خدمات هایفوتراپی

با افزایش سن چین وچروک ها در پوست ظاهر می شوند که زیاد خوشایند نیست. روش های بسیاری برای رفع چین وچروک وجود دارد مانند لیزر، لایه برداری شیمیایی، میکرودرم و… یکی از روش های جوانسازی پوست هایفوتراپی است.پس از یک جلسه هایفوتراپی، اثرات جوانسازی پوست قابل مشاهده است. پس از چندماه هایفوتراپی به تدریج پوست لیفت می شود، چشمها بازتر می شوند، ابرو بالاتر می رود و چین وچروک کمتر می شود.

هایفوتراپی (High-Intensity Focused Ultrasound) که مخفف آن HIFU است، به معنی امواج اولتراسوند یا فراصوت پرتوان می باشد. هایفوتراپی برای سفت کردن پوست صورت و گردن و از بین بردن چین وچروک استفاده می شود. در این روش از انرژی میکرو امواج فراصوت متمرکز برای انقباض الیاف و تحریک رشد کلاژن استفاده می شود. الیاف کلاژن به استحکام ساختارهای بدن مانند پوست کمک می کنند. کاهش کلاژن باعث افتادگی و ایجاد خطوط در پوست می شود. هایفوتراپی آخرین تکنولوژی لیفت بدون جراحی است که نتایج آن با آر اف فرکشنال قابل مقایسه است.

هایفوتراپی
هایفوتراپی صورت
هایفوتراپی صورت
هایفوتراپی صورت
هایفوتراپی صورت
هایفوتراپی صورت
هایفوتراپی صورت
هایفوتراپی صورت

تلفن های تماس

قبل از هرگونه تصمیم از مشاوره های رایگان کارشناسان نیلا رز بهره مند شوید.

نحوه انجام هایفوتراپی

نحوه انجام هایفوتراپی به این صورت است که متخصص با استفاده از ابزار دستی گرمای متمرکز را به عمق دقیق زیر سطح پوست می رساند. با افزایش گرما ناحیه موردنظر دچار آسیب سلولی شده و برای ترمیم شروع به کلاژن سازی می کند. زمان انجام هایفوتراپی برای کل صورت بین 30تا90 دقیقه تخمین زده می شود.

موارد استفاده از مزوتراپی

چانه و زیر چانه

از مناطقی که به وسیله هایفوتراپی میتوان استفاده کرد به چانه و زیر چانه اشاره کرد.

خطوط دور لب

از مناطقی که به وسیله هایفوتراپی میتوان استفاده کرد به خطوط دور لب و نواحی آن اشاره کرد.

چروک پوست شکم

از مناطقی که به وسیله هایفوتراپی میتوان استفاده کرد به چروک پوست شکم اشاره کرد.

درمان غبغب

از مناطقی که به وسیله هایفوتراپی میتوان استفاده کرد به غبغب و درمان آن اشاره کرد.

با ما در ارتباط باشید

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه20.00 – 9.00   

پنج شنبه ها  9.00 – 20.00

جمعه ها و روزهای تعطیل با هماهنگی

تلفن تماس

قبل از هرگونه تصمیم از مشاوره های رایگان کارشناسان نیلا رز بهره مند شوید.

 در ادامه می خوانید:

تعداد جلسات هایفوتراپی

آیا هایفوتراپی درد دارد؟

مراقبت های بعد از هایفوتراپی چیست؟

ماندگاری هایفوتراپی چقدر است؟

هایفوتراپی برای چه ناحیه هایی قابل استفاده است؟

هایفوتراپی برای چه کسانی مناسب است؟

هایفوتراپی برای چه کسانی مناسب نیست؟

مزایای هایفوتراپی نسبت به سایر روشهای جوانسازی صورت چیست؟

قیمت و هزینه هایفوتراپی چقدر است؟

عمق نفوذ برای هایفوتراپی

عمق 5/1میلی متری: برای روشن کردن رنگدانه های پوست استفاده می شود.

عمق 3میلی متر: برای سفت کردن و کشیدن پوست استفاده می شود.

عمق 5/4میلی متر: برای لیفت پوست استفاده می شود.

تعداد جلسات هایفوتراپی چقدر است؟

تعداد جلسات موردنیاز با توجه به شلی و افتادگی پوست و مدت زمان تولید کلاژن متفاوت است. اولین جلسه بعد از انجام هایفوتراپی اثرات آن نمایان می شود و نتیجه نهایی دو تا سه ماه بعد مشاهده می شود.

بیشتر مطالعه کنید : پاکسازی صورت

آیا هایفوتراپی درد دارد؟

هنگام رسیدن امواج اولتراسوند به پوست، رسیدن امواج به عمق پوست را در حد بسیار کم حس می کنید اما بعد از اتمام این فرآیند دردی نخواهید داشت.  

هایفوتراپی صورت

مراقبت های بعد از هایفوتراپی چیست؟

هایفوتراپی مراقبت خاصی ندارد و شخص بعد از درمان  می تواند کارهای روزمره خود را انجام دهد. بعد از درمان می توان روتین روزانه را با توجه به نوع پوست انجام داد. آرایش نیز منعی ندارد.

ماندگاری هایفوتراپی چقدر است؟

می توان گفت هایفوتراپی دائمی است، اما پیر شدن پوست فرآیند طبیعی و غیر قابل پیشگیری است که می توان با سبک زندگی سالم و ورزش آن را به تاخیر انداخت.

بیشتر مطالعه کنید : میکروبلیدینگ

اثرات جانبی بعد از هایفوتراپی چیست؟

در صورتی که هایفوتراپی را تحت نظر مختصص انجام دهید کاملا ایمن خواهد بود. اثراتی مانند قرمزی وتورم بعد از هایفوتراپی ممکن است بوجود بیاید که به سرعت از بین خواهد رفت. بی حسی و کبودی را نیز ممکن است تجربه کنید که بعد از چند روز از بین خواهد رفت.

برای کاهش قرمزی پوست از یخ می شود استفاده کرد؟

استفاده از یخ در لیزر برای کاهش قرمزی پوست توصیه می شود، اما در هایفوتراپی گرما و سرما رساندن به پوست جلوی اثر حداکثری این روش را می گیرد. می توان از لوازم آرایش برای پوشاندن اثر قرمزی استفاده کرد، اما بعد از چند ساعت قرمزی پوست برطرف می شود.

هایفوتراپی صورت

هایفوتراپی برای چه ناحیه هایی قابل استفاده است؟

هایفوتراپی برای صورت برای لیفت ابرو، افتادگی پلک، رفع تیرگی و سیاهی دور چشم، از بین بردن خط اخم و خنده، لیفت گونه، زاویه دار کردن فک، لیفت چانه، گردن، رفع غبغب، لاغری موضعی و لیفت شکم وپهلو قابل استفاده است.

هایفوتراپی برای چه کسانی مناسب است؟

هایفوتراپی مانند بسیاری از روش های جوانسازی پوست محدودیت ندارد و افراد در هر گروه سنی می توانند از این روش استفاده کنند، ولی به طور کلی برای افراد بالای 30 سال، سنی که پوست شروع به شل شدن می کند، استفاده می شود. افرادی که قصد کاهش وزن دارند و نگران شل شدن پوست خود هستند یا سلولیت دارند نیز می توانند از این روش استفاده کنند.

بیشتر مطالعه کنید : مزونیدلینگ

هایفوتراپی برای چه کسانی مناسب نیست؟

هایفوتراپی درمانی بی ضرر و با نتایج عالی است و برای اکثر افراد قابل استفاده است. افراد دیابتی و صرعی، افراد دارای آکنه، خانم های باردار و شیرده، کسانی که دارای پرتزهای فلزی مانند انواع ایمپلنت هستند و یا کسانی که تبخال فعال در ناحیه موردنظر دارند نمی توانند از این روش استفاده کنند، چون امواج فراصوت باعث ایجاد عوارضی در این افراد می شود.

مزایای هایفوتراپی نسبت به سایر روشهای جوانسازی صورت چیست؟

در هایفوترافی عمق نفوذ بیشتر است و باعث درمان عمیق تر چروک های پوست می شود و استحکام پوست بیشتری را ایجاد می کند.

هایفوتراپی

هایفوتراپی چگونه باعث لاغری می شود؟

هایفوتراپی جدیدترین تکنولوژی برای سوزاندن چربی است. در این روش متخصص قادر است امواج اولتراسوند را به عمقی برساند که سبب نکروز و نابودی سلول های چربی شود و باعث بهبود سلولیت شود. زمان درمان در این روش کوتاه است و دو تا سه ماه بعد، نتایج مشخص می شود. نتایج حاصل به صورت طولانی باقی می مانند اما برای حفظ آن نیاز به ورزش و رژیم غذایی سالم است. میزان چربی انباشته شده تعیین کننده تعداد جلسات مورد نیاز است. هایفوتراپی به افرادی که ده تا پانزده کیلو اضافه وزن دارند توصیه می شود. باید توجه داشت که این روش درمان چاقی نیست و هیچ چیز جایگزین ورزش و رژیم برای کاهش وزن نمی شود.

آیا هایفوتراپی ایمن است؟

تا کنون بیش از 250000 هایفوتراپی ایمن در سراسر جهان انجام شده است و امواج اولتراسوند بیش از 50 سال است که در علم پزشکی کاربرد دارد و مشکلی ایجاد نکرده است.

بیشتر مطالعه کنید : مزوتراپی

قیمت و هزینه هایفوتراپی چقدر است؟

بستگی به ناحیه مورد نظر، برند دستگاه و تعدادجلسات مورد نیاز و کادرپزشکی که هایفوتراپی را انجام می دهند قیمت متفاوت است. در بهترین حالت ممکن، هزینه چیزی حدود 2-3 میلیون تومان خواهد بود.اگر از چین وچروک و شل شدن پوست و غبغب خسته شده اید و در جست وجوی اکسیر جوانی هستید، هایفوتراپی روشی ایمن و سریع است که کمترین و خفیف ترین عوارض را در بین روش های جوانسازی صورت دارد.

به این مطلب امتیاز بدهید

ثبت امتیاز !

× چت آنلاین واتس آپ
021-88888649