خدمات تزریق ژل

تمامی روش هایی که توسط افراد با هدف افزایش سطح زیبایی انجام می شود، دارای مزایا و معایب خاص و مربوط به خود می باشد و هیچ گونه راه و روشی وجود ندارد که بدون عارضه باشد و تاثیر زیادی را در زیبایی فرد بگذارد. با توجه به گزارش های به دست آمده از حوزه های بهداشتی، تزریق ژل یکی از رایج ترین روش هایی است که افراد جهت افزایش میزان برجستگی و جوانسازی صورت خود مورد استفاده قرار می دهند.

این نوع تزریق برای تمامی افراد اعم از خانم و آقا در هر سنی امکان پذیر می باشد و هیچگونه محدودیتی ندارد. البته این به معنای عدم توجه به نکات مهم و حائز اهمیت در تزریق ژل نمی باشد. در ادامه شما را با تمام نکات مهم در تزریق ژل آشنا خواهیم کرد.

تزریق ژل چانه

تزریق ژل زیر چشم

تزریق ژل چانه

تزریق ژل چونه

تزریق ژل چانه

تزریق ژل پیشانی

تزریق ژل چانه

فیلر گونه

تلفن های تماس

قبل از هرگونه تصمیم از مشاوره های رایگان کارشناسان نیلا رز بهره مند شوید.

معنای تزریق ژل چیست؟

ژل هایی که برای تزیق مورد استفاده قرار گرفته می شوند انواع مختلفی داشته و توسط برندهای مختلف تولید و عرضه می شود. تمامی ژل های که برای تزریق ژل مناسب و استاندارد می باشند، باید تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا یا همان FDA باشد. شاید شما هم با این سوال رو به رو شده باشید که کدام یک از ژل های تولید شده در ابزار مرغوب می باشد و میزان سازگاری با بدن را در سطح بالاتری دارد؟ برندهای معتبری در سطح دنیا اقدام به تولید و عرضه ی ژل می کنند. یکی از مهم ترین ژل های مورد استفاده جهت تزریق، اسید هیاورونیک می باشد.

انواع خدمات تزریق ژل

تزریق ژل لب

خدمات تزریق ژل لب با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

تزریق ژل گونه

خدمات تزریق ژل گونه با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

تزریق ژل پیشانی

خدمات تزریق ژل پیشانی با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

تزریق ژل چانه

خدمات تزریق ژل چانه با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

با ما در ارتباط باشید

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه  20.00 – 9.00

پنج شنبه ها  9.00 – 20.00

جمعه ها و روزهای تعطیل با هماهنگی

تلفن تماس

قبل از هرگونه تصمیم از مشاوره های رایگان کارشناسان نیلا رز بهره مند شوید.

در ادامه خواهید خواند:

مهم ترین کاربرد های تزریق ژل

مهم ترین عوال تاثیر گذار بر هزینه تزریق ژل

چگونگی انجام تزریق ژل

مهم ترین مزیت های تزریق ژل

مهم ترین اقدامات مورد نیاز قبل و بعد از ترزیق ژل

انواع ژل ها جهت تزریق کدام اند؟

تزریق ژل

تزریق ژلمهم ترین ویژگی های این ژل که سبب افزایش میزان محبوبیت آن شده است، خواص بالای آن می باشد. شاید برای شما هم دانستن این موضوع جالب باشد که ماده ی تشکیل دهنده ی این ژل به صورت کاملا طبیعی در بدن افراد وجود دارد و کار اصلی آن نیز روان کردن مفصل ها، چشم و … در بدن است. در نتیجه ی استفاده از این نوع ژل مرغوب و ایده آل، میزان رطوبت پوست به بهترین شکل ممکن بهبود پیدا خواهد کرد. به همین دلیل تزریق با این نوع ژل مرغوب نه تنها عوارض تزریق ژل ندارد بلکه می تواند در داشتن یک پوست زیبا به افراد کمک کند.

افراد با افزایش سن دچار تغییراتی در پوست و مو و… می شوند. در قسمت پوست به علت کاهش میزان کلاژن سازی، کاهش میزان رطوبت و … چروک هایی ایجاد می شود، که میزان اعتماد به نفس را به شدت کاهش می دهد. یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن چروک ها و همچنین افزایش میزان برجستگی های صورت، تزریق به اندازه و مناسب ژل است.

مهم ترین کاربرد های تزریق ژل کدام اند؟

تزریق ژل در زمینه های زیادی در علم پزشکی مورد استفاده قرار گرفته می شود. که از جمله مهم ترین این کاربرد های عبارت اند از:

حجم دهی

درصد بالایی از مصرف ژل ها برای برجسته کردن و افزایش حجم نقاطی از بدن همانند لب ها، تزریق ژل گونه و … مورد استفاده قرار گرفته می شود. افراد برجسته کردن و حجم دهی را با نام پروتز مانند تزریق ژل خط خنده نیز می شناسند.

بیشتر مطالعه کنید : تزریق ژل لب مدل عروسکی

از بین برند چین و چروک ها

یکی یگر از کاربردهای این نوع تزریق، رفع چین و چروک های موجود بر روی سطح پوست مانند تزریق ژل خط خنده می باشد. معمولا افراد با افزایش سن در ناحیه ی صورت دچار چروک هایی می شوند که بسیار ناراحت کننده بوده و میزان اعتماد به نفس افراد را کاهش می دهد. با تزریق های ژل مانند تزریق ژل خط خنده به راحتی می توان مقدار قابل توجهی از این چروک ها را از بین برد.

افزایش حجم صورت

شاید شما هم به این نکته توجه کرده باشید، که افرادی که سن و سال بیشتری دارند، حجم صورت آن ها نیز کم تر می باشد. یکی از نشانه های پیر شدن و پا گذاشتن افراد در سن، کاهش میزان حجم صورت می باشد. میزان کاهش حجم بیشتر در قسمت هایی از صورت همانند لب ها، گونه و … دیده می شود.

 تزریق هایی که با استفاده از ژل انجام می شود، برای رفع این مشکل بسیار کارآمد و مفید است. با استفاده از ژل و تزریق آن به نقاطی از صورت که حجم خود را از دست داده اند، به راحتی می توان حجم از دست رفته بدون عوارض تزریق ژل  جبران کرد. امروزه ژل را به نقاطی همانند گودی زیر چشم نیز انجام می دهند که سبب کاهش میزان تیرگی و گودی آن می شود.

جوانسازی

با توجه به این که ژل های مرغوب دارای خاصیت اسفنجی می باشند و در نتیجه ی این خاصیت میزان رطوبت مورد نیاز پوست می تواند در داشتن پوستی شاداب و با طراوت به فرد کمک کند.

مهم ترین عوال تاثیر گذار بر هزینه تزریق ژل کدام اند؟

عوامل زیادی بر هزینه تزریق ژل ، خریداری ژل و تزریق آن تاثیر می گذارند، که در ادامه به مهم ترین آن ها اشاره خواهیم کرد.

تزریق ژلنوع ژل

یکی از مهم ترین عواملی که در هزینه تزریق ژل تاثیر گذار می باشد، نوع ژل و برند تولید کننده ی آن است. با توجه به این که ژل ها توسط برند های مختلف تولید و عرضه می شوند، قیمت ها و همچنین هزینه تزریق ژل بسیار متفاوتی نیز دارند.

دوام ژل

دوام ژل نیز بر هزینه تزریق ژل تاثیر گذار است. مسلما تزریقی که به صورت 6 ماهه است با تزریقی که به صورت یک ساله است و دوامی کم تر داشته و هزینه تزریق ژل کم تری نیز دارد.

میزان ژل مورد استفاده

حجم ژلی که جهت تزریق ژل مورد نیاز است نیز در هزینه تزریق ژل تاثیر گذار است. به عنوان مثال شخصی که برای دستیابی به میزان ایده آل برجستگی لب خود به مقدار بیشتری ژل نیاز دارد، به طبع هزینه تزریق ژل بیشتری نیز پرداخت خواهد کرد.

سایر نکات مهم و تاثیر گذار

به طور معمول تشخیص ژل استاندارد و مورد تاییر برای افراد معمولی کاری بسیار دشوار می باشد و در بسیار از موارد غیر ممکن است. به همین دلیل مراجعه به یک کلینیک زیبایی معتبر و  پزشک ماهر می تواند در این زمینه کمک بسیاری به افراد کند. یک پزشک ماهر که در یک کلینیک معتبر فعالیت دارد، بدون شک از یک ژل بی کیفیت و غیر استاندارد برای تزریق استفاده نخواهد کرد.

بیشتر مطالعه کنید : تزریق ژل لب مدل قلبی

تزریق ژل چگونه انجام می شود؟

نکته ای که در ارتباط با تزریق های ژل و عوارض تزریق ژل باید همیشه مد نظر داشته باشید این است که اسید هیالورونیک برای داشتن یک پوست جذاب، باطراوت و زیبا الزامی می باشد.

این ماده در تمامی نقاط پوستی و در تمامی بدن ها وجود دارد. مهم ترین نقش هیلارونیک، نگهداری میزان مورد توجهی آب بین در پوست و همچنین پر کردن میزان فضای موجود بین کلاژن و الاستین می باشد.

به طور معمول ژل هایی که جهت تزریق مورد استفاه قرار گرفته می شوند دارای یکسری ترکیبات جهت بی حسی موضعی می باشند و سبب کاهس میزان درد می شوند.

ژل ها توسط پزشک متخصص در ناحیه ی مورد نظر تزریق می شوند و مقدار آن توسط پزشک مورد نظر و شرایط فرد متقاضی مشخص می شود. پس از تکمیل شدن مراحل تزریق، پزشک با استفاده از روش قرار دهی یخ بر روی محل تزریق، میزان التهاب و درد های موجود و عوارض تزریق ژل را به حداقل می رساند.

مهم ترین مزیت های تزریق ژل کدام اند؟

تزریق ژلاین نوع تزریق به نقاط مختلف بدن با هدف های گوناگونی از جمله از بین بردن چین و چروک های سطح پوست، جوانسازی، ایجاد برجستگی جهت افزایش زیبایی و … صورت می گیرد. تزریق هایی که با استفاده از ژل برای از بین بردن چین و چروک و … انجام می شود دارا ی مزیت های زیادی می باشند که از جمله مهم ترین آن عبارت اند از:

 – فرد بلافاصله پس از تزریق ژل می تواند به کارهای روزمره ی خود ادامه می دهد. این نوع تزریق هیچ گونه دوران نقاهتی را ندارد و فرد می تواند به کارهای روزمزه ی خو بپردازد.

 – استفاده از ژل های استاندارد بون هیچگونه مشکلی پیش می رود و بسیار کم پیش می آید که بدن فرد استفاده کننده واکنش منفی را به ژل نشان دهد و عوارض تزریق ژل را داشته باشد.

 – از مهم ترین و برترین مزیت های استفاده از ژل برای افزایش سطح زیبایی می توان به قابلیت مشاهده ی نتایج بالافاصله پس از تزریق می باشد.

بیشتر مطالعه کنید : مراقبت بعد از تزریق ژل لب

 – چین و چروک هایی وجود دارند که روش های مختلف از بین بردن چین و چروک نمی تواند آن ها را از بین ببرد و یا میزان آن را کاهش دهد. این در حالی است که تززیق هایی که با استفاده از ژل صورت می گیرد به راحتی می تواند چروک های عمیق را نیز از بین ببرد.

مهم ترین اقدامات مورد نیاز قبل از ترزیق ژل کدام اند؟

 – یکی از مهم ترین اقداماتی که باید توسط فرد و قبل از تزریق انجام شود، عدم استفاده از داروهای حاوی اسید استیل سالیسیتیک می باشد. به مدت یک هفته قبل از تزریق نباید هیچ گونه مکملی که در ترکیبات آن سیر، ویتامینE، جنسینگ و موادی که باعث عوارض تزریق ژل باشد مصرف شود.

 – مصرف تمام داروهایی که ضد التهاب همانند استامینفون، ایبوپروفن و … به مدت پنج روز قبل از تزریق باید متوقف شود.

 – در صورت مصرف نکردن تمام موارد گفته شده در قسمت قبل، احمتال ایجاد کبودی و التهاب به حداقل مقدار ممکن خواهد رسید.

 – در صورتی که به مصرف داروهای اشاره شده نیاز جدی دارید، بهتر است دارو را مصرف نمایید. مهم ترین دلیل جهت استفاده نکردن این دارو ها جلوگیری از به وجود آمدن التهاب و کبودی در ناحیه ی پوستی تزریق شده می باشد.

مهم ترین اقدامات و مراقبت های مورد نیاز پس از ترزیق ژل کدام اند؟

پس از تزریق یک سری نکات وجود دارند ک باید اجرا شده تا بهترین نتیجه به دست آید. مهم ترین این نیاز ها عبارت اند از:

 – از مالش دادن نواحی که ژل تزریق شه است جدا خوداردی کنید. این نواحی به مدت زمان 24 ساعت نباید ماساژ داده شوند.

 – به مدت 14 روز پس از مراحل تزریق های ژل، از قرار گرفتن در مقابل نور خورشید خودداری کنید.

 – فرد پس از تکمیل شدن مراحل تزریق می تواند محل تزریق شده ی ژل را آرایش کنید، اما بهتر است این کار را به مدت 24 ساعت پس از تزریق انجام ندهید.

 – پس از گذشت مدت زمانی معادل 3 روز می توانید با آب گرم دوش بگیرید و محل تزریق را شست و شو دهید. اما در صورتی که در محل تزریق کبودی هایی وجود دارد و بعد از گذشت 3 روز هوز التهاب دیده می شود، بهتر است از شست و شو با آب گرم و گرم کردن محل تزریق خود داری کنید.

 – به مدت زمان 24 ساعت نباید هیچ گونه فعالیتی که جریان خون را در بدن افزایش داده و صربان قبل با بالا ببرد انجام دهید. از جمله این فعالیت ها می توان به ورزش کردن، مصرف کردن نوشیدنی های الکلی و … اشاره کرد.

 – در صورتی که شما برای از بین رفتن التهاب ها و یا کبودی های موجود عجله دارید، می توانید از کمپرس های آب سرد استفاده کنید. یخ و یا آب سرد سبب کاهش میزان التهاب های موجود خواهد شد. کمپرس های یخ را هر دقیقه یک بار بر روی محل تزریق قرار دهید.

 – پس از تزریق ژل سعی کنید میزان آب مصرفی را افزایش دهید و سعی کنید به مدت ده روز پس از تزریق در طول شبانه روز حداقل یک لیوان آب بنوشید.

 – به پهلو نخوابید. به پهلو خوابیدن سبب می شود به صورت فشار وارد شود.

 – میزان مصرف نمک را به حداقل برسانید. مصرف نمیک سبب می شود میزان التهاب های موجود افزایش پیدا کنند.

 – در صورتی که تزریق در لب ها انجام شده نباید به مدت 48 ساعت نوشیدنی های گرم همانند چای، نسکافه و .. مصرف شود.

انواع ژل های مورد استفاده جهت تزریق کدام اند؟

ژل هایی که جهت تزریق مورد استفاده قرار گرفته می شوند با توجه به معیار های متفاوتی همانند برند تولید کننده، میزان ماندگاری و … دسته بندی می شوند. ما در این قسمت انواع ژل ها را از نظر ساخت مورد بررسی قرار می دهیم.

تزریق ژلژل های دارای کلاژن

یکی از نواعع ژل ها وجود دارند که ر ترکیبات آن ها کلاژن استفاده شده و پس از تزریق به مرور جذب پوست می شوند.

ژل دیر جذب

یکی دیگر از نواع ژل ها می باشند ک مدت زمان زیادی برای جذب، نیاز دارد. در ترکیبات این نوع ژل اسید لاکتیک استفاده شده است.

ژل غیر قابل جذب

این نوع ژل ها به هیچ عنوان در بدن جذب نخواهند شد و در ترکیبات آن ها از اکرولیک استفاده می شود.  از ویژگی های این ژل می توان به گلوله شدن و جذب نشدن آن ها اشاره کرد. این نوع از مجموعه ژل ها بسیار کم توسط افراد جهت تزریق ژل مورد استفاده قرار گرفته می شود.

به این مطلب امتیاز بدهید

ثبت امتیاز !

× چت آنلاین واتس آپ
021-88888649