در سراسر جهان شهرت یافت.

دکتر خانا از دانشگاه اسپانیا یکی از بهترین و برجسته ترین چهره ها در دنیای زیبایی شناسی صورت محسوب می شود. به گفته ی دکتر خانا لب ها در حالت کلی به شکل قلب هستند. و یک شیار در لب پایین وجود دارد که زیبایی لب ها را دو چندان می کند.

بیشتر مطالعه کنید : تزریق ژل لب مدل عروسکی

تکنیک تزریق ژل لب مدل قلبی شکل

تکنیک تزریق ژل لب مدل قلبی شکل یک روش منحصر به فرد می باشد. که زیبایی خاصی را به لب های شما هدیه می دهد. این تکنیک به این شکل می باشد که با تزریق ژل در لب های فوقانی به شکل m و در لب های تحتانی به شکل v شکل لب های شما را برجسته تر می کند .

برای ایجاد شکاف در لب پایین، ابتدا قسمت میانی صورت شما را تا امتداد چانه علامت گذاری می کنند. سپس یک نخ مخصوص را در میان دندان های شما قرار می دهند و تا چانه به سمت پایین می کشند که درلب پایینی یک خط و شیاری نازک ایجاد میشود. که لب ها را به دو نیمه تقسیم می کند و زیبایی خاصی را به لب ها ی شما می دهد.

برای تزریق و فیلرکردن باید قبل از عمل نواحی لب و اطراف آن را بی حس کرد تا فرد هنگام تزریق ژل درد را احساس نکند. برای این کار علاوه بر کرم های موضعی سر کنند می توان از محلول های بحسی مخصوص دندان پزشکی نیز استفاده کرد.

تزریق ژل در لب ممکن است عوارضی همچون تورم، قرمزی یا کبودی و عفونت را در پی داشته باشد. اما برای جلوگیری از این عوارض ها بهترین کار این است که به یک پزشک با تجربه برای تزریق ژل لب اقدام کنید که برای شما از کانولا استفاده کند. کانولا با دقت بسیار بالایی از سوراخ ایجاد شده توسط سوزن تزریق ژل وارد زیر پوست می شود و مانع از ایجاد عارضه می شود.

تزریق ژل لب مدل قلبی شکل بیشتر برای خانم هایی که صورتی بیضی شکل یا مخروطی شکل دارند مناسب است. و  لبخندجذاب و خیره کننده ای را برای آن ها به نمایش می گذارد.

سئوالات رایج در خصوص تزریق ژل لب مدل قلبی شکل

بعضی از افراد قبل تزریق ژل لب مدل قلبی سئوالاتی در ذهنشان به وجود می آید. و در جواب افرادی که می پرسند نتیجه ی کار تا چه مدت پس از تزریق نمایان خواهد شد، باید بگوییم که نتیجه ی تزریق همان لحظه بر روی لب های شما قابل مشاهده است. اما ممکن است کمی تورم یا کبودی وجود داشته باشد که نهایتا پس از یک هفته محو می شود.

مدت ماندگاری فیلر لب تا چه زمانی است؟

تزریق ژل لب مدل قلبی شکل مانند زمان ماندگاری مدل های دیگر ۶ تا ۱۲ ماه می باشد. و پس از این مدت ژل های تزریقی جذب پوست می شوند و شما می توانید مجدد برای شارژ آن اقدام کنید.

هزینه ی تزریق فیلر لب چقدر است؟

هزینه ی تزریق ژل لب مدل قلبی شکل بستگی به نوع و حجم ژل و مواد تشکیل دهنده ی آن دارد. و اینکه شما چه مقدار می خواهید ژل تزریق کنید. هزینه ی نوع مواد بی حسی ای که برای شما استفاده می کنند نیز متفاوت است .

تزریق ژل لب مدل قلبی

 

نکاتی که باید قبل از اقدام به تزریق ژل لب مدل قلبی باید بدانید

بهتر است قبل از اقدام برای تزریق ژل لب در مورد برندهای مختلف ژل لب و قیمت های آن اطلاعاتی کسب کنید و با آگاهی و تحقیق بهترین نوع و مدل را طبق صورت خودتان انتخاب کنید.

نوع مواد سرکننده که برای شما استفاده می کنند نیز بسیار مهم است. شما باید بدانید چه نوع مواد بی حسی بهتر است و شما را از درد تزریق در امان نگه می دارد.

بیشتر مطالعه کنید : تزریق ژل گونه

تزریق ژل لب یک عمل زیبایی محسوب می شود و زیبایی صورت شما را تحت تاثیر قرار می دهد. بنابراین باید برای انتخاب پزشک و کلینیکی که برای انجام این کار انتخاب می کنید حساسیت و دقت کافی را به خرج دهد.

پزشکی که برای تزریق لب خود انتخاب می کنید باید تجربه ی زیادی در این کار داشته باشد. و مواد خوب برای شما استفاده کند. زیرا کوچک ترین اشتباه پزشک در هنگام تزریق ژل ممکن است زیبایی شما را تهدید کند.

کلینیک های زیبایی باید دارای مجوز باشند و پزشکان آن مدرک مرتبط با عمل های زیبایی را داشته باشند. توجه داشته باشید که اگر قبل از انجام تزریق راجع به کلینیک و پزشک مربوطه تحقیق نکنید ممکن است با یک تیم قلابی و غیرحرفه ای مواجه شوید. و آن عملی که می خواهید انجام دهید به درستی برای شما انجام ندهند. و عوارضی همچون عفونت و کبودی را در صورت شما به وجود آوردند. که باید کلی هزینه کنید و درد بکشید تا آن عوارض از ناپدید شوند و شکل واقعی و قبلی خود را دوباره بتوانید داشته باشید.

بنابراین حتما قبل از اقدام به تزریق های مربوط به صورت باید تحقیقات لازم را انجام دهید که برای شما مشکل ساز نشود.

معرفی بهترین ژل های تزریقی لب

یکی از بهترین و محبوب ترین ژل ها که کاربرد زیادی برای تزریق ژل لب مدل قلبی شکل دارد، Restelane Classic می باشد. که دارای غلطت بالایی از اسید هالورونیک می باشد. اسید هالورونیک یک مواد معدنی طبیعی است که در زیر پوست انسان یافت می شود. بنابراین با تزریق این نوع ژل بدن نسبت به آن واکنش منفی نشان نمی دهد و عوارضی همچون علائم آلرژیک را برای فرد ایجاد نمی کند. مدت ماندگاری آن ۶ ماه است و تورم و قرمزی آن بعد از ۲۴ ساعت رفع می شود.

Restylane Lips  نسخه ی جدیدتری از Restelane Classic می باشد که مقدار بیشتری از اسید هالورونیک در آن به کار رفته و مدت ماندگاری آن تقریبا ۹ ماه است. که البته قیمت آن به نسبت کارایی آن افزایش می یابد.

Juvederm Ultra این مدل نیز یکی از پرکننده های محبوب است که کیفیت و ماندگاری مناسبی دارد و جنس آن از برندهای خوب و برگزیده می باشد. و یکی از مواردی است که در لیست تزریق ژل لب مدل قلبی شکل وجود دارد و بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع ژل نسبت به ژل های قبل که معرفی کردیم علاوه بر ماندگاری بالا و به طبع قیمت بیشتر آن یک ویژگی منحصر به فرد دارد. که موجب شده است طرفداران زیادی داشته باشد که آن ویژگی عدم عوارض جانبی پس از فیلرکردن است. و نهایتا اگر تورم و قرمزی هم برای پوست های حساس ایجاد کند در کوتاه ترین زمان ممکن از بین خواهد رفت و فرد می تواند از استفاده ی این نوع ژل آسوده خاطر باشد.

Teosyal Kiss یکی از ژل های تزرقی است که علاوه برخاصیت حجم دهندگی دارای خاصیت درمانی نیز می باشد و طرافداران خاص خود را دارد.

تزریق ژل لب مدل قلبی

Revolax یک ژل حجم دهنده ی لب است که به دلیل دارا بودن مواد ویسکوالاستیسیته ماندگاری کار را تا ۱۲ الی ۱۸ ماه افزایش می دهد. از ویژگی های مهم و حائز اهمیت این نوع ژل عدم حرکت و جابه جایی آن بعد از تزریق می باشد. که باعث می شود ظاهری طبیعی و نچرال را به لب های شما هدیه دهد.

این نوع ژل نیز یکی از گزینه های مناسب برای تزریق ژل لب مدل قلبی شکل است. که حال m را در لب فوقانی شما به خوبی حفظ می کند و حالت v شکل لب های تحتانی شما را به درستی نگه می دارد. و زاویه گوشه های آن را به خوبی حفظ می کند.

بیشتر مطالعه کنید : تزریق ژل چانه

Dermalax این نوع ژل نیز مانند ژل قبل که به شما معرفی کردیم علاوه بر ماندگاری خوب آن، ظاهری طبیعی را برای لب های شما به وجود می آورد. و افرادی که از تزریق قبلی لب های خود راضی نیستند می توانند برای درمان و ترمیم آن از این نوع ژل استفاده کنند .

Zishel یک برند عالی و کاربردی می باشد. که علاوه بر حجم دهنده ی لب می تواند خطوط و چین و چروک های طورت را پرکند و ظاهری جوان و شاداب را برای شما به وجود آورد. این نوع برند یکی از لوکس ترین و موثرترین برندها در زیبا سازی و جوان سازی پوست صورت می باشد. که برای تزریق بوتاکس نواحی مختلف صورت از جمله، خطوط پیشانی، خطوط اطراف چشم و خط لبخند بسیار تاثیر گذار است. و تقریبا تمامی مشتریانی که از این نوع برند استفاده می کنند راضی هستند.

Rejeunessehdk  این برند دوام و ماندگاری ۱۲ ماه از سال را دارا می باشد. و یکی از ارزان ترین ژل های تزریقی می باشد که کیفیت خوبی دارد. این نوع ژل دارای اسید هالورونیک نمی باشد اما به تازگی به علت افزایش کیفیت در آن، می تواند با ژل هایی که این نوع اسید را دارند رقابت کند. از نتایج شگفت انگیزی که بعد از تزریق این نوع ژل بدست آورده اند، ثابت بودن آن در زیر پوست است. که بعد از تزریق هیچ نوع حرکتی نمی کند و ظاهر طبیعی را به لب های شما هدیه می دهد.

بهترین زمان ماندگاری تزریق ژل لب مدل قلبی چه مدت است ؟

مدت زمان ماندگاری تزریق ژل لب به چند عامل بستگی دارد. اولین نکته ای که باید بدانید این است که واکنشی که بدن های مختلف به تزریق ژل لب می دهند متفاوت است. بنابرین زمان ماندگاری و جذب ژل بستگی به نوع پوست شما دارد.اگر فرد دارای متابولیسم بالایی باشد در نتیجه ژل تزریق شده در پی متابولیسم های بدن از بین می رود و جذب می شود.

نکته دوم این است که نوع و شکل لب ها در ماندگاری ژل موثر است. فردی که لب های ضخیم تری دارد و ژل های نرم و نازک تری برای تزریق آن استفاده کرده اند سریع تر از بین می رود نسب به فردی که لب های نازکی دارد و از ژل های حجیم کننده ی قوی تری استفاده کرده است.

در مرحله ی بعد از نوع لب و متابولیسم بدن فرد، زمان ماندگاری ژل بر روی لب های فرد به نوع ژل بستگی دارد. به طور متوسط بهترین زمان ماندگاری تزریق ژل لب برای تمامی مدل ها از جمله مدل قلبی شکل ۶ تا یک سال است .

اما بیشترین زمان ماندگاری ژل ها ۱۸ ماه است. که پس از آن نیز فرد می تواند برای شارژ و ترمیم آن اقدام کند که ماندگاری آن را تمدید کند.

موضوع دیگری که باید در نظر بگیرید این است ک نوع مراقبت شما از لب های تزریق شده طبق دستور پزشک می تواند بر ماندگاری ژل روی لب ها تاثیر گذار باشد و شما می توانید با رعایت چند نکته ی مراقبتی ماندگاری ژل خود را افزایش دهید.

تزریق ژل لب مدل قلبی

نکات پایانی تزریق ژل لب

اگر قصد تزریق ژل لب دارید حتما قبل از اقدام برای انجام این کار یک جلسه مشاوره از پزشک خود بخواهید. تمامی سئوال های خود را از پزشک زیبایی جویا شوید و با اطلاعات کافی اقدام به تزریق ژل نمایید.

از نوع ژلی که برای شما استفاده می کنند و مواد بی حسی آن آگاه شوید. و اگر تجربه و اطلاعات کافی از انواع مختلف ژل های لب دارید می توانید خودتان نوع ژل برای تزریق ژل لب مدل قلبی را انتخاب کنید. و از پزشک مربوطه بخواهید از همان ژل استفاده کند. و حتما از مدلی استفاده کنید که بیشتر به صورت شما می آید.

به این مطلب امتیاز بدهید

ثبت امتیاز !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× چت آنلاین واتس آپ
021-88888649