خدمات کاشت ابرو

با توجه به مشکلات امروزه و به دلیل استفاده از مواد غذایی نامناسب، می تواند یکی از دلایل مهم در ریزش مو و یا حتی ابروی شما باشد. برخی از افراد سعی می کنند که از انواع روغن و کرم ها برای بازگشت آن استفاده کنند و این امکان وجود دارد که نتیجه ی مطلوبی حاصل نشود یا حتی برای مدت کوتاهی دوام داشته باشد. پیشنهاد می کنیم ازروش کاشت ابرو که می تواند بسیار کاربردی باشد استفاده کنید.

هر یک از اعضای صورت در زیباتر شما نقش خاصی دارند که امروز می خواهیم در مورد کاشت ابرو و عوارض کاشت ابرو صحبت کنیم. زیبایی یک ابرو و جلوه دادن به چهره ی شما درگرو خوش حالتی و پرپشت بودن آن است. کم پشت بودن ابرو در خانم ها باعث می شود که شما مجبور شوید دائما از مداد یا ریمل ابرو و هر نوع وسیله ی آرایشی مربوطه برای حالت دادن آن استفاده کنید. پیشنهاد ما این است از یک روش کاشت ابروی طبیعی که می تواند جوابدهی خوبی برای شما داشته باشد استفاده کنید. کاشت ابروی طبیعی یکی از ماندگارترین روش برای شما می باشد البته به شرط آن که تمام موارد لازم را رعایت کنید. امرو می خواهیم به معرفی روش کاشتن ابرو طبیعی بپردازیم پس با ما همراه باشید.

کاشت ابرو 1.1

کاشت ابرو

کاشت ابرو 1.2

کاشت ابروی طبیعی

کاشت ابرو 1.3

کاشتن ابرو طبیعی

کاشت ابرو 1.4

کاشت ابرو طبیعی

تلفن های تماس

قبل از هرگونه تصمیم از مشاوره های رایگان کارشناسان نیلا رز بهره مند شوید.

کاشتن ابرو طبیعی

برخی از خانم ها با شروع ریزش ابروها تصمیم به روش های دیگری همچون تاتو، هاشور و… می گیرند غافل از این که چنین روش هایی نمی توانند یک راه قطعی برای حل مشکل شما باشند و به غیر مواد شیمیایی که وارد پوست می شود و دردی که دارد، این امکان وجود دارد که با گذشت زمان از مدل و طرح آن خسته شوید و باید بدانید که دیگر راهی برای پاک شدن آن وجود ندارد و در بعضی اوقات عوارضی همچون حساسیت پوست به مواد و… وجود دارد.

اما کاشت ابرو یک روش کاملا طبیعی است که در آن ابرو به حالت اولیه و حتی خوش فرم تر تبدیل خواهد شد و جذابیت خاصی را به چهره ی شما می بخشد.

انواع روش کاشت ابروی طبیعی

روش کاشت ابرو FUT

خدمات کاشت ابرو با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای روز دنیا بدون عوارض کاشت ابرو

روش کاشت ابرو FUE

خدمات کاشت ابروی طبیعی با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا با کمترین هزینه کاشت ابرو

روش کاشت ابرو SUT

خدمات کاشتن ابرو طبیعی با بالاترین کیفیت با استفاده از جدیدترین متدهای روز دنیا در کلینیک کاشت ابرو نیلا رز بدون عوارض کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو

خدمات کاشت ابرو طبیعی با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا با کمترین هزینه کاشت ابرو

با ما در ارتباط باشید

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه  20.00 – 9.00

پنج شنبه ها  9.00 – 20.00

جمعه ها و روزهای تعطیل با هماهنگی

تلفن تماس

قبل از هرگونه تصمیم از مشاوره های رایگان کارشناسان نیلا رز بهره مند شوید.

در ادامه میخوانید:

کاشت ابروی طبیعی به چه صورت انجام میشود

روشهای کاشت ابروی طبیعی

عوارض کاشت ابروی طبیعی

نکات مهم پس از کاشتن ابرو طبیعی

کاشت ابروچه مواردی باعث می شود که ابرو شروع به ریزش کند؟

 – در برخی افراد امکان دارد که این ریزش از اول وجود داشته باشد و حتی این کم پشتی در موها نیز باشد. اما بعضی ها به دلیل وجود مشکلات هورمونی که باعث بهم ریختگی سیستم بدن شده و یکی از عوارض آن کم پشت شدن و ریزش ابرو است.

 – همانطور که می دانید کمبود هرنوع مواد مغذی مانند آهن، کلسیم و… باعث به وجود آن برخی بیماری ها می شود ومهم ترین مواد معدنی که در رشد ابروها مؤثر است گروه آهن می باشد، پس سعی کنید به طور طبیعی از آهن موجود در سبزیجات و مواد غذایی و مکمل ها استفاده کنید.

 – وجود تیروئید در بدن نیز منجر می شود که رفتاراعضای بدن نیز تغییر کنند به طور مثال آن دسته از افرادی که تیروئید کم کار دارند باعث چاقی در آن ها می شود. می توان از تیروئید به عنوان شایع ترین دلیل ریزش ابرو اشاره کرد.

بیشتر مطالعه کنید : لیزر موهای صورت

 – اگر شما به طور ژنتیکی دچار ریزش ابرو هستید باید از مصرف آن دسته داروهایی که باعث تشدید ریزش می شوند خودداری کنید و در عوض ویتامین های لازم همانند ویتامین E که تاثیر چشمگیری دارد را استفاده کنید.

 – امکان دارد بعضی دیگر درگیر بیماری های سخت همچون سرطان شوند که برای طی مراحل بهبود مجبور به شیمی درمانی می شوند که با ریزش موها و ابرو روش کاشت برای این افراد بهتر است.

 – همانطور که می دانید بدن به طور مداوم احتیاج به آب دارد به گونه ای که قسمت اعظمی از بدن را آب تشکیل داده است و کبود آن نیز می تواند یکی از عوامل ریزش ابرو باشد.

اما تمامی موارد گفته شده می تواند به طور موقت اثر داشته باشد و شما باید به فکر یک راهکار قطعی باشید.

کاشت ابروی طبیعی به چه صورت انجام می گیرد؟کاشت ابرو

همانطور که گفتیم روش کاشت ابرو طبیعی باعث می شود تا شما بتوانید زیبایی و جذابیت را به چهره ی خود بازگردانید و تفاوتی که با تاتو و سایر روش ها دارد این است که شما می توانید در خواست کنید آن قسمت از ابرو ها که دچار کم پشتی هستند را به حالت اولیه بازگرداند. افرادی که سابقه ی کاشت مو دارند به خوبی درک می کنند که این روش چگونه انجام می شود زیرا تفاوت زیادی ندارند تنها تفاوت موجود این است که، ابرو جزئی از چهره ی شما می باشد و دارای ظرافت خاصی است پس باید برای کاشت آن باید نهایت دقت را به کار ببرند.

اگر بخواهیم به طور کلی یک تعریف از کاشت ابرو برای شما داشته باشیم باید بگوییم که برای این کار کلینیک مورد نظر شما باید به خوبی تخصص داشته باشند که از موهای نرم شما، به طور مثال موهای نرم کنار گوش که برای این کار مناسب تر است را برداشته و آن ها به ابروها پیوند می زنند.

مراحل کاشت ابرو به صورت بی حسی موضوعی انجام خواهد شد ولازم نیست که پس از آن شما دوره نقاهت بسیار طولانی را پشت سر بگذارید. برای آن که شما به نتیجه ی دلخواهتان برسید لازم است بین 250 تا 500 تار ابرو کاشته شود که به ظاهر طبیعی برسید.

بیشتر مطالعه کنید : لیزر موهای زائد

پس از انجام این کار (که در بالا نیز گفتیم شباهت زیادی به کاشت مو دارد) شما بعد از چند روز مشاهده می کنید که ابرو ها دوباره شروع به ریزش می کنند و خیلی ها بدون داشتن اطلاع قبلی از دلیل آن ممکن است دچار نگرانی شوند، اما این جزئی ازروال کار می باشد و شما باید این مسئله را به خوبی بدانید که موهای کاشته شده روی ابرو پس از چند ماه یعنی به طورتقریبی 3 ماه طول می کشد تا شما شاهد رشد تازه ی ابرو باشید و مدت زمان کاملی که شما می توانید رضایت دلخواهتان را از این عمل داشته باشید 9 ماه خواهد بود، که خواهید دید پس از این زمان ابروها یک رشد عادی و کاملا طبیعی خواهند داشت و حتی شاهد پرپشتی و خوش حالتی آن نیز خواهید بود. این کار با روش های متعددی انجام می شود که در ادامه در مورد آن ها توضیح خواهیم داد، اما شما برای دریافت نتیجه ی مطلوب و کارامد و داشتن ماندگاری بالا که باعث به جا ماندن عوارض گوناگون روی ابروها نمی باشد باید بهترین روش را انتخاب کنید.

ابرو از سه قسمت تاج ابرو، بدنه ابرو، دم ابرو تشکیل شده است. در هر کدام از نواحی گفته شده اگر احساس کردید دچار کم پشتی شده است یا اگر کل نواحی گفته شده دچار این مشکل است می توانید برای کاشت اقدام کنید.

در قسمت تاج ابرو همانطور که می دانید ابروها به سمت بالا مایل می شوند و خیلی از خانم ها این کار را با قلم مو و صابون مخصوص ابرو برای زیبایی بیشتر انجام می دهند.

اما در ادامه و رسیدن به بدنه ی ابرو دیگر حالت اولیه را ادامه نمی دهند و سعی می کنند به مقدار بسیار کم مدل موها ی ابروخم شود و حالت خوبی را به خود بگیرد.

کاشت ابروی طبیعی به چه روش هایی انجام می شود و بهترین نوع آن کدام است؟

در ابتدا اولین روشی که مورد تایید بسیاری قرارگرفت FUT بود. امروزه با توجه به پیشرفت جهانی برای هر عملی یا هر کار دیگر روشی مورد تایید قرار می گیرد که دارای درد و عوارض کمتری باشد اما با استفاده از روش FUT پس از مدتی مشخص شد که دارای عوارض هایی بودند که افراد در آن دچار درد، خونریزی، طی کردن جلسات طولانی و خسته کننده و… می شدند و در اکثر مواقع بسیاری از افراد به دلیل وجود این چنین مشکلاتی از کاشت خودداری می کردند. روش های مشابهی نیز همانند FIT، FUE موجود بودند که باز هم به علت عوارض های گفته شده از انجام آن دوری می کردند. البته اگر بعضی هنوز هم قصد دارند که از آن ها استفاده کنند باید درکلینیک مورد اطمینان و با سابقه کار طولانی این کار را انجام دهند.

اما اگر بخواهیم بهترین روش را به شما معرفی کنیم که در آن کاملا احساس رضایت خواهید کرد و هیچ یک از عوارض های نام برده در آن موجود نیست و از بخیه کردن آن جلوگیری می شود سوپر کاشت است. این را به خوبی می دانید که فولیکول ها نقش اصلی در رشد موها و ابروها دارند و در روش سوپرکاشت سعی می کنند به کمک یک نوع سوزن مخصوص فولیکول های لازم را به آن قسمت ابرو که دچار کم پشتی است و کسانی که قصد دارند به طور کامل عمل کاشت روی ابرو انجام شود می کارند.

کاشت ابرو

برای کاشتن ابرو طبیعی باید به چه مواردی توجه کرد؟

 – مهم ترین مورد در این کار انتخاب کلینیک است. سعی کنید قبل از انجام آن اطمینان کافی از کلینیک مورد نظر حاصل شود و سعی کنید درباره ی آن مکان از افرادی که قبلا به آن کلینیک مراجعه کرده اند تحقیق کنید.

 – سعی کنید کاملا از نوع دستگاه موجود در کلینیک مطلع شوید. به این دلیل که نوع دستگاه می تواند در روند کار و رسیدن به نتیجه ی مطلوب تاثیر زیادی داشته باشد.

 – برخی از کلینیک ها هستند که با قیمت بسیار پایینی نسبت به سایرین این خدمات را برای شما انجام می دهند اما توجه کنید که ممکن است عوارض جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. پس سعی کنید کلینیکی را انتخاب کنید که در ابتدا از کار آن مطمئن هستید و می تواند این کار را با قیمت مناسب برای شما انجام دهد. البته در بین روش های نام برده شده سوپر کاشت به علت مزیت هایی که دارد طبیعی است که قیمت بالاتری را نیز داشته باشد.

بیشتر مطالعه کنید : کربوکسی تراپی صورت

کاشت ابرو دارای چه عوارضی می باشد؟

در بالا به عوارض کاشت ابرو موجود در روش FUE، FIT اشاره کردیم و کاملا مطلع شدید اما برخی دیگر از عوارض کاشت ابرو به صورت زیر می باشد.

 – خانم هایی که در دوران بارداری به سر می برند بهتر است که از انجام کاشت ابرو تا زمان فارغ شدن خودداری کنند. همانطور که می دانید این دوران به شدت حساس است و خانم ها از انجام بسیاری از کارها منع خواهند شد. برای کاشت نیز مانند برخی کارهای دیگر از موادی همچون بی حسی ها استفاده می شود که ممکن است استفاده ی آن برای خانم های باردار و جنین عوارض جبران ناپذیری داشته باشد.

 – پس از انجام کاشت اگر در محل مربوطه متوجه شدید که احساس خارش به وجود آمده است باید از پمادهایی که پزشک برای شما تجویز می کند استفاده کنید که خارش آن از بین رفته و دیگر اذیت نخواهید شد.

 – همانطور که می دانید در هنگام بسیاری از عمل ها به وجود آمدن تورم یا کبودی می تواند عادی باشد. اگر پس از انجام کاشت از ناحیه ی چشم ها دچار تورم و کبودی شدید نگران نشوید و سعی کنید با کمپرس آب گرم آن را از بین ببرید.


اگر به کلینیک کاشت ابرو مورد نظر اطمینان کافی دارید پس دیگر نگرانی به خود راه ندهید. کاشت ابرو در علم پزشکی یک عمل جزئی و بی خطر به حساب می آید و در میان افرادی که این کار را انجام داده اند کمتر کسی احساس نارضایتی کرده است.

قبل از کاشت ابرو باید چه مواردی را انجام داد؟

 – دو هفته قبل از کاشت از مصرف موارد زیر خودداری کنید: بعضی از ویتامین هایی مانند E  که باعث رقیق شدن خون می شود. فراموش نکنید قرص آسپرین نیز در رقیق شدن خون مؤثر است.

 – سعی کنید در این دوران از مصرف بیش از حد چای نیز خودداری کنید. مشروبات الکلی را نیز کنار بگذارید به این دلیل که نقش زیادی در رقیق شدن خون دارند.

 – اگر رژیم غذایی سختی را دارید برای دو هفته آن را ترک کنید.

 – اگر داروی خاصی را مصرف می کنید (چه گیاهی چه شیمیایی) سعی کنید از قبل پزشک خود را در مورد آن ها مطلع کنید به این دلیل که در بعضی موارد لازم است 10 روز قبل از کاشت ابرو مصرف آن ها را قطع کنید.

 – به دلیل ضعفی که در بدن وجود دارد سعی کنید قبل از مراجعه به کلینیک در هر وعده غذا یا صبحانه میل کنید اما از پرخوری جلوگیری کنید که باعث سنگینی شما نشود.

کاشت ابرو

پس از کاشت ابروی طبیعی باید چه مواردی را رعایت کرد؟

پس از انجام کاشتن ابرو طبیعی ممکن است متحمل دردهای کوچکی شوید. سعی کنید با مشورت پزشک خود از برخی مُسَکن ها استفاده کنید.

همانطور که می دانید فولیکول های پیوند زده شده در ابتدا ضعیف هستند، پس سعی کنید از قرار گرفتن مستقیم مقابل نور خورشید خودداری کنید.

پس از انجام کاشت ابرو نباید بلافاصله از آب برای شستشوی ابروها استفاده کنید. باید اجازه دهید 5 روز از آن بگذرد و بعد به کمک مواد شوینده ای مانند شامپو بچه که اسیدهای قوی در آن موجود نمی باشد شروع به شستشو کنید.

این موضوع را فراموش نکنید که کاشت ابرو تنها شامل خانم ها نمی شود و آقایانی که حس می کنند دچار کم پشتی ابرو هستند نیز می توانند کاشتن ابرو طبیعی را با انتخاب بهترین کلینیک پوست و زیبایی و کاشت ابرو و در نظر گرفتن هزینه کاشت ابرو، انجام دهند.

به این مطلب امتیاز بدهید

ثبت امتیاز !

× چت آنلاین واتس آپ
021-88888649