پروتز سینه مدل اشکی

0

پروتز سینه مدل اشکی چگونه انجام می شود؟

انسان به طور ذاتی میل به زیبایی و زیبایی بدن دارد و یکی از اعضایی که بر استایل و زیبایی اندام خانم ها تاثیر زیادی دارد سینه ها هستند، سینه های خوش فرم جذابیت و زیبایی ظاهری انوان را دوچندان می کنند به همین دلیل بسیاری از افرادی که به علت ژنتیکی لاغر اندام هستند، اقدام به انجام پروتز سینه می کنند.پروتز سینه مدل های متفاوتی دارد که انتخاب نوع آن سلیقه ای می باشد، ما امروز قصد داریم سئوالات رایج درمورد پروتز سینه مدل اشکی شکل را مورد بررسی قرار دهیم، با ما همراه باشید با معرفی انواع پروتز سینه و ماده ی مورد استفاده در این عمل زیبایی.

در این مقاله میخوانید :

پروتز سینه از نظر جنس و ماده درونی

انوع پروتز سینه از لحاظ شکل ظاهری

پروتز سینه مدل اشکی مناسب چه افرادی می باشد؟

موارد منع استفاده از پروتز سینه مدل اشکی

هزینه عمل پروتز سینه مدل اشکی

پروتز سینه از نظر جنس و ماده درونی

پروتز سینه از نظر جنس و ماده ی درونی به دو دسته تقسیم می شود، پروتز های سالینی و پروتزهای سیلیکونی .

پروتز سالینی

محلول استریل آب و نمک از مواد پرکننده ی این نوع پروتز می باشد، اگر پروتز به هر دلیلی سوراخ شود و مواد داخل آن تخلیه می شود و توسط بدن جذب می شود، ترکیبات درونی این نوع پروتز شیمیایی نمی باشد و در صورت سوراخ شدن و تخلیه مواد درونی آن هیچ گونه ضرری برای بدن ایجاد نمی کند. پروتز سالین از دارای تاییده وزارت بهداشت و سازمان دارو می باشد وهنگام لمس آن تقریبا از پروتز های سیلیکونی سفت تر می باشد.

پروتز سیلیکونی

پروتز سیلیکونی نیز دارای تاییدی سازمان داروی آمریکا می باشد و کاملا استاندارد است، این نوع پرتز اگر دچار پارگی شود مانند پروتز های نمکی مواد داخل آن به بیرون نشت نمی کند و محتوای سیلیکونی ظاهر پروتز را حفظ می کند و تقریبا تمام مواد درونی آن در پوسته باقی می ماند. پروتز های سیلیکونی از لحاظ لطافت و لمس به بافت های اصلی پستان شباهت دارد و تراکم و ثبات خاصی در خود دارد، جنس اصلی این نوع پرتز از ژل سیلیکون تشکیل شده است.

پروتز سینه مدل اشکی

انوع پروتز سینه از لحاظ شکل ظاهری

پروتز سینه از لحاظ شکل ظاهری به دو دسته تقسیم می شود، پروتز سینه مدل اشکی و پروتز سینه مدل گرد، انتخاب نوع شکل ظاهری پروتز بستگی به نظر فرد دارد و کاملا سلیقه ای می باشد و فرد می تواند هر نوع پروتزی که مایل است انجام دهد.

بیشتر مطالعه کنید : پروتز گونه

پروتز سینه مدل اشکی

پروتز سینه مدل اشکی از جنس سیلیکونی می باشد و ظاهر آن شبیه به یک قطره اشک است، قسمت پایینی این پروتز حجم بیشتری دارد و قسمت بالایی آن باریک تر است، برای انجام دادن این نوع پروتز همانند پروتز های دیگر ایجاد شیار و برش لازم است و در صورت تکان خوردن پروتز می توان آن را ترمیم کرد و آن را به شکل اول خود جاسازی کنند.

پروتز سینه مدل گرد

پروتز سینه مدل گرد معمولا ظاهری بزرگ تر از پروتز سینه مدل اشکی دارند و حتی اگر پروتز بچرخد ظاهر آن تغییر نمی کند و هیچ گونه ناهمگونی را ایجاد نمی کند، از مزایای استفاده از این نوع پروتز این است که نیازی به ترمیم و جابه جایی ندارد و می تواند مدت ها زیبایی خود را نگه دارد

بیشتر مطالعه کنید : تزریق ژل لب مدل عروسکی

پروتز سینه مدل اشکی مناسب چه افرادی می باشد؟

به طور کلی پروتز سینه مدل اشکی برای افرادی که از سلامت جسمانی برخورد دار هستند و منع پزشکی خاصی ندارند قابل انجام است، اما بیشترین افرادی که برای برای انجام پروتز سینه اقدام می کنند در گروه های زیر قرار می گیرند.

افرادی که به طور ژنتیکی لاغر هستند و سینه های کوچکی دارند که  بیشترین مراجعه را برای انجام پروتز سینه مدل اشکی دارند، بانوانی ک به دلیل سرطان سینه مجبور به تخلیه ی سینه های خود شده اند، خانم هایی که بعد از دوران بار داری و شیردهی دچار افتادگی و شلی سینه می شوند علاوه بر پروتز عمل جراحی لیفت را هم انجام می دهند، عمل جراحی لیفت و پروتز برای افرادی که به علت افزایش سن دچار شلی و افتادگی سینه شده اند و یا به دلیل کاهش وزن زیبایی ظاهری سینه خود را ازدست داده اند نیز قابل انجام است.

افرادی که دارای پستان های توبلر و یا به اصطلاح خرطومی شکل هستند و یا افرادی که به صورت مادرزادی دچار عدم تقارن در سایز سینه های خود هستند جزء بیشترین مراجعه کنندگان برای انجام عمل زیبایی پروتز سینه مدل اشکی می باشند.

موارد منع استفاده از پروتز سینه مدل اشکی

در دوران شیر دهی به هیچ عنوان نباید عمل پروتز سینه انجام شود و ی افرادی که بیماری های مزمن زمینه ایی دارند که موجب التهاب در بدن آن ها شده است نمی توانند این عمل را انجام دهند. برای افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند نیز استفاده از پروتز سینه منع شده است.

پروتز سینه مدل اشکی

مزایای استفاده از پروتز سینه مدل اشکی

مزایای استفاده از پروتز سینه برای بانوان، جذاب و زیبا شدن اندام آن ها می باشد که همین امر موجب افزایش اعتماد به نفس خانم ها در مهمانی ها و مجالس می شود. این ویژگی موجب می شود روحیه و عملکرد بانوان در اجتماع نیز تقویت شود.با داشتن پروتز سینه بانوان دیگر نیازی به استفاده از پد های بزرگ در سینه بند ندارند و بدون استفاده از سینه بند های فنر دار می توانند سینه های جذاب و بزرگی داشته باشند.

بیشتر مطالعه کنید : تزریق ژل لب مدل قلبی

هزینه عمل پروتز سینه مدل اشکی

پروتز سینه یک عمل جراحی زیبایی می باشد و می تواند مستقیما بر روی اندام شما تاثیر بگذارد، بنابراین باید در انتخاب کلینیک و پزشک جراحی پلاستیک خود تحقیق کنید و اطلاعات لازم را درمورد مجوز های آن ها و تجربیات لازم در خصوص انجام پروتز سینه را کسب کنید .

هزینه عمل پروتز سینه مدل اشکی شکل همانند مدل های دیگر، بستگی به نوع و جنس پروتز و میزان کاری که بر روی بدن شما انجام می شود دارد. شما می توانید قبل از اقدام به این عمل زیبایی از پزشک خود یک جلسه مشاوره بخواهید و تمامی توضیحات لازم را اعم از نوع مواد و انواع پروتز سینه و قیمت هر کدام را جویا شوید، برای آن که آسوده خاطر باشید و بدون هیچ نوع نگرانی و استرس این کار را انجام دهید می توانید کم و کیف این عمل را از افرادی که پروتز سینه انجام داده اند بپرسید و با اطلاعات کافی این کار را انجام دهید.

به این مطلب امتیاز بدهید

ثبت امتیاز !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× چت آنلاین واتس آپ
021-88888649