دستگاه لیزر کندلا

شرکت لیزر کندلا تقریبا با ظهور تکنولوژی لیزر در اوایل دهه 1970 تاسیس شد و از همان زمان با استخدام تیم متخصص و حرفه ای در زمینه طراحی و تولید دستگاههای لیزر درمانی و زیبایی توانست جایگاه معتبر و ارزشمندی در این حوزه به خود اختصاص دهد.    

تاریخچه دستگاه لیزر کندلا به چه زمانی بر می گردد؟

اگر بخواهیم راجع به موهای زائد حرف بزنیم، می توان گفت از همان دوران کهن، زنان و مردان به کوتاه کردن موهای زائد خود علاقه داشتند. در مصر باستان از قیچی های که از صدف دریایی ساخته می شد، برای کوتاه کردن موهای بدن استفاده می شد. در زمان گذشته، بدون مو بودن، نشان از طبقه اجتماعی بالا و ثروتمند بودن به حساب می آمد.

لیزر کندلا

دستگاه لیزر کندلا

دستگاه لیزر کندلا

دستگاه لیزر کندلا

دستگاه لیزر کندلا

دستگاه لیزر کندلا

دستگاه لیزر کندلا

دستگاه لیزر کندلا

تلفن های تماس

قبل از هرگونه تصمیم از مشاوره های رایگان کارشناسان نیلا رز بهره مند شوید.

لیزر موهای بدن با دستگاه لیزر کندلا

از گذشته تا به اکنون روش های مختلفی برای حذف موهای زائد به وجود آمده است.روش هایی مانند وکس کردن،اپیلاسیون،شیوکردن،الکترولیز و لیزر مو که به عنوان روش هایی دائمی برای حذف موهای زائد استفاده می شوند.

از زمانی که محققان لیزر را کشف نمودند،کاربردهای درمانی زیادی داشته است.و بیشترین استفاده آن در جهان برای حذف موهای زائد بدن می باشد.در سال 1960 تئودور به عنوان یک مهندس برق و فیزیکدان توانست یک لیزر کاربردی را اختراع کند،ولی این دستگاه تا سال 1990 برای حذف موهای زائد مورد استفاده قرار نگرفت.

مدل های مختلفی از دستگاههای لیزری که در مطب متخصصین پوست و مو استفاده می شوند. دستگاههایی که ما امروزه می بینیم از سال 1997 گسترش پیدا کردند.که به مرور زمان دستگاههای ساخته شده دارای طول موج بلندتری شده اند و می توانند از لایه های پوست عبور کنند و فقط  مو را هدف قرار دهند. یکی از جدیدترین و کاربردی ترین آنها دستگاه ها کندلا می باشد.

انواع خدمات لیزر

لیزر صورت

خدمات لیزر موهای صورت با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

لیزر بیکینی

خدمات لیزر موهای بیکنی با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

لیزر بدن

خدمات لیزر موهای زائد کل بدن با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

پاک کردن تاتو با لیزر

خدمات پاک کردن تاتو توسط لیزر با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

با ما در ارتباط باشید

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه20.00 – 9.00   

پنج شنبه ها  9.00 – 20.00

جمعه ها و روزهای تعطیل با هماهنگی

تلفن تماس

قبل از هرگونه تصمیم از مشاوره های رایگان کارشناسان نیلا رز بهره مند شوید.

در ادامه میخوانید:

انواع دستگاه لیزر موهای زائد

انواع مختلف دستگاه لیزر کندلا

ویژگی های دستگاه لیزر کندلا

مزایای دستگاه الکساندرایت کندلا

قیمت دستگاه الکساندرایت کندلا

چگونگی تشخیص دستگاه لیزر کندلا اصل و تقلبی

عملکرد دستگاه لیزر کندلا در لیزر موهای زائد به چه شکل می باشد؟

نور لیزر هر چیزی که تیره رنگ باشد را حرارت داده و می سوزاند.با حرارت دادن و سوزاندن موی تیره رنگ داخل فولیکول مو نیز آسیب می بیند و از بین می رود. دستگاه لیزر موی زائد، وسیله ای است که با تاباندن نور پالسی به ریشه مو به طور کامل  و دائم آن را از بین می برد.

انواع دستگاه لیزر موهای زائد

IPL

این روش بسیار ارزان می باشد واز قدیم در دسترس بوده و کاربردی بوده است. اما این روش تنها نوعی پرتو تقویت شده می باشد. که گاها به اشتباه به آن لیزر گفته می شود. این نوع در لیزرهای خانگی وجود دارد که نتیجه مطلوبی برای فرد به وجود نمی آورد.

لیزر دایود

لیزر دایود برای پوست ها با انواع رنگ استفاده می شود. قدرت نفوذ آن به فولیکول مو زیاد است. از عوارض آن قرمزی بعد از انجام لیزر می باشد. این برند در ایران خیلی مطرح نمی باشد به این علت که اکثرا ساخت اسرائیل می باشند. سطح تماس این وسیله با بدن به این شکل تماس با بدن  است و سرآن قابل تعویض نمی باشد. که از یک نظر واکنش پوست را درحین لیزر به سختی می توان مشاهده کرد و دیگر این که به لحاظ بهداشتی کمی سخت تر است. سطح مقطع دایود دایره کوچک است که احتمالا باعث ایجاد درد می شود. طول موجود دایود 808 نانومتر است.

لیزر اندی یگ

این لیزر با طول موج 1064 نانومتر فقط برای پوست های تیره و گندمی تیره طراحی شده است. استفاده از این لیزر برای پوست های سبزه و تیره بدن دو حالت دارد.

1- درجات پایین = عدم جوابگیری کامل

2- درجات بالا = سوختگی و عارضه

اما با این لیزر می توان نواحی سبزه و گندمی بدن را با توان بالا لیزر کرد.

دستگاه لیزر کندلا

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا

در حال حاضر لیزر الکساندرایت از محبوب ترین دستگاههای لیزر موی زائد در ایران است. این لیزر به ویژه در مورد پوست های روشن به شکلی عالی عمل می کند. دستگاه الکس با طول موج 755 نانومتر نوعی لیزر اختصاصی  جهت  جذب توسط رنگدانه های مو (ملانین)، منحصرا جهت از بین موهای زائد می باشد.

انواع مختلف دستگاه لیزر کندلا کدامند؟

مهمترین انواع دستگاههای لیزر مو موجود در بازار عبارتند از:

 – لیزر موی الکساندرایت / لیزر الکس / کندلا جنتل لیز پرو

 – لیزر موی یگ / کندلا  جنتل یگ پرو

 – لیزر موی مکس / کندلا جنتل مکس پرو

 – لیزر موهای دیودی

تفاوتی اصلی که بین این دستگاهها وجود دارد، نوع ماده ای است که برای تولید لیزر از آن استفاده می شود. بسته به این که کدام ماده چه نوعی از طول موج را تولید می کند، برای پوست ها و موهای مختلف استفاده می شود. این دستگاهها را می توان برای حذف موهای زائد هر ناحیه ای از بدن به کار برد. در خواست زنان و مردان برای استفاده از لیزر موی کندلا متفاوت می باشد. در ادامه تعدادی از نواحی و زمان مورد نیاز آنها را بیان می کنیم.

 – صورت               30 دقیقه

 – گردن وکمر         30 دقیقه

 – زیر بغل             20 دقیقه

 – کل بدن             60 دقیقه

 – پاها                  40 دقیقه

 – بازوها               30 دقیقه

 – بیکینی             25 دقیقه

بیشتر مطالعه کنید : لیزر لک صورت

شرکت کندلا با ارائه دو دسته از دستگاههای لیزر موهای زائد با نام های کندلا الکس و کندلا یگ با پیشرفته ترین تکنولوژی های دنیای امروزی که دارای سیستم خنک کننده هوا وکریوژن می باشند، توانسته است تقریبا 90 درصد موهای زاید را به طور دائمی و با 6 تا8  جلسه مراجعه شخص، کاهش دهد. این نوع از لیزر با نام های کندلا الکساندرایت برای پوست های روشن و کندلا یگ برای پوست های تیره شناخته می شود.

دستگاه لیزر کندلا چه ویژگی هایی دارد؟

دستگاههای لیزر موی کندلا مورد توجه سالن های آرایشی و مطب های پزشکی قرار گرفته اند و همچنین بین بیمارانی که می خواهند از این وسیله برای حذف موهای زائد یا کاربردهای درمانی دیگر استفاده کنند، از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. برخی از ویژگی های که باعث رضایت  از سری جنتل پرو یعنی مدلهای کندلا الکس و کندلا یگ شده است به شرح زیر می باشند.

 – راحتی بیمار حین انجام لیزر با کندلا الکس یا کندلا یگ

دستگاه لیزر کندلا

 – سرعت در رسیدن به نتیجه مطلوب در سری جنتل پرو

 – احساس امنیت حین استفاده از این دستگاهها

 – قابلیت استفاده برای پوست های روشن تر با کندلا مدل الکس و پوست های تیره تر با کندلا مدل یگ

 – نحو ه عملکرد ساده و مطلوب این دو دستگاه

 – بازده و سرعت مناسب candela Alex  وcandela Yag

 – به حداکثر رساندن ناحیه قابل درمان در یک جلسه با استفاده از کندلا الکس و کندلا یگ

 – تنوع کاربرد مخصوصا با لیزر مکس پرو که هردو طول موج کندلا الکس و کندلا یگ را شامل می شود.

 – اعتبار برند و تضمین قابل قبول به خرید توسط شرکت کندلا

 – خدمات پس از فروش به خریدار توسط شرکت کندلا

در کنار تمام مواردی که در بالا گفته شد، تقریبا تمام بیماران اذعان دارند که با انتخاب دستگاه لیزر موی کندلا برای حذف موهای زائد خود بهترین نتیجه را از لحاظ سرعت، کیفیت  و دقت به دست آورده اند.

بیشتر مطالعه کنید : لیزر موهای صورت

کاربردهای دیگر لیزر موی کندلا  الکس چیست؟

دستگاه لیزر کندلا الکساندرایت از طریق کریستال، نور قرمز را با انرژی بالا می تاباند. طول طیف نوری قابل تنظیم می باشد. با توجه به اینکه نور تا چه حدی باید در پوست نفوذ کند، طول نور تنظیم می شود. اگر دستگاه بر روی Q-switing  تنظیم شود، طیف نور با انرژی بسیار بالا و پالس های کوتاه ایجاد می کند که برای حذف موهای زائد مناسب است. در کنار حذف موهای زائد این دستگاه از قابلیتهای دیگری نیز برخوردار می باشد. مانند:

دستگاه لیزر کندلا

 – برداشتن خال

 – درمان واریس

 – جای بخیه سزارین

 – برداشتن تتو

 – درمان ضایعات عروقی

 – درمان لک های قرمز

 – درمان چین و چروک

 – درمان ضایعات رنگدانه

 – درمان قارچ ناخن

 – و…

لیزر کندلا الکس توسط ملانین در پوست و فولیکول های مو جذب می شود. این لیزر به دلیل نفوذ بیشتر و جذب ملانین کمتر می تواند در نواحی وسیع تری از پوست، بازدهی بالایی داشته باشد.

محدودیت های لیزر موی کندلا سری جنتل پرو

1- محدودیت اول این است که نمی توان از آن برای  پوست های برنزه استفاده کرد. احتمال از بین رفتن رنگدانه ها و سوزاندن پوست در حالت پوست برنزه بسیار زیاد است.

بیشتر مطالعه کنید : لیزر موهای بدن

2- با وجود پیشرفت تکنولوژی در لیزر، در واقعیت هنوز هیچ سیستمی اختراع نشده که بتواند جلوی رشد موها را به طور کامل در طول زندگی بگیرد. بنابراین بعد از حدود یک سال امکان رشد مجدد موها  وجود دارد. البته باید به این نکته نیز اشاره کنیم که موهایی که دوباره رشد می کنند بسیارنازک تر و کمرنگ تر از موهای طبیعی خودتان هستند و لیزر آنها بسیار راحت تر است.

3- با وجود در نظر گرفتن تمهیداتی مانند سیستم های خنک کننده و همچنین استفاده از ژل ها یا کرم های بی حس کننده قبل از شروع لیزر هنوز عوارضی مانند احساس درد، قرمزی، تورم، در موارد ناچیزی کبودی و لکه های تیره در مراحل ابتدایی لیزر اجتناب ناپذیر است. البته نگران نباشید چون این علائم بعد از گذشت چند روز خودبخود از بین می روند.

مزایای دستگاه الکساندرایت کندلا چیست؟

در بسیاری از افراد اپیلاسیون با موم، الکترولیز یا روش های مرسوم سبب ایجاد لک، قرمزی یا فرو رفتگی در سطح پوست می شود که درمان آن براحتی نمی باشد. اما لیزر می تواند باعث کاهش دائمی موهای زائد در تمام نقاط بدن شود و به همین دلیل است که لیزر بهترین درمان پرمویی به شمار می آید. لیزر کندلا الکساندرایت، یک دستگاه آمریکایی است. این دستگاه برای تیپ پوستی روشن خیلی مناسب است و کمترین آسیب را به پوست می رساند.

دستگاه لیزر کندلا

 – دوره درمان این لیزر نسبت به لیزرهای دیگر کوتاه تر است.

 – سرعت انجام درمان خیلی بالاتر است. 

 – لیزر کندلا سری مخصوص و اختصاصی برای هر بیمار دارد که از این از لحاظ بهداشتی خیلی مهم است، چون سایر لیزرها این مزیت را ندارند.

 – میزان درد در لیزر کندلا خیلی کم است، به این دلیل که همزمان با وارد کردن اشعه یک گاز تزریق می کند. این گاز به طور همزمان پوست را خنک می کند.

 – یکی از خصوصیات این دستگاه قابل تنظیم بودن عرض پالس  و میزان انرژی برای از بین بردن  هر نوع مو با هر ضخامت و همچنین با هر رنگ پوستی است که قابلیت را در درمان حتی پوست های تیره تر نیز افزایش داده است.

قیمت دستگاه لیزر کندلا الکساندرایت  چقدر می باشد؟

دستگاه لیزر کندلا یکی از بهترین دستگاههای لیزر در دنیا می باشد. بدون شک این شهرت به دلیل کیفیت دستگاه و نوع درمان می باشد. پس باید این موضوع را پذیرفت که برای داشتن کیفیت و کارایی بالا هزینه کرد. دستگاه کندلا در حال حاضر گرانترین دستگاه لیزر موجود در دنیا می باشد. البته در کشور ما شرایط اقتصادی و نوسان ارز هم خرید این وسیله را سخت تر می نماید.

استانداردهای بین اللملی دستگاه لیزر کندلا توسط چه جاهایی مورد تایید قرار گرفته است؟

استاندارد کیفی لیزر کندلا الکساندرایت توسط FDA آمریکا و همچنین CE اروپا که از معتبرترین و شناخته شده ترین استاندارد کیفی ها هستند مورد تایید قرار گرفته است.همچنین این دستگاه موفق به کسب استاندارد تجهیزات پزشکیISO 13485   واستاندارد تولیدGMP  شده است.

سیستم خنک کنندگی کندلا به چه شکل کار می کند؟

دستگاه “جنتل مکس پورو” ساخت کمپانی “کندلا” آمریکا می باشد و آخرین و پیشرفته ترین دستگاه لیزر دنیا برای از بین بردن و لیزر موهای زائد است. یکی از مزیت های مهم این دستگاه مجهز بودن آن به قوی ترین و اختصاصی ترین کولینگ یا سیستم خنک کننده (اسپری) جهت کاهش حس درد و التهاب و سوزش می باشد.

بیشتر مطالعه کنید : لیزر جای جوش

این سیستم خنک کننده، توسط گاز سرمای نسبتا خوبی را برای سطح پوست به وجود می آورد. در کنار امنیت وکیفیت احتمال درد و سوختگی را به پایین ترین میزان خود می رساند. کاربران می توانند خنک کننده را بر هندپیس خود اضافه کنند و از سرمای بیشتری بهره گیرند. در این روش باد سرد از طریق هندپیس با فاصله کمی به پوست می رسد.

روش درمانی دستگاه لیزر کندلا به چه صورت است؟

برنامه زمانبندی و تعداد جلسات درمانی با دستگاه لیزر کندلا تقریبا شبیه دستگاههای دیگر لیزر مو می باشد. تعداد جلسات بین 4 تا 8 جلسه بسته به فاصله بین آنها می باشد. ولی تاثیرگذاری حذف موهای زائد با این دستگاه و برگشت کمترین میزان مو نسبت به دستگاههای دیگر کاملا مشهود است.

دستگاه لیزر کندلا

چگونه دستگاه لیزر کندلا اصل و تقلبی را از هم تشخیص دهیم؟

کندلا اصل و تقلبی به سختی قابل تشخیص می باشند. خیلی از افرا دستگاه تقلبی می فروشند، عده ای هم دستگاههای اصل و کارکرده کشور های دیگر را با اندکی تعمیر به اسم نو می فروشند. بنابراین برای دوری از این مشکل بهتر است خیلی دنبال شرایط تخفیفی و مقایسه قیمت ها نباشید. چرا که هیچ ارزانی بی علت نیست!!!

گارانتی و خدمات پس از فروش لیزر کندلا در ایران چگونه اجرایی می شود؟

در حال حاضر و با توجه به تحریم های مختلف که نسبت به ایران اجرایی شده اند، ارتباط تجاری بین ایران و آمریکا و جود نداشته و گارانتی این وسیله با زمان بیشتری نسبت به بقیه دستگاهها صورت می پذیرد. بنابراین اگر قصد خرید دستگاه لیزر کندلا را دارید، در انتخاب شرکتی که می خواهید از آن خرید نمایید، دقت زیادی داشته باشید.

به این مطلب امتیاز بدهید

ثبت امتیاز !

× چت آنلاین واتس آپ
021-88888649