خدمات لیزر موهای زائد

کاربران گرامی امروز با بررسی موضوع لیزر موهای زائد و تمام مزایا و معایب مربوط به آن با شما همراه هستیم. قبل از این که به مزایا و معایب روش از بین بردن موهای زائد بپردازیم، بهتر است درک درستی از عملکرد لیزر داشته باشید و در ادامه مسائل دیگری همانند هزینه ی لیزر، مزایای استفاده از روش لیزر جهت از بین بردن موهای زائد و … بپردازیم.

یکی  از به روز ترین و برترین روش های مورد استفاده جهت از بین بردن موهای زائد برای همیشه، لیزر می باشد. عمل لیزر مو با استفاده از یک دستگاه مخصوص لیزر انجام می شود. عملکرد لیزر موها به این صورت است که پوست در معرض برخورد پالس های مختلفی لیزر قرار می گیرد. در صورت برخورد پالس های لیزر به پوست، تمام فولیکول های مو از بین می روند و در نتیجه تمام عوامل مورد نیاز جهت رشد مجدد موهای زائد از بین خواهند رفت.

لیزر موهای صورت
لیزر موهای کل صورت
لیزر موهای صورت
لیزر موهای چانه
لیزر موهای صورت
لیزر موهای گونه
لیزر موهای صورت
لیزر موهای بالای لب

تلفن های تماس

قبل از هرگونه تصمیم از مشاوره های رایگان کارشناسان نیلا رز بهره مند شوید.

از بین بردن موهای زائد برای همیشه با استفاده از لیزر چگونه انجام می شود؟

 اولین بار لیزر موهای زائد در یک در بیمارستان عمومی شهر ماساچوست انجام شد. استفاده از لیزر جهت از بین بردن موهای زائد در سال 1998 مورد استفاده قرار گرفته شد. امروزه استفاده از دستگاه های پیشرفته ی لیزر برای از بین بردن موهای زائد در بسیاری از کلینیک های تخصصی مورد استفاده قرار گرفته می شوند. یکی از مهم ترین دلایل استفاده از این روش درمان، از بین روش های حذف موهای زائد، دائمی بودن نتیجه است.

لیزر باید در یک مطب و یا کلینیک تخصصی و با استفاده از دستگاه های به روز و مدرن انجام شود. افراد بسیاری هستند که پوستی حساس دارند و قبل از انجام لیزر و از بین بردن موهای آن، باید از کرم های بی حس کننده و با تجویز پزشک استفاده کنند. امروزه با پیشرفت هایی که دستگاه های لیزر موهای زائد داشته اند، فرد استفاده کننده از آن دستگاه لیزر، هیچ گونه دردی را احساس نمی کند. از مهم ترین نکات در از بین بردن موهای زائد با استفاده از لیزر این است که پوست ناحیه ی مورد نظر باید تمیز باشد و هیچگونه لوازم آرایشی بهداشتی و حتی عطر وادکلنی بر روی سطح آن وجود نداشته باشد.

انواع خدمات لیزر

لیزر صورت

خدمات لیزر موهای صورت با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

لیزر بیکینی

خدمات لیزر موهای بیکنی با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

لیزر بدن

خدمات لیزر موهای زائد کل بدن با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

پاک کردن تاتو با لیزر

خدمات پاک کردن تاتو توسط لیزر با بالاترین کیفیت در کلینیک نیلا رز با استفاده از جدیدترین متدهای دنیا

با ما در ارتباط باشید

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه20.00 – 9.00   

پنج شنبه ها  9.00 – 20.00

جمعه ها و روزهای تعطیل با هماهنگی

تلفن تماس

قبل از هرگونه تصمیم از مشاوره های رایگان کارشناسان نیلا رز بهره مند شوید.

در ادامه میخوانید:

مهم ترین مزیت های لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد چه عوارضی دارند

عوامل تاثیر گذار بر قیمت لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد برای چه کسانی قابل استفاده نمی باشد

مهم ترین نکات مراقبتی پس از درمان لیزر موهای زائد

مهم ترین مزیت های لیزر موهای زائد کدام اند؟

 استفاده از روش لیزر برای از بین بردن موهای زائد بدن، یکی از برترین روش های خلاص شدن از موهای زائد برای همیشه است. این روش از بین بردن موهای زائد مزایای بسیار زیادی نسبت به سایر روش ها دارد و از مهم ترین این مزایا می توان به از بین رفتن موهای زائد به صورت دائم اشاره کرد. در ادامه شما را با مهم ترین مزیت های استفاده از شیوه ی لیزر جهت از بین بردن موهای زائد آشنا خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

استفاده از روش لیزر موهای زائد عوارض جانبی بسیار محدود و ناچیزی دارد. عوارض استفاده از شیوه ی لیزر مواردی همانند قرمز شدن رنگ پوست می باشد که پس از گذشت چند ساعت به صورت کامل از بین خواهند رفت.

لیزر موهای زائد

مقرون به صرفه بودن

هنگامی که دوره ی لیزر موهای زائد را کامل کنید و تمام موها از بین بروند دیگر نیاز به هزینه های اضافی برای از بین بردن موهای زائد وجود نخواهد داشت.  در صورتی که یک فرد از شیوه ی لیزر و گذراندن دوره ی درمان آن برای از بین بردن موهای زائد بدن خود استفاده نکند، باید به صورت مرتب اقدام به خریداری موارد همانند کرم های موبر، موم، تیغ و … کند که بسیار هزینه بر بوده و برای همیشه ادامه دارد. به همین دلیل روش لیزر بسیار مقرون به صرفه است. البته لیزر موهای زائد سبب می شود، علاوه بر هزینه ها در زمان مورد نیاز برای از بین بردن موهای زائد نیز بسیار صرفه جویی شود.

عدم نیاز به رشد کامل موهای زائد

در روش های مختلف ازبین بردن موهای زائد همانند استفاده از موم، به رشد کامل موهای بدن نیاز است. این در حالی است که  برای هر جلسه لیزر موهای زائد، نیازی به رشد کامل موهای زائد نیست و به راحتی می توان در دوره ی از بین بردن موهای زائد بدن خود با استفاده از لیزر، از تیغ نیز برای از بین بردن موهای رشد کرده استفاد کرد.

بیشتر مطالعه کنید : لیزر جای جوش

دقت بالا

با توجه به عملکرد خاص لیزر برای از بین بردن موهای زائد بدن و تاثیر مستقیم پرتوهای آن بر روی فولیکول های مو، دقت بالایی را نسبت به سایر روش های مشابه دارد. نتیجه ی استفاده از لیزر بسیار سریع و قابل مشاهده خواهد بود.

سرعت بالا

مدت زمان مورد نیاز جهت از بین بردن موهای زائد در هر جلسه، بسیار کم است. از مهم ترین مزیت های استفاده از لیزر موهای زائد عدم نیاز به صرف مدت زمان زیاد و نیاز به گذراندن وقت در سالن های اپلاسیون است.

سرعت بالای تاثیر گذاری

برای درصد بالایی از افراد، پس از گذشت مدت زمان 3 تا 7جلسه دوره ی درمان تکمیل می شود.

عدم صدمه دیدن پوست

هنگامی که از لیزر برای از بین بردن موهای زائد استفاده می کنید، پوست هیچگونه آسیبی نمی بیند و هیچ گونه زخم و یا حساسیتی را ایجاد نخواهد کرد. از دیگر مزیت های استفاده از روش لیزر جهت از بین بردن موهای زائد می توان دستیابی به یک پوست نرم و یکدست، افزایش سطح شفافیت پوست، کاهش سطح رشد موای زائد در بدن، استفاده بسیار راحت برای تمام نقاط بدن و … اشاره کرد.

لیزر موهای زائد چه عوارضی دارند؟

یکی از مهم ترین نکاتی که در انتخاب بهترین روش از بین بردن موهای زائد باید مد نظر داشته باشید، توجه به عوارض روش انتخابی است. به عنوان مثال در صورت انتخاب روش لیزر، باید به طور کامل از عوارض لیزر موهای زائد اطلاع داشته باشید. ما در این قسمت شما را با عوارض لیزر موهای زائد آشنا خواهیم کرد.

بیشتر مطالعه کنید : لیزر موهای صورت

وجود عوارض بسیار ناچیز در روش لیزر موهای زاد نسبت به حجم بسیار زیاد مزایای آن امری بسیار طبیعی است. استفاده از روش لیز عوارض جدی را برای فرد ندارد و در بعضی از مواقع پوست فرد پس از هر جلسه برای مدت زمان چند ساعت قرمز می شود.

از مهم ترین معایب استفاده از شیوه ی لیزر  می توان به موارد شرح داده شده در قسمت زیر اشاره کرد.

باید تمامی مراحل تا دستابی به نتیجه انجام شوند

مهم ترین عیبی که می توان در استفاده از شیوه ی لیزر بری از بین بردن موهای زائد یافت این است که برای به دست آوردن نتیجه ی ایده آل و دلخواه، باید تمامی مراحل دوره به صورت کامل انجام شده و دوره درمان تکمیل شود. در صورتی که یک فرد دوره ی لیزر خود را درمان نکند، شاهد برگشت موهای زائد و رشد ان ها در بدن خود خواهد بود.

هزینه ی بالا

یکی دیگر ازعیب هایی که روش لیزر نسبت با سایر روش های از بین بردن موهای زائد دارد، هزینه ی بالای آن است. البته با بررسی هزینه ی بالای لیزر از جنبه های مختلف می توان به این نتیجه رسید که این روش بسیار به صرفه است زیرا این هزینه ها برای از بین بردن دائمی موهای زائد انجام می شود در حالی که سایر روش ها تنها برای مدت زمان کوتاهی موهای زائد را از بین می برند.

بیشتر مطالعه کنید : لیزر موهای بدن

وجود مشکل برای پوست های تیره

با توجه به این که عملکرد دستگاه های لیزر با استفاده از تفاوت رنگ های بین مو و پوست صورت می گیرد،  اگر که فرد تحت درمان دارای رنگ پوست تیره باشد، امکان دارد به نتیجه ی مورد نظر و ایده آل خود از جلسه های لیزر نرسد.

نیاز به فرد متخصص

یکی دیگر از عیب هایی که می توان برای استفاده از روش لیزر موی زائد شمرد، نیاز این روش به یک فرد متخصص است. افراد بسیاری وجود دارند که بدون داشتن هیچگونه تخصصی در این زمینه فعالیت می کنند و در نتیجه ی عدم وجود هیچگونه تخصصی، مشکلاتی خاص برای افراد مراجعه به وجود می آید.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت لیزر موهای زائد کدام اند؟

در این قسمت از مقاله شما را با مهم ترین عواملی که بر سطح قیمت لیزر موهای زائد تاثیر گذار است، آشنا خواهیم کرد.

از مهم ترین عوال تاثیر گذار در هزینه ی لیزر عبارت اند از:

نوع دستگاه

با توجه به وجود تنوع بسیار بالای دستگاه های لیزر و استفاده ی این دستگاه ها در کلینیک ها و مطب های مختلف، قیمت های بسیار متنوعی برای لیزر موها وجود دارد. البته این که قیمت کدام دستگاه بیشتر است باید با توجه به برند و کیفیت دستگاه مشخص شود. این که دستگاه لیزر مورد نظر از چه نوع تکنولوژی برای از بین بردن موهای زائد استفاده می کند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در صورتی که یک دستگاه پیشرفته و جدید تر باشد هزینه های استفاده از آن برای فرد متقاضی بیشتر خواهد بود.

لیزر موهای زائد

 تعداد جلسه های مورد نیاز

کلینیک های بسیاری وجود دارند که برای هر جلسه لیزر هزینه های مشخصی را قرار می دهند. برخی دیگر از کلینیک ها که با استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد، میزان موها را ملاک میزان هزینه پرداخت قرار می دهند و الگوی رشد مو را معیار مناسبی جهت پرداخت هزینه ی مور نیاز جهت هر جلسه می دانند.

سطح مهارت کادر درمان

میزان تجریه و مهارت کادر درمان تاثیر بسیار زیادی را در هزینه ی مورد نیاز جهت هر جلسه درمان دارد. در صورتی که یک پزشک با تجربه با استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد به درمان بیمار بپردازد، می تواند نتیجه ی مطلوب تری از لیزر را برای فرد تحت درمان به وجود آورد و این مهم ترین دلیل قیمت بالاتر لیزر مو در یک کلینیک و با کمک پزشک متخصص ماهر با سایر مکان ها است.

بیشتر مطالعه کنید : کندلا

اندازه ی ناحیه مورد نظر جهت درمان

اندازه ی ناحیه ای که به درمان لیزر نیاز دارد در هزینه ی آن بسیار موثر است. به هر اندازه ای که ناحیه بزرگ باشد و تراکم مو در آن قسمت بیشتر باشد، به هزینه ی بیشتری برای درمان نیاز دارد.

لیزر موهای زائد برای چه کسانی قابل استفاده نمی باشد؟

 استفاده از لیزر برای از بین بردن موهای زائد به افراد گفته شده در این قسمت توصیه نمی شود.

 – افرادی که به بیماری دیابت مبتلا هستند بهتر است که از این شیوه ی درمان برای از بین بدن موهای زائد استفاده نکنند.

 – افرادی که به بیماری پوستی مبتلا هستند، نباید از این روش برای از بین بردن موهای زائد استفاده کنید.

 – افراد مبتلا به بیماری های عفونی نیز نباید از لیزر استفاده کنید.

 – خانم های باردار به هیچ عنوان نباید دوره ی درمان لیزر را در دوره ی بارداری بگذرانند.

 – افرادی که سن آن ها کمتر از هفده سال می باشد.

 – افراد مبتلا به بیماری های قلبی نیز دراین دسته افراد قرار می گیرند.

 – افرادی که به بیماری سرطان لوزه مبتلا هستند و حتی به این بیماری مشکوک می باشند.

 – افرادی مبتلا به بیماری های تیروئید نیز در این دسته قرار گرفته می شوند.

 – افرادی که در قسمت پوست بدن خود دچار آفتاب سوختگی می شوند.

لیزر موهای زائد

مهم ترین نکات مراقبتی پس از درمان لیزر موهای زائد کدام اند؟

مهم ترین نکاتی که باید پس از هر مرحله لیزر مورد توجه قرار گرفته شود عبارت اند از:

 – برای بی حس کردن پوست می توانید از روش قرار دهی بسته های یخ بر روی پوست استفاده کنید.

 – پس از هر جلسه درمان ممکن است پوست فرد دچار التهاب شده و قرمز شود که برای از بین بردن سریع التهاب ها می توان از ژل آلوئه ورا استفاده کرد.

 – در صورتی که استفاده از یخ و ژل آلوئه ورا تاثیر زیادی را در کاهش التهاب و قرمزی پوست نداشت و احساس درد داشتید، می توانید از قرص های مسکن استفاده کنید.

 – ناحیه ای که با استفاده از لیزر تحت درمان قرار گرفته است را در معرض نور خورشید قرار ندهید.

 – از بیرون کشیدن موها در بین دوره ی درمان خود داری شود.

 – از قرار گرفتن در محیط های با دمای بالا و گرم خودداری شود.

 – پس از درمان لیزر سعی کنید ورزش های سنگین را به مدت زمان دو روز کنار بگذارید.

 – از یک پاک کننده ی مناسب جهت تمیز کردن ناحیه تحت درمان قرار گرفته شده استفاده کنید.

 – از یک مرطوب کننده ی با کیفیت جهت مرطوب نگه داشتن پوست خود استفاده کنید.

به این مطلب امتیاز بدهید

ثبت امتیاز !

× چت آنلاین واتس آپ
021-88888649