خدمات کاشت مو

کاشت مو از عمل های زیبایی است که برای ترمیم مو و یا درمان دائمی موهای از دست رفته انجام می شود. داشتن موهای پرپشت و سالم از عوامل جذابیت و جوانی در بیشتر افراد به شمار می آید و ریزش و یا کم شدن تراکم آن اتفاق آزار دهنده ای است برای کسانی که به آن دچار می شوند. برای رفع ریزش مو درمان های موقت دارویی و یا بهبود تغذیه ای وجود دارد که برای مدتی ممکن است موثر باشند. معمولا این روش ها پر هزینه بوده و احتمال بازگشت ریزش موها بعد از مدتی وجود دارد.

در حال حاضر کاشت مو از بهترین درمان های دائمی است که برای ترمیم و بازگشت موهای از دست رفته در مراکز معتبر و کلینیک های کاشت مو به طور تخصصی و تحت نظر پزشکان انجام می شود. برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با انواع روش های ترمیم و کاشت مو در ادامه با ما همراه باشید.

خدمات کاشت مو
خدمات کاشت مو
خدمات رفع ریزش مو
خدمات رفع ریزش مو
خدمات کاشت مو
خدمات کاشت مو
خدمات رفع ریزش مو
خدمات رفع ریزش مو

تلفن های تماس

قبل از هرگونه تصمیم از مشاوره های رایگان کارشناسان نیلا رز بهره مند شوید.

کاشت موی طبیعی

کاشت موی طبیعی که واژه عام آن همان کاشت مو است ازعمل های زیبایی است که با استفاده از موهای خود شخص و پیوند آن در قسمت های بدون مو به وسیله جراح یا پزشک متخصص و تنها در مراکز دارای مجوز و کلینیک کاشت مو معتبر انجام می شود. کاشت موی طبیعی به این صورت انجام می شود که ریشه های مو از قسمت های پرپشت برداشته می شوند و در قسمت های کم پشت و بدون مو کاشت می شوند. مشاوره، عکس برداری، طرح پردازی ناحیه اهدا کننده مو و دریافت کننده آن، استخراج واحدهای فولیکولی مو از بانک مو، آماده سازی و نگهداری گرافت ها، استراحت و کاشت واحدهای فولیکولی از مراحل کاشت مو هستند که در کلینیک های کاشت مو انجام می شوند.   

انواع روش کاشت مو

روش FUT

خدمات کاشت مو به روش FUT با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

روش FIT

خدمات کاشت مو به روش FIT با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

روش SUT

خدمات کاشت مو به روش SUT با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

کاشت مو لیزری

خدمات کاشت مو لیزری با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

با ما در ارتباط باشید

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه  20.00 – 9.00

پنج شنبه ها  9.00 – 20.00

جمعه ها و روزهای تعطیل با هماهنگی

تلفن تماس

قبل از هرگونه تصمیم از مشاوره های رایگان کارشناسان نیلا رز بهره مند شوید.

کاشت موی طبیعی چیست و چگونه آن را انجام می دهند؟

برای اولین بار توسط یک پزشک ژاپنی در سال 1939 ایده کاشت موی طبیعی مطرح شد و تنها در حد یک ایده باقی ماند تا در سال 1959 دکتر نرمن ارنریش آلمانی برای عملی کردن این روش تلاش کرد و آن را عملی ساخت. در طی چندین سال پزشکان فعال در این حوزه پزشکی، روش های کاشت مو را با متدهای جدیدتر و متنوع تر متناسب با نیاز بیماران بهبود بخشیده اند.

عمل کاشت بدون بیهوشی و با بی حسی موضعی انجام می شود و از عمل های سرپایی است که در یک جلسه صورت می گیرد و برای نواحی مختلف مانند سر، ابرو، مژه، سبیل، ریش و نواحی اسکار قابل اجرا است. شاید بتوان گفت که مهمترین علت محبوبیت این عمل زیبایی نتیجه نهایی آن است. در کاشت مو به دلیل این که از موهای خود بیمار برای کاشت استفاده می شود، ظاهر موی جدید کاملا طبیعی است و قابلیت رشد مجدد از ویژگی های بارز این روش است.

در ادامه میخوانید:

انواع روش های کاشت مو

مزیت های کاشت مو به روش SUT

نکات قابل توجه بعد از کاشت مو 

هزینه کاشت مو

مراحل کاشت مو

خدمات کاشت مو

کاشت به روش های مختلف و در طی چند مرحله انجام می شود. برای هر فرد متناسب با مشکلی که دارد تحت نظر متخصص بهترین روش انتخاب می شود. تا رسیدن به نتیجه مورد نظر و نهایی از کاشت معمولا از 6 تا 12 ماه زمان می برد. قبل از اقدام به کاشت مو ابتدا وضعیت پزشکی بیمار بررسی می شود تا مشکلی برای انجام عمل نداشته باشد. سپس بانک مو برای استخراج فولیکول های مو تعیین می شود. اولین مرحله درعمل کاشت برداشت گرافت های آزاد از بانک مو است.

از این گرافت های آزاد برای پیوند و کاشت ریشه موی طبیعی در ناحیه بدون مو استفاده می شود. برای این کار باید دقت کرد که فولیکول های مو از بین نروند و از قسمت هایی برداشته شوند که ریشه آن ها قوی باشد، چون اگر ریشه مو قوی و محکم نباشد، عمل کاشت چندان رضایت بخش نخواهد بود.

بیشتر مطالعه کنید : کربوکسی تراپی مو

مرحله اصلی کاشت مو عمل کاشت یا همان پیوند زدن فولیکول های مو است و حتما باید توسط  متخصص انجام شود. عمل کاشت به دقت و مهارت بسیار زیادی نیاز داشته و موفقیت عمل پیوند کاملا به این مرحله بستگی دارد. این کار در طی یک جلسه و با بی حسی موضعی انجام شده و بعد از آن بیمار مرخص می شود و پزشک داروهایی را برای کاهش درد پس از بی حسی و التهاب آن تجویز می کند.

انواع روش های کاشت مو

کاشت مو به روش های FIT، FUT، SUT، و یا ترکیبی از آن ها انجام می شود که هر کدام از این روش ها بر اساس نیاز و وضعیت موی بیمار انتخاب شده و ویژگی های خاص خود را دارند. به طور کلی مراحل کاشت برای همه روش های کاشت یکسان است اما با توجه به وضعیت بیمار هر یک از این روش ها می تواند موثر باشد. در ادامه هر کدام از این روش ها به اختصار توضیح می دهیم.

کاشت مو به روش FUT:

در این روش که تحت بی هوشی موضعی انجام می شود، نوار باریکی از پشت سر بیمار انتخاب و برش داده می شود. این نوار دارای حداکثر 2 سانتی متر عرض و 25 سانتی متر طول است و بعد از برداشت پوست نواحی پشت سر با کمی کشش به هم بخیه می شود. سپس این نوار به وسیله تیم کاشت به قطعات کوچک تری به نام گرافت تبدیل می شوند و در مرحله آخر گرافت ها به محل مورد نظر پیوند زده می شوند.

این تکنیک کاشت برای افرادی که قسمت های بزرگی از سرشان بدون مو است بسیار مناسب است. گرافت های کاشته شده در این روش کاشت مو الگوی رشد طبیعی مو را دنبال کرده و دارای رشد و ظاهر کاملا طبیعی هستند در نتیجه نشانه ای از عمل جراحی در افرادی که اقدام به کاشت مو به این روش کرده اند پیدا نیست. هزینه کاشت در این روش به صرفه تر از سایر روش ها است.

کاشت مو به روش FIT:

این روش یکی از بهترین روش های کاشت موی طبیعی به شمار می آید. برای برداشت واحد های فولیکولی از یک پانچ گرد کوچک استفاده می کنند و واحد های فولیکولی به طور مستقیم از بانک مو استخراج می شوند. روش FIT برای کسانی مناسب است که سطح طاسی متوسط تا خفیف دارند و در مراحل اولیه ریزش مو هستند. در این روش نسبت به روش FUT زخم ها کوچک تر هستند زمان بهبودی سریع تر و در ناحیه اهدا کننده اسکار خطی بجا نمی ماند که این مزیت روشی ایده آل برای ترمیم ابرو یا سبیل است.   

بیشتر مطالعه کنید : رفع ریزش مو

کاشت مو به روش SUT:

نسل جدید و تکمیل شده کاشت FIT روش کاشت مو طبیعی پیشرفته و نوین SUT است. در روش SUT تمام مراحل با استفاده ازدستگاه الکترونیک و هوشمند (دستگاه هوشمند super FUE) انجام می شود که شامل 23 دستگاه تمام اتوماتیک می شود و به جرات می توان گفت که از بهترین روش های کاشت مو در حال حاضر به شمار می آید.

برتری این روش به روش های دیگر این است که دستگاهsuper FUE  گرافت ها را با ضخامت مناسب با چند ریشه ای و بدون آسیب رساندن به بافت های زیر و اثر اسکار در محل برداشت با تراکم حدود 5-7 برابر بیشتر استخراج می کند. در مرحله کاشت هم که توسط دستگاه صورت می گیرد با حداکثر تراکم و در جهت مناسب و استاندارد بدون این که فولیکول ها آسیب ببینند، کاشت مو در نهایت دقت انجام می شود.

دستگاه هوشمند super FUE برای نگهداری بافت های استخراج شده از کیت سلول های بنیادی خون خود بیمار استفاده می کند. این دستگاه با استفاده از اسکن و آنالیزر ناحیه برداشت مو تعداد فولیکول های قابل برداشت را محاسبه کرده و تعداد گرافت های را با در ریشه های چند تایی در ضخامت مناسب برای عمل کاشت مو مشخص می کند. بی حسی توسط دستگاه بدون سوزن و بدون درد صورت می گیرد. چون در این روش دستگاه کاشت را بدون برش انجام می دهد بیماران دیگر نگران خونریزی، بخیه و ماندن خط بخیه و اسکار نیستند و این امر خود باعث می شود که دوره نقاهت بسیار کوتاه تر شود.

خدمات کاشت مو

مزیت های کاشت مو به روش SUT

کاشت موی طبیعی با استفاده از دستگاه پیشرفته و هوشمند super FUE فرآیندی است که کاملا با دستگاه های تمام اتوماتیک و با بیشترین دقت و ظرافت انجام می شود. به علت کمترین تهاجم در مقایسه با دیگر روش های کاشت مو دوره نقاهت بسیار کمتر و نتیجه نهایی با تراکم سه یا چهار برابر بیشتر و چند ماه زودتر نمایان می شود.

طبیعی بودن خط رویش، عدم بجا ماندن اسکار چه در محل برداشت چه در ناحیه کاشت، به حداقل رسیدن پرتی و از بین رفتن فولیکول های استخراج شده، دسترسی به نقاط دیگر بجز سر برای برداشت فولیکول ها، امکان استخراج  و کاشت فولیکول ها با ایجاد میکروبرش ها توسط دستگاه از مزیت های کاشت مو به روش SUT است.

بیشتر مطالعه کنید : لیزر موهای زائد

افرادی که دارای نواقص مو در نواحی ابرو، مژه، سبیل و ریش و یا به دنبال افزایش تراکم مو در جلوی پیشانی و قسمت جلوی سر هستند می توانند از این روش برای بهبود و ترمیم موهای خود بهره بگیرند. همچنین درمان دائمی انواع طاسی ها مانند طاسی های ژنتیکی، طاسی پس از سوختگی یا ضربه، طاسی های ناشی از التهابات پوست و شیمی درمانی( پس از بهبود)، اسکارهای پس از جراحی و یا تکمیل تجدید درمان پوست سر مودار با استفاده از کاشت مو به روش SUT به راحتی امکان پذیر است.

دوره بعد از کاشت مو و رعایت توصیه های بعد از آن

بعد از کاشت مراقبت از ناحیه دریافت کننده فولیکول های مو اهمیت زیادی دارد. در روش هایی که کاشت با عمل جراحی انجام و از بی حسی موضعی استفاده شده است برای کاهش عوارض نکاتی را باید رعایت کرد. بعد از عمل جراحی برای جلوگیری از عفونت ناحیه پیوندی را پانسمان و پزشک برای کم شدن التهاب و درد ناشی از بی حسی داروهایی را تجویزمی کند. بعد از یک روز بیمار باید برای تعویض پانسمان و بررسی کاشت مو به کلینیک باز گردد.

در محل کاشت دلمه هایی ایجاد می شود و بعد از گذشت یک تا دو هفته این زخم به مرور بهبود پیدا می کند. پس ازاین دوره فولیکول های موی کاشت وارد مرحله استراحت شده و شروع به ریزش می کنند. به این مرحله به اصطلاح شوک می گویند و برای بیشتر بیماران اتفاق می افتد و بسته به روش کاشت مو و وضعیت خود بیمارتا چند ماه طول می کشد. بعد از این مرحله موها مجدد رشد کرده و به حداکثر تراکم خود می رسند و در این حالت نتیجه نهایی کاشت مشخص می شود.   

به بیمار توصیه می شود که برای شستشوی سر 4 تا 5 روز صبر کند و برای خشک کردن از حوله یا خشک کن استفاده نکند. از فعالیت های خسته کننده و یا ورزش هایی مانند شنا و قرار گرفتن مستقیم زیر نور آفتاب تا 6 هفته اجتناب و در صورت تورم و التهاب مداوم به پزشک خود مراجعه کند. البته در کاشت مو به روش SUT به دلیل این که بدون جراحی و زخم انجام می شود، عوارض پس ازعمل هم بسیار کمتر شده، در نتیجه دوره نقاهت بسیار کوتاه تر و به مراقبت کمتری نیاز است.

بیشتر مطالعه کنید : بهترین درمان ریزش مو

کاشت موی زنان

خدمات کاشت مو

به دلیل اهمیت مو در زیبایی به ویژه در خانم ها کاشت مو به عنوان درمان دائمی رفع مشکل کم پشتی مو و یا ریزش آن بسیار رایج شده است. ریزش مو و کم شدن تراکم آن در زنان دلایل مختلفی همچون افزایش سن و تغییر درهورمون ها، وراثت، سبک زندگی و… دارد. کاشت ابرو و مژه و پرپشت کردن موها از بیشترین عمل های زیبایی است که زنان به انجام آن تمایل دارند. کاشت مو با ایجاد ظاهری طبیعی از بهترین درمان های دائمی برای رفع نواقص در این قسمت ها است. امروزه کلینیک های کاشت مو خدمات خود را در زمینه زیبایی پوست و مو با انجام روش های مختلف به بیماران ارائه می کنند.

هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو در هر روش و برای هر بیمار متفاوت است وبا توجه به امکانات کلینیک و خدماتی که درآنجا ارائه می شود، محاسبه می شود. بهترین کلینیک پوست و زیبایی و کاشت مو در تهران برای این که افراد بیشتری بتوانند از این روش درمانی بهره بگیرند با اقساطی کردن آن این امکان را برای همه بیماران فراهم کرده اند. روش و میزان موی کاشت شده هم در هزینه کاشت متغییر است و به نسبت اندازه ای که کاشت انجام شده است، محاسبه می شود. 

به این مطلب امتیاز بدهید

ثبت امتیاز !

× چت آنلاین واتس آپ
021-88888649