خدمات تزریق ژل گونه

با افزایش سن چربی های صورت کاهش می یابد و عضلات صورت همانند گذشته توانایی  حفظ جذابیت و جوانی را ندارند، این موارد باعث می شود به مرور چهره طبیعی صورت تغییر یابد و گونه دچار افتادگی شود که نیاز به درمان این روش از راه های مختلفی می باشد. از روش های مناسب و خاصی که در ارتباط با جوانسازی و زیبایی صورت مد نظر قرار می گیرد مربوط به تزریق ژل گونه است.

ژل ها ماده های صنعتی خاصی هستند که توسط مراکز معتبری ساخته می شوند و در زمینه از بین بردن چین و چروک های صورت می توان از این ماده مناسب استفاده می گردد.

ژل را لایه لایه به ناحیه مورد نظر تزریق می کنند و با این اقدام چین و چروک موجود در پوست صورت کاهش می یابد.

زوایه سازی صورت با ورزش

تزریق ژل گونه

زاویه سازی فک چیست

بوتاکس گونه

لیزر موهای صورت

تزریق فیلر گونه

مزوتراپی

فیلر گونه

تلفن های تماس

قبل از هرگونه تصمیم از مشاوره های رایگان کارشناسان نیلا رز بهره مند شوید.

فیلر گونه

چهره افراد با انجام فیلر گونه به میزان زیادی جذاب می شود، برجسته سازی گونه به ایجاد چهره جذاب و مناسب کمک می کند.

هر فردی طالب زیبایی است و همه افراد زیبا شدن را دوست دارند، در حال حاضر افراد به دنبال آشنایی با روش های جدید و مناسبی هستند تا از این طریق بتوانند زیبایی های ظاهری خود به ویژه در ناحیه صورت را بیشتر نشان دهند.

تزریق ژل فرم خاصی به گونه می بخشد و از کارآمدترین روش هایی که به ایجاد صورت جذاب کمک می کند همین روش بوتاکس گونه می باشد.

پزشک متخصص تزریق فیلر گونه را در متقاضیان انجام می دهد، به دلایل مختلفی جذابیت و زیبایی چهره افراد کاهش می یابد، امروزه با انجام تزریق ژل گونه زیبایی های صورت برجسته تر می شود.

انواع خدمات تزریق بوتاکس

بوتاکس پیشانی

خدمات بوتاکس پیشانی با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

بوتاکس گونه

خدمات بوتاکس گونه با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

بوتاکس لب

خدمات بوتاکس لب با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

بوتاکس فک

خدمات بوتاکس فک با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

با ما در ارتباط باشید

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه  20.00 – 9.00

پنج شنبه ها  9.00 – 20.00

جمعه ها و روزهای تعطیل با هماهنگی

تلفن تماس

قبل از هرگونه تصمیم از مشاوره های رایگان کارشناسان نیلا رز بهره مند شوید.

در ادامه میخوانید:

عمل تزریق ژل گونه مناسب چه افرادی است

مزیت های استفاده از بوتاکس گونه

انواع ژل مناسب برای تزریق

عوامل موثر بر دریافت بهترین نتیجه از بوتاکس گونه

نکات مهم در زمینه تزریق ژل گونه 

کاندیدای مناسب تزریق ژل گونه

این روش در تمامی افراد اعم از افراد جوان یا بزرگسال به کار می رود و محدودیت سنی خاصی وجود ندارد.تزریق ژل در افرادی که به شکل ژنتیکی گونه های کوچک دارند می تواند به کار رود و با این اقدام افراد زیباتر می شوند.افرادی که در چهره خود تقارن لازم را ندارند با تزریق ژل گونه می توانند جذابیت خود را افزایش دهند.معمولا افرادی که در سنین بالاتر از سی سال می باشند به مرور دچار افتادگی گونه می شوند و زیبایی آنها کاهش می یابد که برای افزایش فرم دهی به صورت خود می توانند تزریق ژل را انجام دهند.

در برخی بیماری های پوستی ظاهر صورت تغییراتی می یابد و با روش های مناسبی همانند تزریق ژل می توان این تغییرات را جبران کرد، در تصادفات نیز ظاهر پوست دچار مشکلاتی می شود که با معاینه پزشک و در صورت نیاز با تزریق مواد مناسبی چون ژل این تغییرات کاهش می یابند و ظاهر صورت جذاب و زیبا می گردد.

مزیت های استفاده از روش بوتاکس گونه کدامند؟

تزریق ژل گونه

این روش هیچ عارضه ای ندارد و با پوست های مختلف سازگار می باشد، افرادی که به دنبال  آشنایی با پر کننده طبیعی و مناسب هستند با انجام بوتاکس گونه می توانند گونه زیبایی داشته باشند.

هزینه تزریق ژل گونه کم است، متقاضیان این روش با پرداخت هزینه پایینی نتیجه دلخواه را از ظاهر زیبای خود به دست می آورند.

بیشتر افرادی که تزریق ژل گونه را انجام می دهند از نتیجه ایجاد شده راضی می باشند.تزریق فیلر گونه دارای مزیت های زیادی است، از مهم ترین مزیت های این روش قابل بّرگشت بودن می باشد، در این موارد اگر تزریق ژل صورت گیرد اما بیمار از ظاهر ایجاد شده رضایت نداشته باشد با مراجعه به متخصص می تواند ماده را از زیر پوست خارج کند.جذب ژل به گونه به راحتی صورت می گیرد.

بیشتر مطالعه کنید : تزریق ژل چانه

در این روش نیازی به بستری بیمار نیست و تزریق به شکل یک روش ساده و سرپایی انجام می شود.

از عمل های مناسب و پرطرفدار مربوط به تزریق فیلر گونه است که به صورت سرپایی انجام می شود و چهره فرد را جذاب و زیبا می کند.در این روش نیازی به بیهوش کردن بیمار نیست و حجم دهی صورت تنها با استفاده از بی حسی موضعی انجام می پذیرد.در بازار ژل های آماده ای وجود دارند که در مدت زمان کوتاهی اثرات چین و چروک را کاهش می دهند و با انتخاب ماده مناسب می توان تزریق را انجام داد.ژل ها را از مواد متفاوتی می سازند و تلاش می شود که تمامی این ماده ها با پوست سازگار باشند تا مشکلی در بدن ایجاد نشود.

 ماده اصلی ساخت ژل از مواد طبیعی و مناسبی هستند و این نوع ماده در بدن وجود دارد، به همین دلیل بدن واکنش به ماده جدید نشان نمی دهد و به راحتی جذب پوست می شود.با استفاده از مواد طبیعی درصد عوارض تزریق ژل گونه کاهش می یابد.

انواع ژل مناسب برای تزریق ژل گونه کدامند؟

ژل های خاصی در بازار وجود دارند و معمولا به تناسب درمان برای متقاضیان از ژل های مختلفی استفاده می شود، می توان به صورت دائمی از ژل های مناسب و دائمی به کار برد، برخی از ژل ها نیمه دائمی هستند و ماندگاری این نوع ژل تا مدت زمان خاصی است.

ژل های موقت در زمان کوتاهی در پوست ماندگار هستند و در بیشتر موارد پزشک بعد معاینه بیمار از ژل های مناسبی استفاده می کند که ماندگاری خاصی دارند.

مراحل انجام تزریق ژل گونه

در جلسه مشاوره ای که قبل از تزریق ژل گونه با پزشک در نظر گرفته می شود انتظارات بیماران به طور کامل بیان می گردد و در این جلسه درمانی معاینه بیمار به طور کامل توسط پزشک متخصص انجام می پذیرد.

پزشک با توجه به تغییر حجم گونه در بیماران مختلف میزان خاصی از تزریق ژل را در نظر می گیرد، توضیحات لازم در زمینه انواع ژل ماندگاری هر یک از این ماده ها به بیمار ارائه می شود تا با دریافت اطلاعات بیشتر تزریق ژل گونه انجام پذیرد.

بیشتر مطالعه کنید : تزریق ژل لب

بیشتر مطالعه کنید : تزریق ژل لب طبیعی

بهتر است در جلسه مشاوره تمامی سوالات از پزشک پرسیده می شود تا نگرانی های بیماران در زمینه تزریق کمتر شده و عوارض تزریق ژل گونه به شدت کاهش یابد.در جلسه مشاوره قبل از تزریق، بیماران می توانند توصیه های مهم قبل از عمل را مد نظر قرار دهند و با دقت به این نکات در جلسه اول تزریق ژل، با آمادگی کامل در کلینیک متخصص حضور یابند.با استفاده از ماده موضعی خاصی ناحیه گونه بی حس می گردد و پزشک متخصص ناحیه مورد نظر را استریل کرده و بعد از آن تزریق را انجام می دهد.

تزریق با یک سرنگ تمیز که سر نازکی دارد صورت می گیرد و به میزان مناسبی تزریق به دو سمت صورت انجام می شود تا تقارن گونه حفظ گردد.طرح گونه و اندازه تقارن آن از مهم ترین نکاتی است که در زمینه تزریق ژل گونه مد نظر قرار می گیرد.اقدام دیگر پزشک در زمینه تزریق فیلر گونه مربوط به ماساژ صورت است تا این ماده در زیر پوست به شکل یکسانی پخش شود.در جلسه تعیین شده با پزشک می توان از میزان هزینه تزریق ژل گونه اطلاع یافت.

مراقبت های لازم بعد از تزریق ژل به گونه کدامند؟

از کمپرس یخ برای کاهش ورم ناحیه گونه استفاده می شود، کبودی و قرمزی موجود در صورت بعد از تزریق ژل در مدت کوتاهی کاهش می یابد.

در دریافت نتیجه بهتر از بوتاکس گونه چه عواملی موثر هستند؟

نتیجه ایجاد شده بعد از بوتاکس گونه به موارد زیادی بستگی دارد، مراجعه به پزشک متخصص از مهم ترین مواردی است که با این اقدام نتیجه بهتری از تزریق دریافت می شود.

در محیط های خاصی همانند سالن های آرایشی و… تزریق ژل به گونه نباید انجام شود زیرا این مراکز تزریق را به صورت نامناسب در نظر نمی گیرند و سلامتی بیمار با خطرات زیادی مواجه می شود.در برخی موارد در این مراکز از ژل های اصل و مناسبی به کار نمی رود و عوارض ایجاد شده بعد از تزریق ژل خطراتی را در سلامتی افراد ایجاد می کند.بعد از تزریق بلافاصله گونه حجیم و زیبا می شود اما نتیجه اصلی چند روز پس از انجام تزریق مشاهده می گردد.

لازم به ذکر است که در روزهای اول بعد از تزریق، گونه بزرگ و برجسته تر می شود، تصور خیلی از افراد این است که ماده بیشتری به گونه تزریق شده اما این وضعیت ثابت نیست و در مدت زمان کوتاهی صورت زیبا و عادی می گردد و این ژل اضافی به مرور و در همان چند روز اول در صورت جذب می شود.

عوارض ژل های موقت به شدت کم است و افراد بیشتری تمایل به استفاده از این نوع ژل نشان می دهند.نوع ژل از مهم ترین مواردی است که ماندگاری تزریق را ایجاد می کند، برخی از مواد در صورت دیرتر جذب می گردند و مدت زمان بیشتری ماده ژل در برجسته بودن صورت موثر است.

افرادی که مراقبت های خاصی را بعد از تزریق ژل در نظر بگیرند ماندگاری بیشتری مشاهده می کنند و برجسته بودن صورت به مدت زمان بیشتری ادامه می یابد.شرایط بدنی افراد از مهم ترین مواردی است که در ماندگاری و دریافت نتیجه بهتر تزریق ژل گونه تأثیر می گذارد، دقت به شرایط پوستی فرد مهم است.حرکات بیشتر صورت باعث می گردد که ژل تزریق شده سریع تر به صورت جذب شود.فشار وارده به ناحیه گونه از دیگر موارد خاصی است که در زمینه ماندگاری تزریق ژل به آن توجه می شود.

کاربرد ژل در تمامی نقاط بدن یکسان است اما ماندگاری این نوع ژل در قسمت گونه با نواحی دیگر صورت تفاوت هایی دارد.بعد از تزریق ژل نیازی به گذراندن دوره نقاهت و بهبودی نیست و برگشتن به روال عادی زندگی در مدت کوتاهی صورت می گیرد.

نکات مهم در زمینه تزریق ژل گونه کدامند؟

تزریق ژل گونه

برندهای مختلفی از ژل در بازار وجود دارند که به روش های مختلفی می توان برند مناسب را انتخاب کرد، کسب اطلاعات در زمینه ژل های مختلف از طریق پزشکان با تجربه اهمیت دارد.عوارض تزریق ژل گونه در مواردی مشاهده می شود که از مواد نامناسب در زمینه تزریق استفاده گردد و این مواد کیفیت پایینی داشته باشند.در انتخاب ژل مناسب برای گونه دقت به موارد زیادی اهمیت دارد، ماده پر کننده لازم است درصد ایمنی بالایی داشته باشد و از ماده استاندارد خاصی در این زمینه به کار رود تا آسیبی به بدن وارد نشود.

 

فیلر گونه فرم دهی صورت را به میزان زیادی افزایش می دهد.افرادی که به دنبال صورت جذاب و جوان هستند با تزریق ژل گونه می توانند حجم صورت خود را افزایش دهند و با این اقدام پوست صورت صاف و زیبایی داشته باشند.

متقاضیانی که در زمینه تزریق ژل گونه به افراد بی تجربه مراجعه می کنند با خطرات و مشکلات زیادی مواجه می شوند، در برخی موارد ممکن است بعد از تزریق ژل دو طرف صورت دارای تقارن نباشد و ژل به میزان مناسبی به گونه ها وارد نشود.پزشک با تجربه و متخصص ویژگی های مختلف صورت فرد متقاضی را تشخیص می دهد و با توجه به نوع پوست افراد و… تزریق را در نظر می گیرد و با این اقدام از ایجاد هر مشکلی جلوگیری می شود.

بهتر این است که بعد از تزریق ژل به صورت، ناحیه گونه مالش داده نشود و بیماران ناحیه تزریق شده را دستکاری نکنند.افرادی که در صورت خود زخم های شدیدی دارند نباید تزریق ژل گونه انجام دهند.متقاضیانی که از داروهای خاصی استفاده می کنند لازم است قبل از تزریق در زمینه این نوع دارو به پزشک اطلاعات دهند تا خطرات تزریق کاهش یابد.بعد از تزریق ژل نباید از هیچ نوع دارویی استفاده شود و در زمینه کاهش ورم و … تنها داروهایی به کار می رود که توسط پزشک متخصص تجویز می گردد.

در روزهای اول بعد از تزریق فرد بیمار نباید در مقابل نور مستقیم آفتاب قرار بگیرد.قرار گرفتن در محیط هایی که ممکن است گرمای شدیدی به صورت وارد کند به شدت خودداری شود.در صورت نیاز پزشک داروهای خاصی را در زمینه کاهش درد بعد از تزریق ژل در نظر می گیرد.مناسب تر این است که در روزهای اول بعد از انجام تزریق ژل گونه، ناحیه گونه آرایش نشود و این اقدام به تعویق افتد.

به این مطلب امتیاز بدهید

ثبت امتیاز !

× چت آنلاین واتس آپ
021-88888649