خدمات فیلر زیر چشم

افراد بسیاری وجود دارند که از تیرگی پوست زیر چشم خود رنج می برند. تیرگی پوست زیر چشم ها معمولا به دلیل نازک بودن بیش از ندازه ی پوست این قسمت از صورت می باشد و به همین دلیل با سرعت بسیار بالاتری تحت تاثیر تغییراتی همانند چین و چروک ها، تیرگی ناشی از کم خونی و … قرار می گیرد. امروزه یکی از رایج ترین روش هایی که برای از بین بردن این تیرگی مورد استفاده قرار گرفته می شود، تزریق فیلر زیر چشم است.

تزیق فیلر در ناحیه ی زیر چشم ها سبب می شود تا به مقدار قابل توجهی از میزان چین و چروک های موجود در زیر چشم کاسته شود و در نهایت به افزایش زیبایی صورت کمک کند. در ادامه شما را با تمام نکات پیرامون تزریق فیلر زیر چشم آشنا خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

فیلر زیر چشم

فیلر زیر چشم

فیلر زیر چشم

تزریق چربی زیر چشم

فیلر زیر چشم

تزریق ژل زیر چشم

فیلر زیر چشم

فیلر زیر چشم

تلفن های تماس

قبل از هرگونه تصمیم از مشاوره های رایگان کارشناسان نیلا رز بهره مند شوید.

فیلر زیر چشم چیست و چه کاربردی دارد؟

یکی از رایج ترین فیلر های تزریقی بافت، فیلر مناسب تزریق زیر چشم می باشد. در ترکیبات این نوع فیلر از هیالورونیک کاملا طبیعی استفاده می شود. اسید هیالورونیک به طور طبیعی در پوست وجود دارد و مهم ترین دلیل سازگاری این فیلر با پوست نیز همین موضوع می باشد.

تزریق فیلر توسط پزشکان با هدف های متفاوتی انجام می شود. با استفاده از تزریق فیلر می توان بخش هایی از صورت را که به حجم بالا نیاز دارد را حجم داد و به مقدار قابل توجهی از تیرگی ها را کاهش داد. از مهم ترین مواردی که قبل از تزریق فیلر در ناحیه زیر چشم باید مورد توجه قرار بگیرد، توجه به هزینه فیلر زیر چشم، هزینه تزریق فیلر زیر چشم مشخص شدن نوع فیلر مورد استفاده، انتخاب پزشک متخصص و ماهر، توجه به زمان ریکاوری و … است.

انواع خدمات تزریق بوتاکس

بوتاکس پیشانی

خدمات بوتاکس پیشانی با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

بوتاکس گونه

خدمات بوتاکس گونه با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

بوتاکس لب

خدمات بوتاکس لب با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

بوتاکس فک

خدمات بوتاکس فک با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

با ما در ارتباط باشید

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه  20.00 – 9.00

پنج شنبه ها  9.00 – 20.00

جمعه ها و روزهای تعطیل با هماهنگی

تلفن تماس

قبل از هرگونه تصمیم از مشاوره های رایگان کارشناسان نیلا رز بهره مند شوید.

در ادامه میخوانید:

تزریق فیلر چگونه انجام می شود؟

مدت زمان ماندگاری فیلر زیر چشم

مراقبت های قبل از تزریق ژل زیر چشم

مراقبت های بعد از تزریق چربی زیر چشم

بهترین نوع فیلر برای تزریق ژل زیر چشم

راهنمای انتخاب بهترین پزشک برای انجام فیلر

 

تزریق فیلر زیر چشم چگونه انجام می شود؟

فیلر زیر چشم

در صورتی که نوع فیلر استاندارد باشد و پزشک ماهری را جهت تزریق فیلر زیر چشم انتخاب نموده اید، جای هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت. مراحل تزریق فیلر بسیار ساده و بدون درد شدید می باشد. مدت زمانی که برای انجام دادن تزریق فیلر در زیر چشم مورد نیاز است، کم تر از نیم ساعت است.

در اولین مرحله فیلر زیر چشم، پزشک متخصص قسمت های مورد نیاز فرد جهت تزریق را در زیر چشم به صورت کاملا واضح مشخص می کند. در مرحله ی بعد پزشک محل علامت گذاری شده را جهت شروع مراحل تزریق با محلول ضدعفونی کننده، کاملا تمیز و پاک می کند. در صورتی که این محل کاملا تمیز نشود و میکروب هایی در محل تزریق وجود داشته باشد، امکان ایجاد عفونت در این قسمت ها وجود دارد.

در مرحله ی بعد پزشک با استفاده از سوزن های بسیار ریز فیلر را در محل مشخص و ضدغفونی شده تزریق می کند. پزشک نازک ترین سوزن ها را برای تزریق فیلر استفاده می کند تا میزان درد را به حداقل ممکن برساند. پزشک های ماهر و مجرب برای هر چشم میزان پنج تزریق را استفاده می کنند و این مقدار را برای هر چشم کافی می دانند.

مدت زمان ماندگاری فیلر زیر چشم چقدر است؟

یکی از رایج ترین سوالاتی که در ارتباط با تزریق فیلر در زیر چشم به وجود می آید، مدت زمان ماندگاری فیلر می باشد. در پاسخ به این سوال باید گفت که مدت زمان ماندگار فیلر بستگی به عوامل زیادی از جمله نوع فیلر، مهارت پزشک و … دارد. اما به طور معمول و میانگین مدت زمان ماندگاری فیلر در زیر چشم ها مانی بین 1 ماه تا 3 سال می باشد. پس از تزریق فیلر و گذشت مدت زمان گفته شده به مرور زمان فیلرهای تزریق شده در زیر چشم شکسته می شوند و به طبع اثرات زیبایی آن ها هم از بین خواهد رفت.

شما باید به صورت مداوم به این نکته توجه داشته باشید که هیچ کدام از شیوه های مورد استفاده جهت پر کردن حفره های زیر چشم به صورت دائم قابل انجام نمی باشند. اگر پس از از بین رفتن نتایج فیلر در زیر چشم، بلافاصله تزریق دوم را انجام دهید، بدون شک تاثیرات بهتری را در تزریق های با فاصله ی زمانی مشاهده خواهید کرد.

مهم ترین مراقبت هایی که قبل از تزریق چربی زیر چشم باید انجام شود کدام اند؟

در صورتی که قصد تزریق چربی زیر چشم در قسمت زیر چشم را دارید بهتر است از تمام نکات مهم و حائز اهمیت قبل از تزریق اطلاع کامل داشته باشید. مهم ترین این نکات عبارت اند از:

 – خانم هایی که باردار می باشند و یا در دوران شیردهی به سر می برند تزریق ژل زیر چشم را پس از دوره ی زایمان و شیردهی انجام دهند.

 – مدت زمانی معادل 14 روز قبل از انجام دادن تزریق چربی زیر چشم از مصرف داروهایی که سبب ایجاد و افزایش کبودی در ناحیه ی تزریق چربی زیر چشم می شوند، خودداری کنید.

 – مدت زمانی معادل 14 روز قبل از تزریق فیلر زیر چشم از استفاده ی هرگونه رنگ مو، دکلره، کرم های موبر و … خودداری کنید.

 – مدت زمانی معدلی 14 روز از استفاده ی هرگونه کرم و یا محلول ضد چروک در ناحیه ی تزریق چربی زیر چشم نظر خودداری کنید.

 – مدت زمان دو هفته قبل از تزریق ژل زیر چشم و همچنین پس از تزریق از انجام دادن درمان های داندان پزشکی خودداری کنید.

 – 48 ساعت قبل از تزریق چربی زیر چشم از مصرف هرگونه الکل و نوشیدنی های حاوی الکل خودداری کنید.

 – هنگام انجام دادن تزریق ژل زیر چشم ، صورتی کاملا تمیز داشته باشید و سطح پوست باید عاری از هرگونه مواد آرایشی و بهداشتی باشد.

فیلر زیر چشم

مهم ترین مراقبت هایی که پس از تزریق فیلر زیر چشم باید انجام شود کدام اند؟

یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار به دست آوردن نتیجه ایده آل از تزریق فیلر در ناحیه ی زیر چشم، اطلاع داشتن از نکات و مراقبت های مهم و حائز اهمیت پس از تزریق فیلر زیر چشم می باشد. مهم ترین نکات مراقبتی پس از تزریق ژل زیر چشم عبارت اند از:

 – ممکن است پس از تزریق ژل زیر چشم در ناحیه ای از پوست، درد احساس کنید و در صورتی که درد در ناحیه ی تزریق شده شدید و غیر قابل تحمل باشد می توانید از یک مسکن خوب همانند استامینوفن استفاده کنید.

 – به هیچ عنوان محل تزریق فیلر زیر چشم را دستکاری نکنید. به مدت 72 ساعت از دست زدن به محل تزریق چربی خودداری کنید.

بیشتر مطالعه کنید : فیلر بینی

 – پس از تزریق به مدت 72 ساعت به صورت طاق باز بخوابید. به صورت خوابیدن سبب ایجاد التهاب در محل تزریق می شود.

 – به هیچ عنوان هیچگونه فشاری به ناحیه ای که تزریق در آن محل ایجاد شده است، فشار وارد نکنید.

 – هنگام شست و شوی صورت به ناحیه ای از صورت که تزریق فیلر انجام شده است، فشار وارد نکنید.

 – احساس سنگینی در افرادی که اقدام به تزریق فیلر در ناحیه ی زیر چشم می کنند، کاملا طبیعی می باشد. چنین افرادی پس از تزریق به مدت چند روز در ناحیه ای که فیلر تزریق شده، احساس سنگینی می کنند که پس از گذشت چند روز کاملا عادی شد و این حساسیت از بین خواهد رفت.

 – سعی کنید از قرار گرفتن در محیط هایی که دارای هوای گرم می باشند دوری کنید.

 – برای از بین رفتن کامل کبودی و … موجود در زیر چشم ها بهتر است در مقابل نور مستقیم خورشید قرار نگیرید.

 – در صوتی که برای از بین رفتن تورم و کبودی زیر چشم ناشی از تزریق فیلر زیر چشم عجله دارید، می توانید از از کیسه های یخ هر 10 دقیقه در هر 12 ساعت فقط یک بر استفاده کنید.

 – توجه داشته باشید که در روز تزریق هیچگونه فعالیت سنگین و یا تحریکی همانند ورزش و … نداشته باشید.

 – پس از گذشت مدت زمان معادل 14 رو از تزریق فیلر، فرد باید توسط پزشک معاینه شود و بهتر است است در مدت زمان 30 روز که تمام فعالیت های خود را تحت نظر پزشک انجام دهید.

کدام مارک فیلر جهت تزریق ژل زیر چشم مناسب می باشد؟

با توجه به تاثیر فرواون مارک فیلر در داشتن یک نتیجه ی مطلوب و ایده آل در تزریق فیلر، باید در انتخاب یک مارک برتر فیلر توجه ویژه ای داشته باشید. خب با توجه به این حساسیت و تاثیر نوع فیلر در داشتن یک نتیجه خوب، برای تمام افراد این سوال پیش می آید که چه مارک فیلری برای تزریق زیر چشم مناسب می باشد؟

خب پاسخ این گونه است که برترین فیلرهایی که برای تزریق در ناحیه ی زیر چشم مورد استفاده قرار می گیرند حاوی هیالورونیک اسید می باشند. مهم ترین ویژگی اسید هیالورونیک ها این است که بیشترین سازگاری را با بدن دارندد و هیچگونه اختلافی در سازگاری با بدن ندارد. اما نکته ی مهم دیگری که در این ارتباط وجود دارد این است که پزشک متخصص در این زمینه نوع خاص و مقدار مورد نیاز فیلر را برای تزریق زیر چشم مشخص می کند. ما در این قسمت به برترین مارک های فیلر اشاره خواهیم کرد.

ژوویدرم

یکی از معروف ترین و برترین مارک های فیلر، ژوویدرم می باشد. از این مارک فیلر بیشتر با هدف از بین بردن چین و چروک های ایجاد شده در زیر چشم استفاده می شود و مدت زمان ماندگاری معادل 6 تا 18 ماه دارد.

فیلر زیر چشم

استالیج

یکی دیگر از محبوب ترین مارک های فیلر، استالیج می باشد. فیلر استالیج توسط FDA تولید و در بازار صرف عرضه می شود. این فیلر مورد تایید حوزه های بهداشتی آمریکا می باشد. هنگامی که از فیلر استالیج جهت تزریق استفاده می شود، تمام چین و چروک ها و همچنین کبودی های ناشی از گود افتادن زیر چشم به طور کاملا از بین می روند. از مهم ترین ویژگی های این فیلر می توان به حالت طبیعی ایجاد شده پس از تزریق آن اشاره کرد. 6 الی 18 ماه مدت زمان ماندگاری این فیلر پس از تزریق زیر چشم می باشد که در افراد مختلف متفاوت می باشد.

تئوسیال

فیلر تئوسیال نیز در دسته ی فیلرهای برتر عرضه شده در بازار قرار گرفته می شود. این نوع فیلر توسط پزشک های متخصص برای افرادی که مقدار زیادی کلاژن و هیالورونیک را از دست داده اند، تجویز و مورد استفاده قرار گرفته می شود.

بهترین پزشک برای تزریق فیلر زیر چشم چه کسی است؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که در ارتباط با تزریق فیلر برای افراد به وجود می آید، انتخاب پزشک مناسب و ماهر می باشد. با توجه به این که محل تزریق فیلر به چشم ها بسیار نزریک می باشد و پوست زیر چشم نیز حساسیت بسیار بالاتری نسبت به پوست نقاط دیگر صورت دارد، حساسیت انتخاب پزشک برای تزریق فیلر به شدت بالا می برد. به همین دلیل باید در انتخاب پزشک متخصص و مجرب در این زمینه بیشترین حساسیت را داشته باشید.

 تزریق فیلر زیر چشم در مکان های بسیار مختلفی از جمله کلینیک های زیبایی، آرایشگاه ها و … با قیمت بسیار پایین و انجام دادن مراحل تزریق به صورت کاملا غیر استاندارد انجام می شود. شما باید به این نکته توجه داشته باشید که برای تزریق فیلر تنها یک پزشک متخصص پوست مجوز قانونی دارد و می تواند تزریق را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

 قیمت های فیلر را مورد بررسی قرار دهید تا از قیمت های فیلر زیر چشم مناسب اطلاع داشته و تنها دلیل انتخاب یک مرکز برای تزریق فیلر زیر چشم ، ارزان بودن تزرق نباشد. با توجه به این که قیمت تزریق فیلر به مقدار قابل توجهی به فیلر مورد استفاده جهت تزریق بستگی دارد به همین دلیل در مراکزی که تزریق با قیمت بسیار پایینی انجام می شود، بدون شک کیفیت فیلر مورد استفاده مناسب نمی باشد وفرد پس از تزریق با عوارض های جانبی فراوانی رو به رو خواهد شد.

فیلر زیر چشم

آیا هنگام تزریق فیلر در ناحیه ی زیر چشم، دردی احساس می شود؟

میزان دردی که هنگام تزریق ژل وجود دارد، یکی از رایج ترین سوالاتی است که برای افراد به وجود می آید. در صورتی که شما یک پزشک متخصص در این زمینه مراجعه کنید، جای هیچگونه نگرانی نخواهد بود.

تزریق فیلر با استفاده از یک انژکتور انجام می شود و یکی از مهم ترین ویژگی های این انژکتور مخصوص ظرافت بالای آن می باشد که سبب کاهش میزان درد می شود. پزشک متخصص پوست یا جراح زیبایی قبلا از انجام عمل تزریق فیلر زیر چشم در ناحیه ی مورد نظر از کرم بی حسی استفاده می کند و این سبب از بین رفتن میزان درد هنگام تزریق خواهد شد.

نتیجه ی اصلی به دست امده از تزریق فیلر زیر چشم پس از گذشت یک هفته قابل مشاهده خواهد بود.

به این مطلب امتیاز بدهید

ثبت امتیاز !

× چت آنلاین واتس آپ
021-88888649