آشنایی با روش لیزر موهای صورت

امروزه روش های مختلفی وجود دارد که با در نظر گرفتن این نوع روش ها می توان از شر موهای زائد بدن به ویژه در ناحیه صورت خلاص شد، مسلما این روش ها فوایدی دارند و در موارد مختلفی کارآیی آن به اثبات رسیده است.

از روش های مناسبی که برای از بین بردن دائمی موهای صورت مورد استفاده قرار می گیرد مربوط به لیزر است، در کلینیک های معتبر با دستگاه های پیشرفته ای لیزر موهای صورت به راحتی انجام می پذیرد.

روش لیزر موهای صورت

با پیشرفت تکنولوژی از شیوه های جدید و نوینی استفاده می شود که موهای زائد به طور دائم از بین روند و پوست بدن زیبا و شفاف گردد.

می توان از دستگاه پیشرفته ای در زمینه لیزر موهای لب فوقانی به کار برد، همچنین موهای زائددور ابروها به وسیله لیزر درمانی تخریب می شوند.

گردن، خط ریش از دیگر بخش هایی هستند که با دستگاه های لیزر مناسب موهای زائد این نواحی کاهش می یابند، موهای ضخیم چانه به وسیله لیزر از بین می روند.

لیزر موهای صورت

لیزر موهای کل صورت

لیزر موهای صورت
لیزر موهای چانه
لیزر موهای صورت
لیزر موهای گونه
لیزر موهای صورت
لیزر موهای بالای لب

تلفن های تماس

قبل از هرگونه تصمیم از مشاوره های رایگان کارشناسان نیلا رز بهره مند شوید.

لیزر موهای صورت

در حال حاضر مردان و زنان زیادی متقاضی انجام لیزر هستند، با در نظر گرفتن جلسات منظم لیزردرمانی صورت شفافی ایجاد می شود و به شکل دائمی موهای زائد از بین می روند.

افرادی که در صورت خود موهای زیر دارند و موهای ضخیم مانعی برای پوست شاداب و مناسب آنها می باشد با انجام لیزر می توانند نتیجه بهتری را از صورت زیبا کسب کنند.

انواع خدمات لیزر

لیزر صورت

خدمات لیزر موهای صورت با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

لیزر بیکینی

خدمات لیزر موهای بیکنی با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

لیزر بدن

خدمات لیزر موهای زائد کل بدن با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

پاک کردن تاتو با لیزر

خدمات پاک کردن تاتو توسط لیزر با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

با ما در ارتباط باشید

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه  20.00 – 9.00

پنج شنبه ها  9.00 – 20.00

جمعه ها و روزهای تعطیل با هماهنگی

تلفن تماس

قبل از هرگونه تصمیم از مشاوره های رایگان کارشناسان نیلا رز بهره مند شوید.

آیا استفاده از لیزر درمانی اهمیت دارد؟

داشتن موهای زائد ظاهر ناخوشایندی ایجاد می کند و خیلی از افراد به دنبال استفاده از روش مطمئنی هستند تا موهای زائد صورت را از بین برند و صورت شفاف و زیبایی داشته باشند.

فولیکول های مو مربوط به کیسه های مو در پوست می باشند که با انجام لیزر پرتوهای نور از این دستگاه انتشار می یابند و به سطح پوست می تابند، تنظیم طول موج خاصی از دستگاه اهمیت دارد تا این طول موج بتواند فولیکول های موجود در پوست را تخریب کند.

 با تخریب اصلی فولیکول مو هیچ نوع تار مویی رشد نمی کند، با انجام جلسات منظم لیزر موهای زائد صورت به طور کلی از بین می روند.

لیزر موهای صورت برای خانم ها و آقایانی که از روش اصلاح و شیو کردن به شدت خسته می شوند یک روش خاص تلقی می شوند.

پوست صورت در مقایسه با دیگر قسمت های بدن حساس می باشد و تأثیر زیادی در نشان دادن زیبایی فرد دارد، ممکن است موهای زائد صورت زیبایی فرد را کاهش دهند، با انجام لیزر این مشکل به اتمام می رسد.

لیزر موهای صورت

در این مطلب میخوانید:

– لیزر موهای صورت چه مزیتی دارد

 – عوامل موثر در تعیین جلسات مورد نیاز لیزر موهای صورت

 – اقدامات لازم قبل از  لیزر موهای صورت

 – نکات مهم در زمینه لیزر موهای صورت

 

بهترین کاندیدای انجام لیزر موهای صورت چه افرادی هستند؟

تمامی افراد می توانند لیزر موهای صورت را انجام دهند اما در برخی افراد نتیجه درمان در بازه زمانی زودتری مشاهده می گردد و نتیجه بهتری کسب می شود.افرادی که پوست روشنی دارند از لیزر صورت نتیجه بهتری دریافت می کنند.

کاندیدای مناسب دیگر در انجام لیزر موهای صورت افرادی هستند که دارای موهای ضخیم بوده و موهای آنها تیره رنگ می باشد.افرادی که موهای نازک و بور دارند با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو و معاینه پزشک می توانند لیزردرمانی را انجام دهند اما در برخی موارد برای دریافت نتیجه مناسب نیاز به در نظر گرفتن جلسات بیشتر می باشد.

بیشتر مطالعه کنید : لیزر جای جوش

روش لیزر موهای صورت چه مزیتی دارد؟

هزینه لیزر موهای صورت افراد را ترغیب به انجام این روش درمانی مناسب می کند، در لیزر درمانی نیازی به پرداخت هزینه هنگفت نمی باشد و در بازه زمانی خاصی درمان صورت می گیرد.این نوع روش را می توان برای لیزر موهای زائد صورت انتخاب کرد، لیزر موهای صورت را برای به پوست های مختلف واکنش درستی نشان می دهد.

در هر فردی انجام روش لیزر امکانپذیر است و با معاینه پزشک و تعیین نوع مو بهترین روش درمان ارائه می گردد تا فرد در بازه زمانی مشخص شده به کلینیک تخصصی مراجعه کند و درمان تخصصی خود را ادامه دهد. لیزر درمانی با دقت بالایی انجام می پذیرد و با افزایش دقت نیروهای متخصص عوارض لیزر صورت کاهش می یابند.در این روش نیازی به انجام بستری نیست و بعد از انجام لیزر فرد می تواند فعالیت های عادی زندگی خود را بدون هیچ محدویتی ادامه دهد، درد و ناراحتی در این روش وجود ندارد.

به پوست صورت هیچ نوع آسیبی وارد نمی شود و در این زمینه عوارض لیزر صورت به شدت کاهش می یابند، در این روش تنها فولیکول های مو تخریب می گردند. رنگدانه های موجود در پوست تغییر رنگ نمی دهند و با انجام این روش زخمی بر صورت ماندگار نمی شود.

نتیجه لیزر از همان جلسه اول مشخص می شود و افراد از صورت شاداب و مناسبی برخوردار می گردند که همین مسأله اعتماد به نفس آنها را افزایش می دهد.در صورتی که در انجام لیزر از دستگاه های پیشرفته و مناسبی استفاده شود موهای صورت به طور دائم از بین می روند. در مواردی که لیزردرمانی به درستی صورت گیرد بیشتر موهای زائد به ویژه موهای ضخیم از بین می روند.

این روش با دقت بالایی صورت می گیرد و به پوست نقاط دیگر بدن هیچ نوع آسیبی وارد نمی شود. افرادی که درد زیادی را در اصلاح موهای صورت تجربه می کنند با انتخاب لیزردرمانی می توانند موهای زائد را به طور دائم حذف کنند. لیزر موهای صورت برای افرادی که جوش های زیادی دارند و صورت آنها به اصلاح حساس می باشد انتخاب مناسبی تلقی می شود، با انجام لیزردرمانی به پوست هیچ نوع آسیبی وارد نمی گردد.

عوامل موثر در تعیین جلسات مورد نیاز لیزر موهای صورت کدامند؟

در لیزر موهای صورت نیاز می باشد در جلسات خاصی لیزر انجام پذیرد تا این فرآیند به تکمیل درمان کمک کند و موهای صورت از چرخه رشد عبور داده شوند و موهای صورت به طور دائم از بین روند. با انجام جلسات منظم، به شکل دائمی موهای زبر و ضخیم تخریب می شوند.

بیشتر مطالعه کنید : لیزر لک صورت

رفع موهای زائد با توجه به مساحت مورد درمان در تایم کوتاهی انجام می شود و این اقدام  توسط اپراتور با تجربه به شکل سریعی صورت می گیرد.

جلسات درمان با توجه به رنگ مو و ضخامت موها تعیین می شوند و پزشک متخصص بعد از معاینه بیمار جلسات لیزر موهای صورت را در نظر می گیرد.

از موارد مهم دیگری که در مشخص شدن جلسات لیزر موثر می باشد مربوط به نحوه واکنش بدن به لیزر است، در برخی افراد بعد از پنج جلسه رشد مو به طور کامل متوقف می شود و جلسات درمان به اتمام می رسند اما در موارد دیگر نتیجه لیزردرمانی بعد از ده جلسه مشخص می شود.

پزشک با توجه به نوع پوست بیمار و… میزان جلسات را مشخص می کند.

بهتر این است که طول درمان در بازه زمانی مشخصی ادامه یابد تا فولیکول های مو به مرور از بین روند و آسیبی به سطح پوست وارد نگردد، با این اقدام پوست صورت صاف می شود و صورتی شفاف و بی عیب ایجاد می گردد.

قبل از  لیزر موهای صورت چه اقداماتی انجام می شود؟

بهتر این است که قبل از انجام لیزر از روش های مختلفی که ریشه مو را به طور کامل از بین می برند استفاده نشود، موم انداختن اثربخشی لیزر را کاهش می دهند و با مشخص بودن ریشه مو لیزر راحت تر انجام می شود.

پاک کردن آرایش قبل از انجام جلسات لیزر اهمیت زیادی دارد و هیچ کرمی نباید بر پوست ماندگار باشد و با در نظر گرفتن این موارد لیزر موهای صورت به راحتی صورت می گیرد.

افرادی که به بیماری های پوستی خاصی مبتلا هستند در این زمینه لازم است با پزشک متخصص مشکلات پوستی خود را مطرح کنند تا در حین انجام لیزر صورت مشکلی سلامتی آنها را تهدید نکند.

بیشتر مطالعه کنید : لیزر موهای بدن

ممکن است مصرف داروهای خاص در روند لیزردرمانی تأثیر بگذارد، این افراد می توانند قبل از انجام لیزر با پزشک متخصص مشورت کرده تا با این اقدام از ایجاد حساسیت پوستی خودداری شود، برخی از داروهای آنتی بیوتیک حساسیت پوست را افزایش می دهند و به مرور تأثیر لیزر کاهش می یابد.

در خانم هایی که باردار هستند لیزردرمانی با رعایت نکات خاصی صورت می گیرد و در برخی موارد پزشک با توجه به وضعیت سلامتی بیمار ممکن است لیزر موهای صورت را به تعویق اندازد.

بعد از انجام لیزر بهتر است فرد متقاضی لیزر در مقابل نور مستقیم آفتاب نباشد و از کرم های ضد آفتاب مناسب استفاده شود.

مراکز معتبر قبل از انجام جلسات لیزر صورت وقت مناسبی را برای فرد متقاضی در نظر می گیرند تا به صورت مستقیم با پزشک در ارتباط باشد و در این زمینه سوالات مهم از پزشک پرسیده شود.

آیا انجام لیزر موهای صورت درد دارد؟

در زمینه احساس درد ناشی از لیزر موهای صورت عوامل خاصی موثر هستند، آستانه تحمل درد افراد متفاوت می باشد و در فرد خاصی ممکن است درد بیشتر یا کمتری تجربه شود، در حال حاضر در کلینیک های معتبر پوست و مو از دستگاه های مناسبی به کار می رود که سوزش کمتری ایجاد می کنند، دستگاه های پیشرفته مراکز معتبر مجهز به سیستم خنک کننده هستند که با وجود این نوع تجهیزات سوزش و دردی تجربه نمی شود.

در حین لیزردرمانی که درد شدت می یابد می توان به اپراتور اطلاع داد بیمارانی که در حین انجام لیزر صورت درد شدیدی را تجربه می کنند لازم است به اپراتور اطلاع دهند تا با تنظیم دستگاه ادامه لیزر انجام پذیرد و مشکلی در سلامتی بیمار به  وجود نیاید. مسئول اصلی کلینیک باید متخصص پوست و مو باشد، پزشک با تجربه لازم است در کار خود تخصص و مهارت بالایی نشان دهد. با توجه به نوع پوست بیمار پزشک می تواند از دستگاه های خاصی استفاده کند تا نتیجه بهتری دریافت شود، همچنین با نظارت پزشک از آسیب رسیدن به پوست جلوگیری می شود تا با این اقدام عوارض لیزر صورت کاهش یابد.

اپراتوری که لیزر صورت را انجام می دهد باید در کار خود تجربه بالایی داشته باشد، مهارت بالای این فرد می تواند نتیجه بهتری را در این زمینه ایجاد کند، همچنین لیزر درمانی در بازه زمانی خاصی صورت می گیرد. دستگاه های مختلفی در بازار وجود دارند و با انتخاب بهترین دستگاه نتیجه بهتری در حذف موهای زائد صورت و دیگر نقاط بدن ایجاد می شود.

بیشتر مطالعه کنید : کندلا

در زمینه لیزر موهای صورت دقت به چه نکاتی مهم می باشد؟

 – بهتر این است که قبل از انجام لیزر، موهای ناحیه صورت شیو شوند، استفاده از روش هایی که ریشه مو را از بین می برند ممکن است در حین لیزر مشکلاتی ایجاد کند، با این اقدام کیفیت کار کاهش می یابد و نتیجه مناسبی از لیزر صورت دریافت نمی شود.

 – اپراتور لازم است از عینک محافظ و مناسبی استفاده کند تا در حین انجام لیزر آسیبی به چشم وارد نشود، در افرادی که متقاضی لیزر موهای صورت می باشند استفاده از عینک محافظ در جلسات انجام لیزر اهمیت دارد.

 – بعد از لیزر لازم است از انجام اقداماتی چون برنزه کردن خودداری شود و تا زمان خاصی این اقدام به تعویق افتد، همچنین در چند روز اول بعد از لیزر، رفتن به استخر ممنوع می باشد.

 – قبل از انجام لیزر باید پوست صورت تمیز باشد، انجام دادن درمان در طول مدت زمان مشخص اهمیت دارد.

لیزر موهای صورت

 – در روز اول بعد لیزر نباید از عطر یا ماده های معطری به کار رود و استفاده از این نوع ماده بر پوست صورت کیفیت لیزردرمانی را کاهش می دهد.

 – بیماران در ساعات اول بعد لیزر می توانند استراحت را مد نظر قرار دهند و از انجام فعالیت های سنگین خودداری کنند.

– با استفاده از دستگاه های پیشرفته به پوست صورت هیچ نوع آسیبی وارد نمی شود و در این زمینه مشکلی به وجود نمی آید.

 – اگر از دستگاه های مناسبی در زمینه لیزردرمانی استفاده شود موهای زائد به طور کلی از بین می روند و با تخریب فولیکول های مو در ناحیه صورت، تار مویی در ناحیه لیزرشده رشد نخواهد کرد و صورت شفاف و زیبایی به مرور ایجاد می شود.

 – در برخی موارد رشد موهای صورت در موارد خاصی تشدید می شود و کیفیت لیزردرمانی کاهش می یابد، خانم هایی که تخمدان پلی کیستیک یا مشکلات هورمونی دارند ممکن است با رشد مجدد مو در ناحیه صورت مواجه شوند، در این مواقع مشورت با پزشک اهمیت زیادی دارد.

 – با پرداخت هزینه لیزر، موهای صورت در بازه زمانی خاصی تخریب می شوند، در این روش با پرداخت هزینه کمی نتیجه دائمی از لیزردرمانی دریافت می شود

 

به این مطلب امتیاز بدهید

ثبت امتیاز !

× چت آنلاین واتس آپ
021-88888649