خدمات پروتز سینه

پروتز سینه  یکی از جراحی های زیبایی رایج در میان خانم ها می باشد که طرفدارهای زیادی دارد. عمل پروتز سینه جزو کم خطرترین و کم عارضه ترین جراحی های زیبایی می باشد و به خانم‌ها اعتماد به نفس و حس جذابیت زنانگی را میدهد. در گذشته پس از عمل زیبایی سینه فرد دچار مشکلاتی نظیر پارگی کیسه پروتز میشد اما امروزه با پیشرفت علم پزشکی این مشکلات رفع شده و یا به حداقل رسیده است.

جراحی پروتز سینه یا عمل زیبایی سینه چیست؟

عمل بزرگ کردن سینه یا همان ایمپلنت سینه یکی از جراحی های زیبایی بدن می باشد که باعث خوش فرمی سینه و بالا رفتن اعتماد به نفس فرد می شود. پزشک با عمل پروتز سینه مشکلات سینه را مثل عدم تقارن و افتادگی را حل میکند و سینه هایی را که دارای ساختاری کوچک هستند تغییر میدهد و فرمی زیبا تر را به سینه میبخشد. عمل پروتز سینه امروزه بسیار پیشرفت کرده و خانم ها می توانند از طریق روش های مختلفی عمل زیبایی سینه را انجام دهند مثل عمل بزرگ کردن سینه با پروتز، جراحی بزرگ یا کوچک کردن سینه ، لیفت سینه  یا به عبارتی ماستوپکسی سینه ، افزایش حجم سینه با تزریق ژل، افزایش حجم سینه با تزریق چربی ، جراحی بازسازی سینه برای بیماران سرطانی که همه ی این جراحی ها امروزه بسیار پرطرفدار هستند و هر روزه رواج بیشتری پیدا میکند چون با کاشت پروتز داخل سینه فرد میتواند فرم دلخواه سینه های خود را بدست آورد.

پروتز سینه 1

عمل بزرگ کردن سینه

پروتز سینه 2

جراحی پروتز سینه

پروتز سینه 3

عمل زیبایی سینه

پروتز سینه 4

پروتز سینه

تلفن های تماس

قبل از هرگونه تصمیم از مشاوره های رایگان کارشناسان نیلا رز بهره مند شوید.

کاشت پروتز یا پروتز سینه چه زمانی ضرورت پیدا میکند

پروتز سینه دارای ساختاری سیلیکونی نرم و منعطف میباشد و بیشتر شبیه به بافت طبیعی سینه خانم ها است. امروزه عمل پروتز سینه در شکل های مختلفی نظیر اشکی و دایره‌ایی ساخته میشوند و هر فرد میتواند با انتخاب خود، عمل زیبایی سینه مورد نظر خود را انجام دهد و فرم دلخواه سینه های خود را بدست آورد. پزشکان زیبایی در جراحی پروتز سینه در پوست فرد برشی را ایجاد میکنند و پروتز را داخل سینه فرد قرار میدهند تا سینه فرم دلخواه فرد را به خود بگیرد. معمولا عمل بزرگ کردن سینه در خانم هایی ضرورت پیدا میکند که سینه هایی بیش از حد کوچک داشته باشند و یا بعد از دوران بارداری و شیردهی سینه‌هایشان دچار افتادگی و بد فرمی شده باشد.برخی از خانم ها هستند که در اثر چاقی و یا کاهش وزن شدید دچار تغییراتی در فرم سینه خود شده اند که عمل پروتز سینه در این خانم‌ها هم ضروری است. امروزه با رواج پیدا کردن بیماری سرطان سینه خانم‌هایی هستند که مجبور میشوند سینه های خود را قطع کنند که از دست دادن سینه باعث میشود این خانم‌ها اعتماد به نفس خود را از دست بدهند ولی عمل زیبایی سینه با بازسازی دوباره سینه باعث میشود این افراد حس زیبای زنانگی خود را دوباره بدست آورند. عمل زیبایی سینه معمولا دارای ماندگاری بین ۷یا ۱۲ سال میباشد البته میزان ماندگاری پروتز سینه بستگی به میزان فعالیت او دارد.

انواع خدمات عمل پروتز سینه

پروتز سیلیکونی

خدمات پروتز سینه سیلیکونی با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

پروتز سینه ثابت

خدمات عمل زیبایی سینه با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

با ما در ارتباط باشید

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه  20.00 – 9.00

پنج شنبه ها  9.00 – 20.00

جمعه ها و روزهای تعطیل با هماهنگی

تلفن تماس

قبل از هرگونه تصمیم از مشاوره های رایگان کارشناسان نیلا رز بهره مند شوید.

عمل زیبایی سینه چگونه انجام می شود

عمل بزرگ کردن سینه یا همان ایمپلنت سینه که امروزه در میان خانم‌ها طرفدار زیادی دارد. متخصصان جراحی پلاستیک برای جاگذاری پروتز در سینه ابتدا سینه را برش میدهند و ایمپلنت های سیلیکونی را در میان بافت های سینه قرار میدهند البته اندازه برشی که در سینه ها ایجاد میشود بستگی به روش های جراحی و فرم سینه های فرد بستگی دارد و در محل های مختلفی ایجاد می شود مثل زیر هاله نوک سینه، زیر سینه فرد ، زیر بغل، بالای شکم فرد که همگی بستگی به تکنیک پزشک و انتخاب پروتز سینه می باشد. متخصصان زیبایی، عمل پروتز سینه را معمولا در زیر بافت نرم سینه یا پشت بافت ماهیچه سینه قرار می دهند البته برخی از خانم‌ها هستند که سینه هایی کوچک دارند و پزشک پروتز را پشت عضلات سینه قرار میدهد چون اگر پروتز سینه در خانم هایی که دارای سینه کوچک هستند در زیر پوست قرار گیرد لبه های پروتز در زیر پوست مشخص می شود و جلوه خوبی ندارد که فرد باید با تزریق چربی به سینه به آن فرم بدهد.

عمل پروتز سینه

اما خانم‌هایی که سینه‌هایی افتاده دارند پزشکان پروتز را در زیر پوست و بافت نرم قرار میدهند تا افتادگی سینه‌ها را رفع کنند و فرم بهتری به آن بدهند البته برخی از پزشکان برای فرم دهی به سینه های افتاده از لیفت سینه استفاده میکنند.معمولا اندازه سینه‌ها بستگی به توافقی که بین پزشک و فرد می باشد میتواند متفاوت باشد و پزشک باید در عمل زیبایی سینه استاندارد‌های زیبایی شناسی را رعایت کند. امروزه پزشکان زیبایی در عمل بزرگ کردن سینه، دور باسن را هم مدنظر قرار میدهند. نکته مهمی که در عمل پروتز سینه خانم‌ها باید رعایت کنند این است که عمل زیبایی سینه را بعد از آخرین بارداری یا شیردهی انجام دهند که مشکلی پیش نیاید البته عمل بزرگ کردن سینه آسیبی به بافت های خونی سینه نمیرساند و فرد میتواند پس از یکسال دوره شیردهی را مجدد شروع کند.

در ادامه میخوانید:

انواع عمل پروتز سینه از نظر جنس

انواع عمل زیبایی سینه از نظر شکل

مراحل انجام جراحی پروتز سینه

نکات مهم بعد از عمل بزرگ کردن سینه

عمل پروتز سینه به چه روش هایی انجام میشود

افراد با مراجعه به پزشک میتوانند با توجه به فرم سینه‌هایشان پروتز سینه را در محل های مختلفی نظیر روی عضله و زیر عضله قرار میدهند. در پروتز سینه بر روی عضله پزشک پروتز را در پشت بافت غده‌ایی سینه قرار میدهد و پروتز سینه با حرکت دست و بازوها جا به جا نمیشود اما در پروتز سینه زیر عضله فرد ایمپلنت‌های اضافی و غیرطبیعی را برای خوش فرمی سینه در زیر عضلات پستان قرار میدهند و با حرکت دست‌ها و بازوها پروتز سینه تکان میخورد و علت این که پروتز را در زیر عضله قرار میدهند این است که غیر طبیعی بودن سینه را مخفی کنند.

جنس پروتز سینه

انواع پروتز سینه از نظر جنس

پروتز آب نمکی یا سالینی که از آب و نمک استریل شده ساخته شده و پر شده است یکی از انواع پروتزهایی میباشد که در سینه کاشت میشود و برای افرادی مناسب می باشد که سنشان بالای ۱۸ سال باشد. پروتز آب نمکی یا همان سالینی انعطاف پذیری زیادی ندارد و ظاهری طبیعی را به سینه نمیدهد و در صورت فشار زیاد به سینه دچار پارگی در پروتز میشود و آب و نمک استریل شده در بدن فرد جذب میشود و پزشک برای جا دادن این نوع از پروتز باید برش بزرگی را در سینه ایجاد کند.

پروتزهای سیلیکونی از پروتزهای نسل جدید میباشد که در میان خانم ها طرفدار زیادی دارد و شباهت زیادی به بافت‌های سینه خانم‌ها دارد. یکی از پارامترهای مهم پروتز سینه سیلیکونی انعطاف پذیری بالای آن می باشد که حالت طبیعی و خوش فرمی را به سینه ها میدهد و متخصصان جراحی پلاستیک برای جاگذاری پروتز در سینه برش کوچک تری را در سینه ایجاد میکنند. خانم ها با افزایش حجم سینه خود از طریق پروتز سیلیکونی ظاهری زیبا ، طبیعی و صد البته مقاوم تر نسبت به دیگر پروتز ها به پستان خود میدهند اما در صورتی که این پروتز در میان بافت های سینه دچار پارگی شود سینه های فرد دچار دفرمگی میشود و تنها راه برطرف کردن این مشکل تعویض پروتز سینه می باشد.

بیشتر مطالعه کنید : پروتز گونه

پروتز سینه ثابت یا همان Gummy Bear در میان پروتزهای سینه گرانترین می باشد چون دارای ویژگی های خارق العاده ایی می باشد و پس از پروتزهای سیلیکونی وارد بازار شد. پروتز سینه ثابت در صورتی که تحت فشار قرار بگیرد و دچار پارگی شود سینه فرم خود را از دست نمیدهد و مانند دیگر پروتزهای سینه دارای فرم های گرد و اشکی نیست ، پروتز ثابت سینه ها را بزرگتر از دیگر پروتزها نشان میدهد و پزشک باید برای کاشت این نوع از پروتز باید برش بزرگتری را روی سینه ایجاد کند.

پروتز سینه از نظر شکل به چند نوع تقسیم می شود

امروزه با رواج پیدا کردن پروتز سینه این جراحی زیبایی از نظر شکل ، نوع، جنس تغییرات زیادی کرد و بسیار متنوع شد که خانم‌ها بتوانند فرم دلخواه سینه های خود را بدست آورند. یکی از پروتزها که دارای شکلی گرد میباشد امروزه در میان خانمها طرفدار زیادی دارد چون سینه های گرد و برجسته زیبایی خاصی را دارد و در کشورهای اروپایی آن را به نام پروتز Round میشناسند. پروتز سینه به شکل اشک یا همان آناتومیکال یکی از پروتزهایی میباشد که بسیاری از خانم‌ها از آن استفاده میکنند. پروتز اشکی شکلی طبیعی را به سینه های افراد میدهد و معمولا افرادی که دارای نامتقارنی در سینه خود هستند میتوانند از این نوع پروتز استفاده کنند و فرم مطلوبی را به سینه های خود بدهند. البته خانم‌هایی که دارای سینه‌هایی بسیار کوچک هستند هم میتوانند از این پروتز برای عمل بزرگ کردن سینه خود استفاده کنند.  

پیش از عمل بزرگ کردن سینه چه نکاتی را باید رعایت کنید

جراحان پلاستیک زیبایی برای انجام عمل جراحی پروتز سینه از بی هوشی های عمومی استفاده میکنند که امکان دارد برای برخی از افراد مضر باشد پس قبل از انجام عمل جراحی پروتز سینه تمام بیماری ها و آلرژی های خود را به اطلاع پزشک برسانید. پزشکان معمولا قبل از عمل جراحی پروتز سینه به فرد پیشنهاد میکند حداقل تا یک ماه قبل از انجام عمل جراحی پروتز سینه از مصرف الکل و سیگار خودداری کنند. یکی دیگر از نکاتی که باید پیش از پروتز سینه انجام دهید این است که مصرف آسپرین را قطع کنید. خانم هایی که قصد پروتز سینه را دارند باید قبل از عمل جراحی استحمام کنند و صبح روز عمل جراحی پروتز سینه ناشتا به بیمارستان بروند. هنگام مراجعه به بیمارستان برای پروتز سینه باید تمامی مدارک پزشکی، آزمایش هایتان ، کارت ملی خود را به همراه داشته باشید و گن هایی که پزشک شما برایتان مشخص کرده که قبل از عمل با خود به همراه داشته باشید.

جراحی پروتز سینه

برای انجام عمل پروتز سینه چه مراحلی را باید طی کرد

اولین مرحله در انجام عمل زیبایی سینه مراجعه به جراح پلاستیک زیبایی برای گرفتن مشاوره می باشد و فرد باید تمام جهات مختلف عمل جراحی پروتز سینه را بسنجد و آگاهی های مورد نیاز را کسب کند و پزشک تمام مزایا و معایب را در این خصوص و هزینه پروتز سینه در اختیار فرد قرار دهد و فرد تصمیم قطعی خود را درباره عمل زیبایی سینه بگیرد و با پزشک تفاهم نامه ایی در ارتباط با شکل، نوع ، حجم وهزینه پروتز سینه امضا کند.

دومین مرحله از پروتز سینه بررسی بافت سینه به صورت تخصصی توسط جراح پلاستیک زیبایی میباشد. برای انجام پروتز سینه پزشک باید نوع بافت سینه به همراه فرم سینه ارزیابی و بررسی شود و بر اساس نتایجی که بعد از بررسی های انجام شده به دست آمده تکنیک عمل جراحی را مشخص میکند.

بیشتر مطالعه کنید : پروتز سینه مدل اشکی

در سومین مرحله از پروتز سینه پزشکان معمولا با استفاده از نتایج بدست آمده از بررسی بافت سینه به طور تخصصی روش جراحی را برای بهبودی سریع تر انتخاب میکنند و انتخاب تکنیک جراحی پروتز سینه بستگی به مواردی همچون بافت سینه فرد، شرایط فردی ،باردار بودن فرد و یا بودن در دوران شیردهی دارد و معمولا پزشک برای بهبودی سریع تر بهترین روش را به بیمار معرفی میکند.

در چهارمین مرحله از پروتز سینه دکتر تمام مراقبت های لازم را که فرد باید بعد از پروتز سینه انجام دهد به بیمار گوش زد کند چراکه میزان تاثیر پروتز سینه بستگی به میزان آگاهی های فرد از مراقبت های بعد از عمل جراحی زیبایی پروتز سینه دارد و نتیجه جراحی افراد بی اطلاع از مراقبت های بعد از پروتز متفاوت میباشد.

فرد چه نکاتی را باید بعد از پروتز سینه رعایت کند

پروتز سینه جزو عمل های زیبایی میباشد که فرد درد زیادی را تحمل نمیکند و عوارض کمتری نسبت به دیگر عمل های جراحی زیبایی دارد. و هزینه پروتز سینه به عوامل مختلفی بستگی دارد. ولی معمولا پزشکان به افرادی که عمل جراحی پروتز سینه را انجام میدهند پیشنهاد میکنند برای جلوگیری از درد و تورم به عمل نکاتی را رعایت کنند که به شرح زیر میباشد:

  1. پزشکان معمولا برای جلوگیری از درد قرص های مسکن تجویز نمیکنند چراکه عمل جراحی پروتز سینه درد چندانی ندارد .عمل زیبایی سینه
  2. معمولا افرادی که عمل جراحی پروتز سینه را انجام میدهند دچار ورم و کبودی در دور سینه خود میشوند که در اوایل طبیعی میباشد و معمولا پزشکان برای کاهش درد و ورم استفاده از کمپرس های سرد و گرم را پیشنهاد میدهند ولی باید توجه داشته باشید که از آب زیاد داغ برای کمپرس استفاده نکنید چون احتمال آسیب رساندن به پوست سینه زیاد است .
  3. برای کاهش درد و تورم باید در روزهای اول از کمپرس آب سرد استفاده کنید و در روزهای بعدی از آب گرم که دمای آن زیر ۴۰ درجه باشد به عنوان کمپرس استفاده کنید و سعی کنید مدت زمانی که کمپرس را روی پوست و محل ورم سینه قرار میدهید بیشتر از ۱۰دقیقه طول نکشد و در طول روز چندین بار از کمپرس استفاده کنید برای کاهش درد سینه
  4. فردی که عمل پروتز سینه را انجام میدهد میتواند بعد از سه روز دوباره فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرد ولی باید دقت داشته باشد که حرکت های سنگین انجام ندهد که پروتز سینه دچار پارگی شود و هزینه های اضافی را برای فرد داشته باشد.
  5. در پروتز سینه پزشکان از بخیه هایی استفاده میکنند که جذب بدن میشود و فرد نیازی ندارد که بخیه ها را بکشد و البته جای بخیه های ناشی از پروتز سینه معمولا بعد از ۶ ماه تا یکسال از بین میرود.
  6. سعی کنید بعد از پروتز سینه از مصرف نمک خودداری کنید و از طرف دیگر مصرف میوه و آب میوه ،سبزیجات ،ماهی را افزایش دهید.
  7. معمولا پزشکان بعد از عمل جراحی پروتز سینه به فرد سوتین های طبی را پیشنهاد میدهند و از طرف دیگر برای کاهش ورم حرکات نرمشی دست را در جهت کاهش اسپاسم عضلانی تجویز میکند.
  8. پزشکان برای دو تا سه روز بعد از پروتز سینه انجام حرکات نرمشی را تجویز میکنند و استراحت را ممنوع
  9. سعی کنید بعد از پروتز سینه برای پخش شدن پروتز سینه در بافت های سینه، سینه را ماساژ دهید چراکه ماساژ سینه از بهم چسبیدن کلاژن و بافت های سینه جلوگیری میکند.

به این مطلب امتیاز بدهید

ثبت امتیاز !

× چت آنلاین واتس آپ
021-88888649