خدمات لیزر موهای بدن

امروزه با توجه به پیشرفت روزافزون علم و با استفاده از روش های سریع برای پاکسازی بدن و راحت شدن از شر موهای زائد به شما لیزر موهای بدن را پیشنهاد می کنیم.این روش با سرعت و راحتی که به همراه دارد می تواند راه بسیار مناسبی برای آقایان و به خصوص خانم ها باشد.در ادامه می خواهیم بپردازیم به مطالبی در مورد لیزر موهای بدن، و اطلاعات مناسبی را ارائه می دهیم.

امروزه موضوعی که برای همه علی الخصوص بانوان حائز اهمیت می باشد پاکیزکی و زیبایی چهره و داشتن بدنی فاقد از موهای زائد می باشد.برای از بین بردن موهای زائد راه های گوناگونی وجود دارد و در بیشتر زمان ها و حتی در حال حاضر نیز با استفاده از وسایلی هم چون تیغ ،کرم های موبر،اپلیدی ها و مومک و… صورت می گیرد اما استفاده از این روش ها نیز دارای مضراتی هم چون جوش و به وجود آمدن موهای زیرپوستی را به همراه دارد و مهم تر از آن این است که روش های گفته شده نمی توانند به طور دائمی باعث از بین روفتن موهای زائد شوند و این مسئله در خانم ها اهمیت بسیار بالایی دارد.

لیزر موهای صورت
لیزر موهای کل صورت
لیزر موهای صورت
لیزر موهای چانه
لیزر موهای صورت
لیزر موهای گونه
لیزر موهای صورت
لیزر موهای بالای لب

تلفن های تماس

قبل از هرگونه تصمیم از مشاوره های رایگان کارشناسان نیلا رز بهره مند شوید.

از بین بردن موهای زائد برای همیشه با استفاده از لیزر چگونه انجام می شود؟

 اگر قصد دارید که از استفاده وسایل گفته شده و مراجعه به سالن های زیبایی برای انجام اپلاسیون خلاص شوید لیزر موهای بدن بهترین و مناسب ترین راه و در عین حال می تواند یک روش  که به طور بسیار عمیق باعث از بین رفتن موهای زائد بدن می شود باشد.

هرکاری یک دفترچه راهنما به شما می دهد که با استفاده از آن می توانید نحوه ی درست انجام آن کار را بیابید در ادامه می خواهیم اطلاعات در رابطه با لیزر افزایش دهیم که چنان که قصد استفاده از این تکنولوژی را داشتید با تمام جزئیات آن آشنا باشید.

انواع خدمات لیزر

لیزر صورت

خدمات لیزر موهای صورت با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

لیزر بیکینی

خدمات لیزر موهای بیکنی با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

لیزر بدن

خدمات لیزر موهای زائد کل بدن با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

پاک کردن تاتو با لیزر

خدمات پاک کردن تاتو توسط لیزر با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

با ما در ارتباط باشید

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه20.00 – 9.00   

پنج شنبه ها  9.00 – 20.00

جمعه ها و روزهای تعطیل با هماهنگی

تلفن تماس

قبل از هرگونه تصمیم از مشاوره های رایگان کارشناسان نیلا رز بهره مند شوید.

لیزر موهای بدن به چه صورت انجام می گیرد و دارای چه مزیت هایی می باشد؟

لیزر از جمله راه هایی است که با درد کمتر یا بهتر است بگوییم بسیار ناچیز می تواند باعث ریشه کن شدن موهای زائد بدن شود.امروزه لیزر موهای بدن به طور چشم گیری مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است.لیزرها دارای عملکرد بسیار خوبی هستند به طوری که نور آن قابلیت این عمل را دارد که باعث شود تمامی چیزهای تیره رنگ از جمله موهای بدن را با استفاده از حرارتی که دارد بسوزاند و از بین ببرد.

در ادامه می خوانید :

نکاتی برای لیزر موهای بدن

انجام لیزر موهای بدن برای چه افردی مناسب نمی باشد؟

پس از انجام لیزر باید چه مواردی رعایت شود؟

قبل از انجام لیزر موهای بدن باید چه کار هایی را انجام دهید؟

یکی از عواملی که تاثیر مستقیمی در رشد موهای بدن و حتی موهای سر نیز دارد فولیکول ها می باشد در هنگام استفاده از تیغ ،مومک و… باعث نمی شوند که فولیکول ها ازبین بروند و همین امر باعث رشد دوباره ی موهای زائد می شود اما دستگاهای لیزر با تولید حرارتی که انجام می دهند می توانند باعث این عمل شوند که فولیکول موهای زائد بدن ضعیف شده و دیگر رشد اول خود را نداشته باشد البته این وضعیت در جلسه های اول این گونه می باشد و شما باید برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب تمامی جلسات تعیین شده را انجام دهید.

لیزر موهای بدن

سیستم بدن به گونه ای است که تمامی اعضا در حال تولید و جایگزینی می باشد فولیکول ها نیز به طور دائم در حال فعالیت نیستند و در دو حالت قرار می گیرند یعنی حالت رشد و استراحت.

زمانی که در حالت استراحت قرار بگیرند دستگاه لیزر می تواند باعث ضعیف شدن فولیکول های فعال و در حال رشد شوند دلیل اصلی که شما باید تمام جلسات را شرکت کنید این است که فولیکول هایی که ممکن است در جلسه ی قبل در فاز استراحت باشند در آن جلسه که مراجه می کنید نیز ضعیف شوند.

عوامل مؤثر برای از بین رفتن هرچه زودتر موهای شما جنس موها یعنی نازکی یا ضخامت آن و قسمتی که می خواهید برای لیزر اقدام کنید ورنگ و نوع پوست بستگی دارد.

بیشتر مطالعه کنید : لیزر موهای زائد

برای لیزر موهای بدن باید به چه مواردی توجه کرد؟

امروزه لیزر از جمله مشاغل پر درامد محسوب می شود که خیلی از افراد تمایل دارند با خرید دستگاه آن نوعی کار آفرینی به وجود بیاورند ممکن است بعضی به تنها مسئله ی مهمی که دقت کنند این است که فقط موهای زائد از بین بروند و به خیلی از مسائل دیگر توجهی نداشته باشند که ما می خواهیم آن ها را برای شما بیان کنیم.

انتخاب نوع دستگاه لیزر:

دو مشخصه ی مهم که می تواند در انتخاب دستگاه لیزر موهای بدن مؤثر باشد نوع دستگاه و کیفیت و پیشرفته بودن آن و دیگری برند آن است. حتما این را باید به خاطر داشته باشید که چون لیزر تماس مستقیمی با پوست شما دارد دستگاه هایی که دارای کیفیت بالا هستند و از هر لحاظ پیشرفته می باشند می توانند بهترین انتخاب از لحاظ ایمنی برای پوست شما باشند.

دستگاه الکساندریت:یکی از دستگاهای پر کاربردی که در دنیا برای لیزر وجود دارد الکساندرایت می باشد. مزیت و قابلیت ویژه ای که باعث محبوبیت  این دستگاه در جهان شده این است که می توانید برای انواع پوست های مختلف حتی پوست های تیره ای که گفته می شود لیزر تاثیر زیادی روی آن ندارد به کار گرفته شود به این علت که می تواند باعث شود حتی آن دسته از موهای زیر پوستی که باعث آزار و اذیت هستند نیز به راحتی از بین بروند.

دستگاه دایود:این دستگاه نیز در حال حاضر کاربرد فراوانی دارد و از مشهور ترین نوع دستگاه ها می باشد.مزیت خاصی که دارد این است که می تواند به درمان تمام پوست ها بدون وجود محدودیت خاصی بپردازد یعنی افراد با هر نوع رنگ پوستی می توانند از آن استفاده کنند و می تواند به خوبی به عمف پوست شما پیش رود و شما را از شر موهای زائد بدن خلاص کند.

بیشتر مطالعه کنید : لیزر جای جوش

کلینیک مورد نظر:

بعضی از افراد هنگامی که می بینند کلینیکی دارای کم ترین قیمت می باشد و با توجه به گفته ها شنیده هایشان کنجکاو می شوند که به آن مرکز مراجعه کنند که می تواند عواقب زیادی را به همراه داشته باشد اما باید توجه داشته باشید که برای از بین بردن موهای زائد بدن به مراکز معتبری که از هر لحاظ به آن اطمینان کافی دارید مراجعه کنید داشتن دستگاهی که رضایت مخاطب را جلب می کند مهم ترین مشخصه ی یک کلینیک خوب می باشد.

هزینه لیزر موهای بدن

هزینه لیزر بستگی به این دارد که شما بخواهید به طور کلی تمام موهای زائد را از بین ببرید یا اینکه فقط قسمت خاصی ازبدن را در نظر دارید.البته هر کلینیک لیستی از انواع قیمت ها را در برای داشتن اطلاعات کافی در اختیارتان قرار می دهد.

انجام لیزر موهای بدن برای چه افردی مناسب نمی باشد؟

1) وجود برخی اختلالات هورمونی در بدن

2) مصرف برخی داروهای خاص

3) بعضی از افراد بیماری های خاصی دارند که انجام لیزر برای آن ها خطرناک می باشد

4) سابقه گوشت اضافه در محل عمل

5) سابقه تبخال مکرر

6) سابقه عفونت های فعال مثل جوش های چرکی

7) برنزه بودن

8) وجود تاتو یا خال و کک و مک در محل لیزر

9) مصرف ایزوترتینویین

10) مصرف داروهای حاوی طلا

11) افرادی که از قبل دارای بیماری هایی مانند لوپوس هستند.

12) خانم های باردار

بیشتر مطالعه کنید : لیزر موهای صورت

پس از انجام لیزر باید چه مواردی رعایت شود؟

پس از لیزر تماس با آب داغ توصیه نمی شود پس سعی کنید پس از اتمام لیزر به مدت 48 ساعت از استحمام ،رفتن به سونا و رساندن آب گرم به محلی که لیزر انجام داده اید خودداری کنید.

لیزر موهای بدن

نور خورشید به علت داشتن اشعه های خطرناک برای لیزر مضر می باشد پس توصیه می کنیم که بعد از اتمام لیزر از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید خودداری کنید یا از ضد آفتاب هایی که دارای SPF بالایی هستند یا پمادهایی مانند زینک اکساید استفاده کنید.انجام لیزر همانند اپلاسیون نمی باشد که اجازه دهید موهای بدن رشد کنند و با داشتن موی زائد به لیزر بروید.سعی کنید یک روز قبل از این که به کلینیک مراجعه کنید محل مورد نظر را به طور کامل با استفاده ژیلت بتراشید.

برخی از دستگاه های لیزر وجود دارند که دارای درد کمی می باشند و می توانید برای جلوگیری کردن از همان درد کم نیز از کرم های بی حس کننده مانند زایلا پی استفاده کنید.البته همانطور که در بالا نیز گفتیم با توجه به پیشرفت علم امروزه دستگاه های بسیار پیشرفته ای نیز موجود می باشند که کاملا بدون درد هستند.

قبل از انجام لیزر موهای بدن باید چه کار هایی را انجام دهید؟

اگر قصد دارید که به لیزر موهای بدن بپردازید سعی کنید از یک ماه قبل انجام دادن عملی مانند اپلاسیون را متوقف کنید به این دلیل که اپلاسیون با تکرار مکرر در برخی موارد باعث می شود که به صورت تیکه ای موها رشد کنند که این عمل برای انجام لیزر مناسب نمی باشد برای آن که جلسات لیزر را شروع کنید شیو کردن راه مناسبی است.

در برخی مراکز هنگام انجام لیزر موهای بدن از عینک های محافظ و خاصی استفاده می شود که در همان مرکز در اختیار شما قرار داده می شود پس حتما از آن استفاده کنید که مشکلی برای شما به وجود نیاید.

برخی افراد دارای حساسیت هایی به لیزر هستند و ممکن است با انجام لیزر و ادامه ی آن باعث تشدید حساسیت می شود پس حتما قبل از انجام کامل لیزر ابتدا از پزشک خود بخواهید یک نواحی کوچکی را لیزر کند و پس از گذشت مدتی پزشک با مشاهده این که مشکلی برای شما پیش نیامده به کار خود ادامه می دهد.

جلساتی که باید برای لیزر موهای بدن در نظر گرفته می شود معمولا بین 6 الی 8 جلسه می باشد البته به این معنی نمی باشد که پس از 8 جلسه دیگر رویش مو به طور کامل متوقف می شود لازم است هرچندماه برای شارژ آن به کلینیک مراجعه کنید که البته این موضوع نیز به ضخامت موها و میزان ترشح هورمون های بدن بستگی دارد وتناقض میان پوست و موی بدن یعنی این که پوست بدن روشن باشد و موی تیره می تواند بهترین جواب دهی را داشته باشد.

بیشتر مطالعه کنید : کندلا

در استفاده از لیزر جنسیت مهم نیست یعنی این کار فقط مختص به خانم ها یا فقط آقایان نمی باشد در این مورد هردو گروه می توانند استفاده کنند البته پیشنهاد می  کنیم افرادی که سنشان بالای 12 سال می باشد برای انجام لیزر موهای بدن اقدام کنند.یکی دیگر از مزیت هایی که لیزر نسبت به سایر روش های قدیمی مانند اپلاسیون و… دارد این است که با صرفه جویی در وقت در کوتاه ترین زمان می تواند قسمت زیادی از بدن شما را لیزر کند.

هر تغییری در زمان دوره لیزر علتی دارد که شما باید در مورد مشکل پیش آمده اطلاعات کافی را کسب کنید این موضوع را به خاطر داشته باشید که بدن در حال درمان ممکن است تغییراتی هم چون زبر شدن موها یا بیشتر شدن آن را در پی داشته باشد اما شما سعی کنید در هر حال دوره ی د لیزر موهای بدن خود را تکمیل کنید.

پس از گذشت 4الی 5 جلسه از انجام لیزر موهای بدن یک فاز به نام آناژول یا همایش رویش فعال می شود بعضی از افراد به علت نداشتن اطلاعات کافی و با مشاهده ی رویش دوباره ی موها جلسات لیزر را قطع می کنند اما جای نگرانی نیست این یک روال عادی است که برای همه صدق می کند و شما می توانید با اطمینان کامل به ادامه ی جلسات لیزر بپردازید.

برخی از افراد بر این باورند که با انجام لیزر و تماس نور آن با سطح بدن دچار مشکل می شوند اما این باور اشتباه می باشد زیرا اشعه آن فقط به آن قسمت که فولیکول مو قرار دارد می رسد و فقط باعث سوخته شدن ریشه ی مو می شود و باعث نمی شود که به قسمت های درونی بدن رسیده و مشکلات غیر قابل جبرانی را ایجاد کند.به شما پیشنهاد می دهیم که برای راحتی کار خود و نتیجه گیری زود از روش full body  که به یک باره به لیزرتمامی  موهای بدن می پردازند استفاده کنید که پس از طی کردن کامل جلسات شاهد بدن زیبا و فاقد موهای زائد باشید.

به این مطلب امتیاز بدهید

ثبت امتیاز !

× چت آنلاین واتس آپ
021-88888649