خدمات کربوکسی تراپی مو

ریزش مو یکی از اتفاقات ناخوشایندی است که در طول زندگی برای افراد رخ خواهد داد و برای درمان آن نیازمند مراجعه به پزشک و انجام روش های علمی است. البته عوامل زیادی در افزایش ریزش مو تاثیر گذار هستند که برای درمان آن راه های مختلفی وجود دارد. معرفی کربوکسی تراپی مو و دلایل انجام آن از جمله مطالبی است که در اینجا به آن می پردازیم برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

کربوکسی تراپی مو و دلایل ریزش مو

همان طور که در بالا نیز گفتیم فرایند ریزش مو برای افراد چه خانم چه آقا بسیار سخت و غیر قابل تحمل است و در بعضی موارد باعث کاهش اعتماد به نفس فرد می شود.عواملی که در ریزش مو دخیل هستند مواردی مانند استرس ،تغذیه نا مناسب ،نرسیدن ویتامین های لازم به مو و… می باشد. برخی از افراد برای جبران ریزش موهای خود راه های فراوانی را پشت سر می گذارند مانند مصرف انواع مکمل هایی که برای رویش دوباره ی مو مفید می باشد اما ممکن است نتیجه دلخواه حاصل نشود. کربوکسی تراپی مو می تواند یک راهکار عالی باشد که در ادامه شما را با این روش به طور کامل آشنا خواهیم کرد.

کربوکسی تراپی مو
کربوکسی تراپی مو
خدمات رفع ریزش مو
کربوکسی تراپی مو
کربوکسی تراپی مو
کربوکسی تراپی مو
خدمات رفع ریزش مو
کربوکسی تراپی مو

تلفن های تماس

قبل از هرگونه تصمیم از مشاوره های رایگان کارشناسان نیلا رز بهره مند شوید.

کربوکسی تراپی مو چیست و به چه منظور انجام می شود؟

با توجه به مشکلات فراوان امروزه در رابطه ریزش مو، پُف و کبودی زیر چشم و… می توانید با امتحان کردن روشی که بسیار کاربرد دارد از تمامی مشکلات گفته شده از جمله ریزش موهای خود خلاصی پیدا کنید. روش کربوکسی تراپی مو یک راه بدون خطر و عوارض می باشد که باعث رضایت بسیاری شده است. این روش قادر است که با به کار گرفتن جریان خون باعث شود که مواد مغذی و لازم برای تقویت موهای شما و بازگشت آن به حالت اولیه ایجاد شود.

انواع روش کاشت مو

روش FUT

خدمات کاشت مو به روش FUT با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

روش FIT

خدمات کاشت مو به روش FIT با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

روش SUT

خدمات کاشت مو به روش SUT با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

کاشت مو لیزری

خدمات کاشت مو لیزری با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

با ما در ارتباط باشید

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه  20.00 – 9.00

پنج شنبه ها  9.00 – 20.00

جمعه ها و روزهای تعطیل با هماهنگی

تلفن تماس

قبل از هرگونه تصمیم از مشاوره های رایگان کارشناسان نیلا رز بهره مند شوید.

سیستم بدن همواره دارای حالت پیچیده ای می باشد و یکی از روال این سیستم دریافت مقداری کربن دی اکسید می باشد که با وجود این گاز در بدن جریان خون حالت اولیه خود را از دست داده و ضعیف خواهد شد بدن در این مواقع به حالت دَم و بازدم عمل می کند یعنی با دریافت اکسیژن لازم و خارج شدن کربن دی اکسید می تواند باعث شود که بدن به روال عادی خود بازگردد وجریان خون بدن دیگر ضعیف نباشد و به کار خود به طور طبیعی ادامه دهد.

در ادامه میخوانید:

روش انجام کربوکسی تراپی مو 

مزیت های کربوکسی تراپی مو

هزینه کربوکسی تراپی مو

کربوکسی تراپی مو برای چه افرادی توصیه نمی شود؟

نکات مهم در رابطه با کربوکسی تراپی مو

کربوکسی تراپی مو 

با توجه به این که روش های زیادی برای ترمیم مو وجود دارد اما می توانیم از کربوکسی تراپی مو به عنوان یک عمل زیبایی کارامد نام ببریم. با نام بردن از عمل این احتمال وجود دارد که بسیاری از افراد فقط سختی آن را به خاطر بیاورند اما این باور برای کربوکسی تراپی مو صدق نمی کند زیرا در این عمل زیبایی احتیاج به لوازم خاص برای انجام یک عمل سخت نمی باشد.

از جمله عواملی که باعث تقویت مو می شود گردش خون می باشد.هر یک از اعضای بدن دارای وظیفه ی خاصی می باشند و مؤظف به انجام دقیق آن هستند در این روش گلبول های قرمز وظیفه دارند که با آزاد کردن اکسیژن مقداری کربن دی اکسید جذب کنند که عمل دفع آن را شش ها به عهده می گیرند وباعث می شود روند گردش خون فعالیت خود را بیشتر کند.هدف اصلی از انجام کربوکسی تراپی مو رسیدن اکسیژن کافی به نواحی مختلف پوست سر می باشد که فولیکول های مو را تقویت کنند و کمک به رشد دوباره ی موها کنند.

بیشتر مطالعه کنید : کربوکسی تراپی صورت

 این کار از طریق تزریق گاز کربن دی اکسید به لایه ی پوست سر شما صورت می گیرد و نکته قابل توجه این است که عمل کربوکسی تراپی مو درد غیر قابل تحملی ندارد یا بهتر است بگوییم هیچ نوع دردی را احساس نخواهید کرد.این کار باعث می شود که آن دسته از رگ های خونی که احتیاج دارند مواد مغذی را دریافت کنند باز شده و منابع لازم برای رشد و قوی شدن ریشه موهای شما فراهم شود و در نتیجه پس از مدتی با دیدن رشد موهای خود احساس آسودگی خواهید کرد.

کربوکسی تراپی موبرای آن که از این روش نتیجه ی مطلوب و کارامد تری بگیرید بهتر است که در صورت لزوم با استفاده از روش های ترکیبی مانند PRP و مزوتراپی کربوکسی تراپی مو را انجام دهید.

رشد موها به وسیله فولیکول ها صورت می گیرد و برای تقویت آن باید فولیکول های مو را تحریک کنید این توضیح را به این دلیل بیان کردیم که یدانید افرادی که کاملا موهایشان ریخته یا به عبارتی طاس هستند دیگر فولیکول زنده ای ندارند که با این روش باعث تحریک آن شوید پس توجه کنید که در صورت نداشتن مو برای این روش اقدام نکنید.

روش انجام کربوکسی تراپی مو 

برای انجام آن یک دستگاه خاص وجود دارد و به کمک آن دستگاه که به مخزن گاز کربن دی اکسید وصل می شود مرحله اول آن شروع می شود این عمل به
کمک یک سوزن مخصوص به نام G30 انجام می گیرد اما در این بابت نگران نباشید که وجود این سوزن موجب درد شود.این سوزن ها به این علت که به طور سطحی وارد پوست می شوند دردی را برای شما ایجاد نمی کنند.

بیشتر مطالعه کنید : رفع ریزش مو

چه مواردی را برای کربوکسی تراپی مو باید رعایت کنید؟

 – برای انجام این کار ابتدا یک پزشک و کلینیک مورد اعتماد را انتخاب کنید در صورتی که بدون شناخت این کار انجام شود می تواند عوارض دردناک و خطرناکی را به همراه داشته باشد.

 – برای نتیجه گیری از این روش عجله نکنید سعی کنید طبق دستور پزشک عمل کرده و تعداد جلساتی که برای شما تعیین می شود را به طور منظم انجام دهید. تعداد جلسات برای هر شخص به طور میانگین 6الی 10 جلسه می باشد اما این که ادامه داشته باشد یا خیر بستگی به نظر پزشک شما و این که بدن شما نسبت به درمان به چه میزان جواب بدهد دارد.

 – برای انجام کربوکسی تراپی مو احتیاج به بستری شدن یا انجام کار سختی نیست می توانید در ساعتی از روز هنگامی که وقتتان آزاد است برای تزریق به پزشک مورد نظر مراجعه کنید البته در طی جلسه اولی که به کلینیک مراجعه می کنید اگر نیازمند دستورالعمل خاصی باشید حتما با شما در میان گذاشته خواهد شد.

 – برای رعایت بهداشت و جلوگیری از به وجود آمدن بیماری های پوستی حتما برای خود یک سوزن شخصی تهیه کنید.

کربوکسی تراپی مو چه مزیت هایی در پی دارد؟

این روش مزیت های خاصی در پی دارند که عبارت اند از:

 – این روش به علت پیشرفته و بدون درد بودنش و این که دارای عوارضی نمی باشد مورد توجه قرار گرفته است.

 – برای انجام این کار احتیاج به اتاق عمل و جراحی و بیهوشی نیست.

 – لازم نیست هزینه ی بسیار بالا و سرسام آوری را برای آن کنار بگذارید.

 – این روش جهانی است و در سراسر دنیا مخاطبان زیادی را دارد که همین امرباعث شده تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا به آن تعلق بگیرد.

 – یکی از مزیت های خاصی که این روش در پی دارد این است که اکثر افراد از آن راضی هستند و به نتیجه دلخواه رسیده اند وهمواره نیز بسیاری برای انجام کربوکسی تراپی مو اقدام می کنند.

کربوکسی تراپی موهزینه کربوکسی تراپی مو به چه صورت می باشد؟

همه ی افراد معمولا قبل از انجام هرکاری یا خریدی کنجکاو می شوند که در مورد هزینه ی آن اطلاعات کافی را داشته باشند و این موضوع در مورد این مطلب نیز صدق می کند.

در وهله ی اول باید بگوییم هزینه این کار بستگی به پزشک و کلینیک انتخابی شما دارد.این موضوع را نیز فراموش نکنید که اگر کلینیکی دارای هزینه ی بسیار پایینی باشد به این معنی نیست که کار تضمینی برای شما انجام خواهد داد.

بیشتر مطالعه کنید : بهترین درمان ریزش مو

موضوع دیگری که حائز اهمیت می باشد تعداد جلسات شما برای مراجعه است.این موضوع توسط پزشک شما مشخص خواهد شد و هرچه تعداد جلسات بیشتر باشد طبیعی است که هزینه ی بیشتری را نیز پرداخت کنید.

اما باز هم نگران نباشید زیرا این روش هزینه بسیار بالایی ندارد.

کربوکسی تراپی مو برای چه افرادی توصیه نمی شود؟

با توجه به مطالبی که گفتیم اما این روش نیز برای بعضی از افراد نامناسب است و با انجام آن ممکن است تاثیراتی منفی را بر روی خود حس کنند این افراد شامل دسته های زیر هستند:

 – خانم های باردار در 9 ماه اول بارداری و طی چند ماه اول شیر دهی برای انجام این روش مناسب نیستند.

 – برخی از بیمارانی که دارای مشکلات کلیه یا مجبور به دیالیز هستند و باید اکثرا برای درمان به بیمارستان مراجعه کنند نباید سراغ این روش بروند.

 – افرادی که از بیماری های قلب و عروقی رنج می برند

 – برخی از افرادی که به سرطان مبتلا هستند و از داروهای خاصی استفاده می کنند.

 – دسته ی دیگری نیز هستند که بیماری های سخت تنفسی مانند آسم آن ها را اذیت می کند.

 – وجود کم خونی در بدن که می تواند شامل فقرآهن یا انواع تالاسمی ماژور و مینور باشد.

 – افرادی که مجبورند به دلیل داشتن بیماری های حاد شیمی درمانی کنند یا داروهای که کورتون دارند را مصرف کنند.

 – چون این تزریق روی پوست موی سر انجام می شود پس توصیه می کنیم افرادی که بیماری های مغزی دارند از تزریق خودداری کنند.

 – آن دسته از افرادی که دارای بیماری های عصبی همچون صرع هستند نیز نباید این روش را انجام دهند.

 – اگر شما یک عمل جراحی سخت انجام داده اید و هنوز دوران نقاهت شما به پایان نرسیده است و هنوز هم در در آن محل خونریزی دارید از انجام کربوکسی تراپی مو خودداری کنید.

و اما چند نکته ی مهم دیگر در رابطه با کربوکسی تراپی مو :

 – باید به این مسئله توجه کنید که این روش دائمی نمی باشد و در روزهای اول مراجعه به صورت هفتگی صورت می گیرد.

 – تا زمانی که شما جلسات واجب اولیه را انجام دهید، سپس پزشک شما مشخص خواهد کرد که به صورت چندوقت یک بار برای شارژ بازگردید اگر در طی این مدت نتیجه مطلوب حاصل شود که به پایان خواهد رسید.اما در حالت کلی شاید احتیاج باشد که شما هر 6 ماه یک بار برای شارژ مجدد آن اقدام کنید.

 – مدت زمانی که طول می کشد تا شما شاهد برخی تغیرات روی موهای خود باشید 3 ماه است که نکته ی مثبت این نتیجه قطع شدن ریزش موها می باشد اما با ادامه ی آن و رسیدگی های مداوم خودتان و رعایت کردن جلسات به طور منظم پس از 6 ماه خواهید دید که دیگر از نازکی اولیه ی موها خبری نیست و تار موهای شما ضخامت چشم گیری دارند.

بیشتر مطالعه کنید : کاشت مو

 – پس از انجام تزریق احتیاج به دوره ی نقاهت خاصی ندارید یعنی لازم نیست به مدت چند روز از انجام کارهای روزمره خودداری کنید این که چه مدت تزریق کربوکسی تراپی مو طول بکشد بستگی به پزشک دارد اما به طور میانگین 10 الی 30 دقیقه زمان خواهد برد که پس از آن این امکان وجود دارد که صورت شما دچار یک ورم کوتاه مدت شود که در صورت بروز ورم یا وجود بعضی کبودی ها روی پوست سرتان دچار استرس و نگرانی نشوید چون پس از چند روزی خود به خود از بین می روند.

پس از انجام کربوکسی تراپی مو رعایت چه مواردی حائز اهمیت می باشد؟

کربوکسی تراپی مواین روش نیز مانند هر عمل دیگر احتیاج دارد که مواردی را درباره ی آن رعایت کنید اما به این منظور نیست که مراقبت های طاقت فرسایی را به همراه داشته باشد.

 – پس از انجام تزریق به مدت 24 ساعت از رساندن آب به پوست سرتان جلوگیری کنید یعنی استحمام ،سونا و استخر نباید صورت بگیرد.

 – در هنگام اتمام کار برای جلو گیری از خشک شدن پوست سر باید به طور دقیق از پماد و داروهایی که توسط پزشک برای شما تجویز شده استفاده کنید.

 – به این علت که ممکن است بعد از انجام آن پوست سر شما دچار التهاب شود پس از قرار گرفتن زیر نور خورشید خودداری کنید بهتر است این کار را یک ماه انجام دهید.

 – از یک سری ورزش های سنگین که موجب فشار امدن به شما خواهد شد دوری کنید.

انجام کارهای فوق و کربوکسی تراپی مو فقط به منظور نتیجه گیری بهتر است اما لازم نیست که به طور مداوم یا مثلا چند ماه این کارها را انجام دهید.

به این مطلب امتیاز بدهید

ثبت امتیاز !

× چت آنلاین واتس آپ
021-88888649