خدمات تزریق ژل لب

امروزه داشتن لب هایی برجسته یکی از مهم ترین ملاک های زیبایی  شناخته شده است و افراد برای داشتن چهره ای زیبا و گیرا از روش تزریق ژل به لب استفاده می کنند. با استفاده از این راهکار برجسته سازی لب ها، هنگام آرایش کردن و استفاده از رژ لب، صورت حالتی گیراتر به خود خواهد گرفت.

هرچقدر که سن افراد افزایش پیدا می کند، با کاهش میزان کلاژن پوست، حجم لب ها کاهش پیدا کرده، پوست به مرور چروک شده و این مهم ترین علت کاهش حجم لب ها در افراد مسن می باشد.از مهم ترین مواردی که می تواند تحت تاثیر افزایش سن قرار بگیرد می توان به ارتفاع لب، حجم لب و همچنین برجستگی آن اشاره کرد.همزمان با افزایش سطح استفاده افراد از روش تزریق ژل لب، باورهای کاملا اشتباهی در این باره به وجود آمده است.علت اصلی به وجود آمدن این باور های غلط عدم داشتن آگاهی کامل از روند تزریق ژل و همچنین عدم مراجعه به یک کلینیک تخصصی فعال در این زمینه است.

تزریق ژل لب
تزریق ژل لب
تزریق ژل لب
بوتاکس لب
تزریق ژل لب
تزریق ژل لب
تزریق ژل لب
بوتاکس لب

تلفن های تماس

قبل از هرگونه تصمیم از مشاوره های رایگان کارشناسان نیلا رز بهره مند شوید.

تزریق ژل لب چگونه انجام می شود؟

نحوه ی تزریق ژل به لب ها به این صورت است که پزشک متخصص و مجرب در زمینه تزریق ژل  با معاینه ی ساختمان پوستی فرد متقاضی و همچنین بررسی شرایط او وارد مراحل تزریق ژل لب می شود.

پزشک پس از معاینه ی بیمار، باید مکان دقیق تزریق ژل، مقدار  ژل مورد نیاز جهت تزریق و  حتی لایه ی مناسب پوست جهت تزریق را مشخص خواهد کرد.  یک متخصص مقدار ژل مورد نیاز فرد را با توجه به موارد زیادی همچون حجم لب ها، فاصله ی موجود بین لب ها، نوع پوست و ساختمان آن و … انجام می دهد. پس از بررسی تمام موارد، پزشک اقدام به  بی حس کردن سطح مورد نظر جهت تزریق خواهد کرد و پس از اطمینان حاصل کردن از بی حسی، اقدام به تمیز کردن محل تزریق می کند و با محلول ضد میکروبی پوست را ضد عفونی می کند.

در مرحله ی بعد، پزشک با استفاده از یک سرنگ مخصوص که دارای سوزن های بسیار باریکی است اقدام به تزریق ژل به لب برای بیمار خواهد کرد.  پزشک در این مرحله و در حین تزریق ژل  به قرارگیری ژل در بهترین قسمت از لایه های پوستی توجه ویژه خواهد داشت.  

مزایای تزریق ژل لب

افزایش برجستگی لب

افزایش برجستگی لب از برترین مزایای تزریق و بوتاکس لب توسط کلینیک نیلا رز می باشد.

تدریجی بودن فرآیند

تدریجی بودن فرآیند از برترین مزایای تزریق و بوتاکس لب توسط کلینیک نیلا رز می باشد.

سرعت بالای ریکاروی

سرعت بالای ریکاروی از برترین مزایای تزریق و بوتاکس لب توسط کلینیک نیلا رز می باشد.

بهبود ظاهری فرد

بهبود ظاهری فرد از برترین مزایای تزریق و بوتاکس لب توسط کلینیک نیلا رز می باشد.

با ما در ارتباط باشید

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه20.00 – 9.00   

پنج شنبه ها  9.00 – 20.00

جمعه ها و روزهای تعطیل با هماهنگی

تلفن تماس

قبل از هرگونه تصمیم از مشاوره های رایگان کارشناسان نیلا رز بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید :

چه عواملی در هزینه تزریق ژل لب تاثیر گذارند؟

میزان ماندگاری تزریق ژل لب چقدر است؟

فیلر لب چیست و چگونه انجام می شود؟

مهم ترین مزایای تزریق ژل لب کدام اند؟

چه تفاوت هایی بین تزریق ژل لب و بوتاکس لب وجود دارد؟

مهم ترین نکات مراقبتی قابل توجه قبل از تزریق ژل لب کدام اند؟

چه عواملی در هزینه تزریق ژل لب تاثیر گذارند؟

هزینه های مورد نیاز تزریق ژل لب یکی از رایج ترین سوالاتی است که افراد هنگامی که قصد تزریق ژل به لب ها را دارند با آن رو به رو می شوند. خب هزینه کاملا مشخصی را نمی توان برای تزریق ژل لب بیان کرد، زیرا عوامل بسیاری در میزان هزینه تزریق ژل لب تاثیرگذار می باشند. به عنوان مثال این که ژل مورد استفاده توسط کدام برند تولید شده است، مقدار ژل مورد نیاز جهت تزریق از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در هزینه تزریق می باشند.

تزریق ژل لبالبته باید به این نکته نیز توجه ویژه ای داشته باشید که هزینه ی دستمزد پزشکی ماهر و مجرب برای تزریق ژل با یک فرد که تنها یک دوره ساده از تزریق را گذرانده، کاملا متفاوت می باشد زیرا نتیجه به دست آمده از تزریق نیز  اهمیت بسیار زیادی برای تمامی افراد دارد.

در ارتباط با هزینه تزریق ژل لب به  نکات شرح داده شده در این قسمت توجه ویژه ای داشته باشید.

 • هنگام بررسی بودجه خود و برنامه ریزی کردن برای هزینه ی تزریق ژل به لب ها همواره این نکته در را در نظر داشته باشید که به طور معمول ماندگاری ژل ها بین شش تا نه ماه است و پس از گذشت مدت زمان مشخص به تزریق مجدد ژل نیاز خواهید داشت.

بیشتر مطالعه کنید : تزریق ژل لب مدل قلبی

 • در بعضی از کلینیک ها هزینه ی مورد نیاز جهت تزریق ژل به لب و یا پروتز لب بسیار کم تر از سایر مکان ها است، اما باید همواره این نکته را مد نظر داشته باشید که مهم ترین عوامل تاثیر گذار در میزان هزینه ی تزریق، برند ژل مورد نظر و همچنین میزان ژل مورد نیاز است. در صورتی که یک کلینیک هزینه بسیار کم تری نسبت به سایر مکان ها دریافت می کند، شک نداشته باشید که ژلی که جهت تزریق استفاده می کند مرغوب نمی باشد.
 • با توجه به این که تزریق ژل لب و هزینه ی مورد نیاز آن در مکان های غیر قانونی بسیار کم تر است،  بدون شک از مواد مرغوبی نیز استفاده نمی شود و استفاده نکردن از مواد مرغوب سبب به وجود آمدن عوارض تزریق ژل لب خواهد شد.

میزان ماندگای تزریق ژل لب چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد؟

یکی از رایج ترین سوال هایی که برای افراد در ارتباط با تزریق ژل به وجود می آید، میزان ماندگاری تزریق و عوامل تاثر گذار در آن است که در ادامه به بررسی تمامی عوامل گفته شده خواهیم پرادخت.

مهم ترین عواملی که در  میزان ماندگاری تزریق ژل به لب تاثیر گذار هستند عبارت اند از:

نوع ژل

نوع ژلی که برای تزریق مورد استفاده قرار گرفته می شود، تاثیر بسیار زیادی را در سطح ماندگاری آن دارد. به عنوان مثال ژل های هیالورونیک اسید که جهت تزریق مورد استفاده قرار می گیرند، ماندگاری شش تا نه ماه دارند و با ژل های نوع نیمه دائمی  که از یک تا دو سال ماندگاری دارند بسیار متفاوت می باشند.ژل های دائمی که برای تزریق مورد استفاده قرار گرفته می شوند، علاوه بر دوام طولانی تر، معمولا هزینه تزریق بالاتری نیز دارند.

برند ژل

امروزه شرکت های مختلفی در زمینه ی تولید ژل فعالیت می کنند، به همین دلیل ژل هایی متفاوت و تولید شده توسط برندهای مختلف در بازار وجود داشته و مورد استفاده قرار گرفته است. توجه داشته باشید که تمام ژل های تولید شده برای تزریق به لب مناسب نبوده و تنها نوع خاصی از آن ها برای برجسته سازی لب ها استفاده می شوند. در صورتی که قصد تزیق ژل لب را دارید بهتر است در ارتباط با بهترین برند ژل از پزشک متخصص خود پرس و جو کنید.

میزان ژل مورد نیاز جهت تزریق ژل لب

یکی دیگر از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در هزینه تزریق ژل لب ، میزان ژل مورد نیاز است. به هر اندازه که حجم دهی بیشتری انجام شود به همان اندازه نیاز به ترمیم دیرتر خواهد بود.

بیشتر مطالعه کنید : تزریق ژل لب مدل عروسکی

متابولیسم بدن

متابولیسم بدن فرد و شرایط فیزیولوژیکی پوست یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در مدت زمان ماندگاری تزریق ژل لب می باشد. به عنوان مثال افرادی که دارای متابولیسم سریع تری هستند، میزان ژل تزریق شده در بدن این افراد با سرعت بیشتری جذب خواهد شد.

فیلر لبفیلر لب چیست و چگونه انجام می شود؟

از فیلر ها جهت برجسته سازی لب های کم جم و افتاده استفاده می شود. امروزه استفاده از روش تزریق فیلر برای لب ها بسیار رایج شده است. درصد بالایی از فیلر ها از هیالورونیک اسید و همچین کلاژن ساخته شده اند. یکی از تفاوت هایی که بین فیلر کلاژن و هیالوریک اسید وجود دارد این است که فیلر کلاژن به صورت کاملا خالص و به صورت مستقیم به لب ها تزریق می شوند در حالی که فیلر حاوی هیالورونیک اسید اینگونه نیست و توانایی نگهداری آب در زیر پوست را داشته و مقدار بیشتری به لب ها حجم می دهد.

مهم ترین مزایای تزریق ژل لب کدام اند؟

در این قسمت از مقاله سعی داریم مهم ترین مزیت های تزریق ژل به لب ها را شرح دهیم.

افزایش سطح زیبایی و بهبود ظاهری فرد

یکی از مهم ترین دلایلی که افراد را مجبور به استفاده از روش تزریق ژل لب می کند، نیاز به افزایش سطح زیبایی و داشتن ظاهری جوان تر است. با بهبود ظاهر فرد و افزایش سطح زیبایی و جوان تر به نظر آمدن او، اعتماد به نفس بیشتری پیدا خواهد کرد.

افزایش برجستگی لب به صورت طبیعی

در صورتی که افراد از ژل های حاوی هیالورونیک اسید جهت برجسته کردن لب های خود استفاده کنند، به نتیجه ی کامل ایده آل را به دست خواهند آورد، به طوری که برجستگی های به وجود آمده در نتیجه تزریق ژل لب از انواع هیالورونیک بسیار طبیعی می باشند و علت اصلی آن هم سازگاری بدن و سیستم آن با هیالورونیک اسید است.

تدریجی بودن فرآیند

تعداد بسیاری از افراد از گرفتن نتیجه نامطلوب پس از تزرق ژل به لب ها  می ترسند. به همین دلیل می توانند از ویژگی تدریجی بودن فرآیند تزریق ژل به لب ها نیز استفاده کنند.  چنین افرادی می توانند پس از تزریق مقدار بسیار کمی ژل و دیدن نتیجه آن، مقدار ژل تزریقی را افزایش دهند.

بیشتر مطالعه کنید : مراقبت های مورد نیاز بعد از تزریق ژل لب

بدون عوارض جانبی

در صورت استفاده از ژل تولید شده توسط برند معروف و معتبر و همچنین کمک گرفتن از یک پزشک ماهر در عمل تزریق ژل لب ، برای فرد هیچگونه مشکلی پیش نخواهد آمد. البته تعداد معدودی از افراد هستند که بدن آن ها  نسبت به مواد موجود در ترکیبات ژل حساس بوده و به اصطلاح آلرژی دارند که چنین افرادی در این ارتباط و قبل از تزریق باید این موضوع را با پزشک خود مطرح کنند.

سرعت بالای ریکاروی

در تمامی فعالیت ها و عمل های زیبایی به یک مدت زمان جهت ریکاوری نیاز است. این در حالی است که  تریق ژل لب به کم ترین زمان ممکن جهت بازگشت فرد به زندگی روزمره و فعالیت های معمولی ، نیاز دارد.  تزریق ژل لب یکی از برترین روش های غیر تهاجمی جهت افزایش سطح زیبایی و جوانسازی افراد می باشد که با کم ترین درد و سرعت بالا انجام می شود.

چه تفاوت هایی بین تزریق ژل لب و بوتاکس لب وجود دارد؟

با وجود این که هر دو تزریق با یک هدف انجام می شوند و هر دو سطح زیبایی و برجست بودن لب ها را افزایش می دهند اما در کل تفاوت هایی بین این دو تزریق وجود دارد. مهم ترین تفاوت هایی که بین تزریق ژل به لب ها و تزریق بوتاکس وجود دارد عبارت اند از:

 • بوتاکس ترکیبی همانند ژل ندارد و از یک سم تحت عنوان بوتولینوم ساخته می شود و در نتیجه تزریق آن به لایه های زیری پوست، سبب ایجاد یک حالت شل شدگی به صورت موقت می شود. با استفاده از این روش بیماران  می توانند بدون ایجاد چروک هایی در صورت اخم کرده و یا بخندند.
 • در ترکیبات ژل مواد هایی همانند کلاژن که برای زیبا سازی پوست و جوانسازی آن مورد نیاز است، وجود دارد و با تزریق آن به پوست و یا قسمتی از بدن و صورت حجم داده و نشانه های پیری را در ظاهر به حداقل ممکن رساند.

بیشتر مطالعه کنید : سانترال لب

 • مهم ترین تفاوتی که بین ژل و بوتاکس وجود دارد، تفاوت های موجود در ترکیبات و عملکرد این دو ماده است. بوتاکس ماهیچه های صورت را شل می کند در حالی که ژل با دادن حجم و حفظ آب در زیر پوست سبب دادن حجم  شده و چین و چروک ها را از بین می برد.
 • به طور معمولا بوتاکس برای افرادی توصیه می شود که  دچار بیماری خاصی نباشند و  در سلامتی کامل به سر می برند.

تزریق ژل لبمهم ترین نکات مراقبتی قابل توجه قبل از تزریق ژل لب کدام اند؟

 بهتر است به مهم ترین نکات مراقبتی قبل تزریق ژل لب توجه ویژه ای داشته باشید.

 • در انتخاب پزشک جهت تزریق ژل لب بیشترین دقت را داشته باشید. سعی کنید برای انجام دادن این کار پزشکی را انتخاب کنید که مهارت و تجربه کافی را داشته باشد و بتواند بهترین نتیجه را از تزریق ژل برای شما به ارمغان آورد.
 • عمل تزریق ژل لب را در یک کلینیک مجهز پزشکی انجام دهید. با توجه به این موضوع که عمل تزریق ژل لب در بسیاری از سالن های آرایشی و مراکز دیگر نیز انجام می شود بهتر است، آرایشگاه ها و افراد معمولی را جهت این کار مهم انتخاب کنید تا از عوارض جانبی آن دور نماید.
 • به هیچ عنوان خرید ژل ها را برای تزریق ژل لب به صورت آنلاین انجام ندهید. بهترین مکان جهت خرید ژل، شرکت های دارویی معتبر و فعال در این زمینه می باشد. هنگام خرید محصول به بسته بندی آن و سالم بودن بسته بندی توجه داشته باشید.
 • به تاییدیه سازمان غذا و دارو و علامت آن بر روی محصول توجه کنید.
 • هنگام خرید ژل لب ، عوارض جانبی آن را مطالعه کنید.
 • در صورت مصرف دارو و یا مکمل های غذایی خاص این موضوع را با پزشک خود در میان بگذارید.

به این مطلب امتیاز بدهید

ثبت امتیاز !

× چت آنلاین واتس آپ
021-88888649