خدمات تزریق ژل چانه

افرادی که چهره های جذاب دارند ، در واقع از یک تناسب ، بین اجزای صورتشان برخوردارند. افرادی که دارای این تناسب هستند ، زیبا ترین چانه ها را دارند. در صورت قرینه نبودن چانه و یا تناسب نداشتن آن با دیگر اجزای چهره ، می توان از تزریق ژل چانه استفاده کرد. افرادی که دارای چانه ی کوتاه هستند ، می توانند با استفاده از تزریق ژل چانه به سادگی ایراد چهره خود را برطرف کنند.

در نمای نیم رخ صورت های متناسب و زیبا ، خط عمودی که از کنار لب پایین کشیده می شود ، حتما باید به چانه برسد. اما در غیر اینصورت ، یعنی زمانی که نوک چانه عقب تر از این خط باشد ، آن وقت چانه عقب تر از حالت ایده آل است و باید در صورتی که خواستار چهره ایده آل هستید ، برای اصلاح آن ، دست به کار شوید و تزریق ژل چانه انجام دهید.

تزریق ژل چانه

تزریق ژل چانه

تزریق ژل چانه

تزریق ژل چونه

تزریق ژل چانه

تزریق ژل چانه

تزریق ژل چانه

فیلر چونه

تلفن های تماس

قبل از هرگونه تصمیم از مشاوره های رایگان کارشناسان نیلا رز بهره مند شوید.

فیلر چانه راهکار برجسته کردن چانه

برای برجسته کردن چانه ایمن ترین روش ، استفاده از ژل های هیالورونیک اسید است. به دلیل اینکه در بافت پوست همه نواحی بدن و در میان همه نژادها ، این ماده وجود دارد. اسید هیالورونیک فضای میان الاستین و کلاژن را پرکرده و آب را داخل پوست نگه داشته و باعث حفظ حجم پوست می شود.

این ماده با بالا رفتن سن کاهش پیدا می کند. پوست برای جوان ماندن به این ماده در داخل بدن نیاز دارد. با فیلر ژل چانه می توان چانه را فرم دهی نمود. به دلیل ماندگاری موقت ، بعد از گذشتن 6 تا 18 ماه تدریجا جذب بدن و پس از آن دفع خواهد شد. اگر از فرم ایجاد شده برای چانه خود راضی نباشید ، می توانید با تزریق هیالورونیداز ، کل تاثیر تزریق ژل چانه را از بین برده و به حالت قبل برگردانید.

انواع خدمات تزریق ژل

تزریق ژل لب

خدمات تزریق ژل لب با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

تزریق ژل گونه

خدمات تزریق ژل گونه با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

تزریق ژل پیشانی

خدمات تزریق ژل پیشانی با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

تزریق ژل چانه

خدمات تزریق ژل چانه با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

با ما در ارتباط باشید

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه  20.00 – 9.00

پنج شنبه ها  9.00 – 20.00

جمعه ها و روزهای تعطیل با هماهنگی

تلفن تماس

قبل از هرگونه تصمیم از مشاوره های رایگان کارشناسان نیلا رز بهره مند شوید.

بهترین برند تزریق ژل چانه

برای فرم دهی به چانه ، از میان برندهای معتبر که داخل ایران موجود هستند ، می توان ژل ژوویدرم ساخته شده در لابراتوار آلرگان آمریکا، ژل Stylage ساخت فرانسه ، ژل ریستیلن و Teosyal ساخت کشور سوئیس را نام برد. این شرکت ها با تکنولوژی ریز ذرات ، ژلی را می سازند که فرم دهی آن غیر قابل تشخیص و طبیعی است.

روش هایی به غیر از جراحی چانه برای فرم دهی و زیبا سازی چانه ، اغلب دارای هدف هایی متفاوت هستند که یکی از آن ها ، ایجاد خط فک ظریف از طریق کاهش پهنای صورت با استفاده از تزریق بوتاکس و دیگری برجسته کردن خط فک کوچک و ضعیف به صورت تزریق ژل.

در ادامه میخوانید:

هزینه تزریق ژل چانه

مزایای تزریق ژل چانه

انواع ژل برای تزریق ژل چانه

نحوه انجام عمل تزریق ژل چانه

انتظارات افراد از فیلر چانه

کاربرد تزریق ژل چانه

افرادی که می توانند عمل فرم دهی چانه از طریق فیلر چانه را انجام دهند

 – افراد بزرگسالی که از فرم چانه خود راضی نیستند و علاقه به اصلاح آن دارند.

 – افرادی که دارای سن متناسب هستند و دوست دارند که فرم چانه آن ها زیبا و لطیف باشد و از روشی غیر از جراحی ، یعنی تزریق ژل چانه استفاده کنند.

 – کسانی که برجستگی و فرم چانه آن ها به دلیل افزایش سن و یا افزایش و کاهش وزن تا حدودی از بین رفته است.

عموما اکثرا خانم ها و آقایان بزرگسال که از سلامت جسمی برخوردارند ، می توانند برای عمل زیبا سازی چانه با استفاده از تزریق ژل اقدام کنند. تزریق فیلر پوست ، یک روش مناسب برای فرم دهی به چانه بدون نیاز به عمل های جراحی خطرآفرین است.

هزینه تزریق ژل چانه

کیفیت و برند ژل و همچنین میزان آن ، تاثیر به سزایی در هزینه تزریق ژل برای ترمیم فرم چانه دارد. برای چانه معمولا به یک سی سی ژل هیالورونیک اسید نیاز است.

زمانی که از عمل زیبایی چانه با استفاده از تزریق ژل ، صحبت به میان می آید. منظور این است که شکل خط فک بیمار به حالت برجسته تر و قوی تر تبدیل می شود ، تا ظاهر آن شخص به حالت ایده آل تبدیل شود.

تزریق ژل چانه

مزایای تزریق ژل چانه

تزریق ژل یک روش غیر جراحی و مطمئن است. معمولا افراد مسن که به دلیل افزایش سن دچار کاهش حجم صورت می شوند ، از این روش استفاده می کنند. تزریق این ژل ، برای ایجاد تقارن بین اجزای مختلف صورت مانند چانه ها و گونه ها و تناسب شکل آن ها با یکدیگر و همچنین بازیابی توازن صورت انجام  می گیرد.

امروزه از یک روش جدید برای تزریق ژل چانه استفاده می شود. این روش بسیار ساده است به این صورت که در آن ، ژل به آرامی در ناحیه هدف در اطراف خط  فک تزریق می شود. دوره ی نقاهت بعد از انجام عمل ، در این روش بسیار کوتاه می باشد. بعد از اینکه ورم های ناشی از این عمل فرو نشیند ، نتایج تزریق ژل در چانه ، بلافاصله پس از انجام عمل نمودار می شود.

انواع روش های جراحی که برای فرم دهی به چانه استفاده می گردد ، شامل بافت یا چربی ، ایمپلنت چانه و پیوند استخوان می باشد. ایمپلنت چانه به دلیل اینکه ممکن است ، باعث عفونت چانه و یا جا به جایی پروتز آن شود خطر آفرین است.

پیش از فیلر چانه چه کارهایی را باید دنبال کنیم؟

در جلسه مشاوره قبل از تزریق ، پزشک معالج صورت مراجعه کننده را به طور کامل ، معاینه می کند که تمرکز آن بر ساختار و شکل صورت است. در این جلسه مشاوره ، راجع به انتظاراتی که مراجعه کننده از انجام عمل دارد ، کاملا صحبت می شود.

ممکن است پزشک از مراجعه کننده در خواست قطع موقت مصرف داروهای آسپرین ، دوزهای بالای ویتامین E و داروهای رقیق کننده خون را حدود یک تا دوهفته قبل از تزریق ژل چانه کند. این درخواست به این دلیل است که خطر ایجاد خون مردگی در محل تزریق به حداقل برسد. پزشک کلیه ی اقدامات پیش از عمل ، حین عمل و پس از آن را به مراجعه کننده اطلاع داده و به تمام پرسش های آن پاسخ خواهد داد.

بیشتر مطالعه کنید : تزریق ژل گونه

انواع ژل تزریقی در فیلر چانه

اکثر ژل هایی که با آن تزریق ژل چانه انجام می شوند ، از ماده ای به نام اسید هیالورونیک ، ساخته شده اند که این ماده به طور طبیعی ، در بدن وجود دارد. هر چقدر سن ما افزایش پیدا می کند ، میزان تولید اسید هیالورونیک در بدن ما رو به کاهش می رود و در نهایت سبب خشکی و بی آبی پوست می گردد. تزریق فیلر به داخل پوست ، یک روش مناسب برای بازیابی شکل اولیه پوست در مناطقی که اسید هیالورونیک آن تخلیه شده و اصلاح نقاطی که حجم طبیعی آن از بین رفته است ، می باشد.

ژل ژوویدرم ولوما ، آخرین نوع از ژل های حجم دهنده بر پایه اسید هیالورونیک است که به صورت اختصاصی ، برای بازگردانی حجم از بین رفته اجزای چهره و دست پیدا کردن به نتایج زیبا و طبیعی طراحی شده است. این ژل به طور طبیعی و مطمئن ، در بدن تجزیه شده و نتایج نهایی حاصل از تزریق آن ، اغلب تا 18 ماه ماندگاری دارد.

ژل رستیلن ساب کیو ، یک اسید هیالورونیک است که مخصوصا برای اصلاح و فرم دهی به اجزای صورت طراحی شده است. ژل موجود در رستیلن ساب کیو با گذر زمان به صورت طبیعی توسط واکنش های زیستی خود بدن ، تجزیه شده و در عصر حاضر به عنوان یک ژل سازگار و کاملا مطمئن ، معرفی شده است.

در حین تزریق ژل چانه و پس از آن چه دستورالعمل هایی به شما داده می شود؟

یک دفترچه راهنما که لیست دستورالعمل های بعد از عمل ، در آن نوشته شده و بسته هایی حاوی تکه های کوچک یخ که باید پس از عمل بر روی ناحیه تزریق فیلر، گذاشته شود به شما داده می شود.  گیاه دارویی تنباکوی کوهی که باعث بهبودی سریعتر ، پس از عمل می شود وجود دارد. اگر شما در دسته ی افرادی که به راحتی دچار خون مردگی می شوند ، قرار دارید ، حتما از این گیاه به شما داده می شود.

از آرایش کردن روی ناحیه ی تزریق خودداری نمائید. مساژ ملایم و گذاشتن کیسه یخ بر روی محل تزریق ، تا حدودی موجب کاهش ورم و خون مردگی می شود. شب اول پس از عمل ، زمان خوابیدن حتما دو عدد بالش زیر سر خود بگذارید ، تا به تدریج باعث کاهش ورم های ایجاد شده گردد. تا 24 ساعت پس از عمل ،  حمام رفتن یا دوش اب گرم ، رفتن به سونا ، ورزش های سخت و مصرف مشروبات الکلی را فراموش کنید.

تزریق ژل چانه

عمل تزریق ژل چانه به چه صورت شکل می گیرد؟

در شروع کار ، یکی از دو روش بی حسی که وجود دارد ، مانند استفاده از کرم بی حسی و یا استفاده از بی حسی موضعی ، برای شما انتخاب و سپس اعمال می گردد. ماده مورد نظر که شبیه ژل می باشد ، در مقدار بسیار اندک و توسط یک سوزن بسیار ریز ، درون لایه میانی پوست تزریق می شود. نتایج تزریق بلافاصله قابل مشاهده است. در حین انجام این عمل ، خود بیمار هم می تواند همزمان آینه را تماشا کرده و با مشاهده نتایج نظر خود را بیان نماید.

میزان زمان مورد نیاز برای عمل تزریق ، بسته به حجم تزریق ، تفاوت دارد. معمولا حدود 10 دقیقه تا نیم ساعت برای هر قسمت ، زمان صرف می شود.

بیشتر مطالعه کنید : تزریق ژل لب

انتظارات افراد از عمل فیلر چانه

یک مسئله بسیار پر اهمیت ، برای عبور از هر دوره درمانی این است که انتظارات شما از انجام آن روش درمانی ، واضح و روشن باشد. زیرا با داشتن انتظارات واقع بینانه ، استرس و نگرانی شما کاهش پیدا کرده و همچنین خطر بروز عوارض جانبی ناشی از عمل هم به حداقل می رسد.

ژل های تزریقی ، دارای انواع مختلفی هستند که پزشک معالج شما ، محصول متناسب برای شما را از میان آن ها انتخاب می کند. ویژگی های هر نوع از محصول ، بسته به چگونگی پر کردن حجم زیر چانه و ماندگاری آن در محل تزریق ، متفاوت است. مطمئنا پزشک شما ، بهترین نوع ژل را که سازگاری بیشتری با شرایط شما دارد به شما ، توصیه می کند.

تمامی ژل هایی که برای عمل های زیبایی صورت استفاده می شوند ، از نوع غیر دائمی می باشند. در حال حاضر ، این نوع ژل ها رایج ترین نوع مورد استفاده هستند به دلیل آن که تاثیر آن ها فقط 6 تا 12 ماه باقی می ماند و می توان به راحتی آن را اصلاح نمود. در صورتی که ژل های دائمی را تنها با عمل جراحی می توان از بین برد.

نتایج حاصل از ژل ها اغلب ، پس از طی مدت زمانی از بین می روند ، بنابراین مراجعین بسیاری مایل هستند که عمل تزریق را به صورت دوره ای و در زمان های معینی انجام دهند ، تا حالت جدید و اصلاح شده چانه آن ها به همین فرم حفظ شود.

کاربرد های تزریق ژل چانه

پر کردن و حذف خطوط چین و چروک

بیشتر افراد با پوست دارای چین و چروک یا گودی چانه خود مشکلاتی دارند. بهترین پیشنهاد ، برای رفع این مشکلات تزریق ژل یا چربی است. این روش ها با پر کردن مناطق فرو رفته و یا دارای چین و چروک و افتادگی ، پوست چانه را یک دست می کنند.

بیشتر مطالعه کنید : تزریق ژل لب مدل عروسکی

بیشتر مطالعه کنید : تزریق ژل لب مدل قلبی

افزایش اندازه چانه

فیلر های پوستی ، می توانند برای افزایش اندازه چانه مورد استفاده قرار بگیرند.

تزریق ژل چانه

برجستگی چانه

در صورت بسیاری از افراد ، عقب رفتگی چانه دیده می شود که از نیم رخ آن ها ، می توان به طور واضح آن را دید. با تزریق فیلرهای پوستی ، می توان چانه این افراد را اصلاح کرده و فرمی زیبا و برجسته ایجاد کرد.

دلایل علاقه افراد به فیلر چانه

افراد بسیاری برای زیبا شدن چهره خود ، از انواع تکنیک های آرایشی همانند پودر های برنزه کننده استفاده می کنند. استفاده از این روش با هزینه کمتری صورت می گیرد. اما احتیاج به زمان و مهارت کافی دارد. اثرات این کار به صورت موقت بر روی صورت شخص باقی خواهد ماند. اضافه بر این تکنیک ها ، برای زیبا تر شدن ورزش های صورت و پماد های بدون نسخه پزشک روش های تاثیر گذاری برای دستیابی به صورتی متناسب و زیبا نخواهد شد. با وجود کلیه ی علل گفته شده ، می توان تزریق ژل را انتخابی محبوب برای تغییر اعضای صورت عنوان کرد.

به این مطلب امتیاز بدهید

ثبت امتیاز !

× چت آنلاین واتس آپ
021-88888649