خدمات کربوکسی تراپی واژن

عوامل زیادی در روابط جنسی زناشویی تاثیرات مثبتی دارند که برخی از آن ها با مراجعه به پزشک قابل اجرا می باشند، زیبا سازی واژن یکی از مواردی است که می تواند در کیفیت روابط موثر باشد از همین رو متخصصان با به کار گیری روش های نوین در علم پزشکی توانسته اند بهترین و بی خطر طرین راهکار ها را به مراجعین ارائه دهند. کربوکسی تراپی واژن یکی از شایع ترین روش های موثر و کارآمد در زیبا سازی واژن است.

کربوکسی تراپی واژن چیست؟

روش های متعددی برای ایجاد زیبایی و جذابیت بیشتر واژن وجود دارد که هر یک به نحوی تاثیرات مثبتی در روابط جنسی خواهند داشت و می تواند روند زندگی زناشویی و روابط جنسی را تا حد زیادی بهبود ببخشد. از این رو متخصصان با به کارگیری روش های برتر سعی در ایجاد حالات زیبا تری برای خانم ها دارد که کربوکسی تراپی واژن با استفاده از جدید ترین متدهای روز پزشکی یکی از بهترین روش های زیباسازی واژن به حساب می آید.

عمل زیبایی واژن
عمل زیبایی واژن
عمل زیبایی واژن
عمل زیبایی واژن
عمل زیبایی واژن
عمل زیبایی واژن
عمل زیبایی واژن
عمل زیبایی واژن

تلفن های تماس

قبل از هرگونه تصمیم از مشاوره های رایگان کارشناسان نیلا رز بهره مند شوید.

عوامل استفاده از کربوکسی تراپی واژن

در این روش بخش زیادی از نواقص نواحی تناسلی و واژن برطرف خواهد شد و حتی گاهی با رفع تیرگی های پوست زیبایی و جذابیت بیشتری به واژن خواهد داد. گفتنی است که روش کربوکسی تراپی قابل اجرا در بخش های مختلف بدن می باشد و افراد می توانند برای زیبا سازی و رفع نواقص زیر بغل، کشاله ران و…از این روش استفاده نمایند.

دستگاه کربوکسی تراپی واژن بر اساس آخرین تکنولوژی های روز دنیا عمل می کند که بر اساس آن تقریبا حجم زیادی از نواقص واژن و نواحی تناسلی برطرف خواهد شد خانم ها می توانند زیبایی چشم گیری در این ناحیه داشته باشند.

مزایای استفاده از این روش

زیبایی

زیبایی واژن یکی از مزایای استفاده از روش کربوکسی تراپی واژن می باشد.

لذت و میل جنسی

لذت و میل جنسی یکی از مزایای استفاده از روش کربوکسی تراپی واژن می باشد.

چروک و افتادگی

چروک و افتادگی پوست واژن یکی از مزایای استفاده از روش کربوکسی تراپی واژن می باشد.

درمان زخم

درمان زخم یکی از مزایای استفاده از روش کربوکسی تراپی واژن می باشد.

با ما در ارتباط باشید

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه  20.00 – 9.00

پنج شنبه ها  9.00 – 20.00

جمعه ها و روزهای تعطیل با هماهنگی

تلفن تماس

قبل از هرگونه تصمیم از مشاوره های رایگان کارشناسان نیلا رز بهره مند شوید.

در این مقاله می خوانید :

نحوه عملکرد دستگاه کربوکسی تراپی

مزایای استفاده از روش کربوکسی تراپی واژن

پس از چند جلسه اثر بخشی روش کربوکسی تراپی واژن قابل مشاهده است؟

پس از انجام کربوکسی تراپی واژن چه مراقبت هایی لازم است؟

دستگاه کربوکسی تراپی واژن به چه صورتی عمل می کند؟

سیاهی اطراف واژن، بزرگی لبیه ها، افتادگی پوست واژن، شل شدگی عضلات و مواردی از این قبل از جمله دلایلی است که سبب مراجعه خانم ها به متخصص است که وی برای بر طرف کردن چنین مشکلاتی راه های زیادی را عنوان خواهد کرد. از مهم ترین روش ها می توان به استفاده از دستگاه کربوکسی تراپی واژن اشاره کرد که براساس آن با استفاده از تزریق گاز کربن دی اکسید می توان تغیرات چشم گیری را در قسمت واژن دید. گاز کربن دی اکسید تاثیرات زیادی بر تیرگی پوست و افتادگی عضلات آن خواهد داشت و به ترتیب زیر عمل می کند:

 – دستگاه کربوکسی تراپی واژن با تزریق کربن دی اکسید به خوبی راه های مسدود شده عروق را باز می کند همین امر سبب می شود که تمامی راه های حرکت و خونرسانی زیر پوست قسمت واژن باز شود و در نتیجه مسیر جریان خون باز می شود.

بیشتر مطالعه کنید : عمل لابیا پلاستی

 – پس از مرحله خونرسانی به مرور میزان اکسیژن موجود در عروق افزایش پیدا می کند که در نهایت سبب می شود که روند خون رسانی به حالت سابق باز گردد.

 – افزایش اکسیژن نقش زیادی در تامین موارد مورد نیاز تغذیه پوست دارد و بر این اساس تا زمانی که پوست کلیه موارد مورد نیاز خود را از طریق خون دریافت نماید قابلیت باسازی بافت مرده پوست و گسترش سلول های سالم را فراهم می نماید. گفتنی است که تغذیه درست پوست تنها در صورت باز شدن عروق مسدود شده امکان پذیر می باشد.

 – در مرحله آخر که تمامی راه های برای انتشار سلول زنده و بافت تازه فراهم می باشد به مرور ی توانید شاهد تغیرات چشم گیر در این نواحی تناسلی و واژن باشیدکه بر این اساس تیرگی های ایجاد شده، افتادگی و شل شدن پوست و مواردی از این قبیل را به خوبی برطرف ساخت.

کربوکسی تراپی واژن

انجام کربوکسی تراپی واژن چه مزایایی را به دنبال دارد؟

یکی از مهم ترین مسایلی که خانم ها پیش از انجام هر گونه عمل زیبایی و ترمیمی در قسمت واژن، به دنبال آن هستند میزان تاثیر گذاری عمل و همچنین مزایای پس از آن می باشند. آن ها به کسب اطلاعات در رابطه به نتایج پیش رو علاقه مند هستند و بر این اساس از مشاوره های رایگان و هزینه بر پیش از عمل نهایت استفاده می برند، همین امر سبب شد که در این قسمت به عنوان کردن برخی از مزایای استفاده از دستگاه کربوکسی تراپی واژن بپردازیم و در رابطه با تغیرات پیش رو و قابل انتظار به موارد زیر اشاره کنیم:

– زیبایی

از مهم ترین دلایل استفاده از روش کربوکسی تراپی واژن می توان افزایش میزان زیبایی واژن اشاره کرد که این امر سبب افزایش میزان اعتماد بنفس خانم ها در زمان برقراری رابطه جنسی می شود.

– جذابیت

با وجود این که این روش در وهله اول با هدف زیبا سازی واژن مورد استفاده قرار می گیرد پس تمامی خانم ها می توانند از آن استفاده کنند البته این روش برای خانم هایی که رابطه جنسی دارند مزایای بیشتری به همراه دارد چرا که این روش سبب افزایش جذابیت های جنسی نیز می شود و در نتیجه بهبود روابط را به همراه دارد.

بیشتر مطالعه کنید : تست پاپ اسمیر

– لذت و میل جنسی

با توجه به این که زیبا سازی واژن و رفع نواقص آن می تواند اعتماد بنفس خانم ها را بالا ببرد پس نقش زیادی در تمایل آقایان به ایجاد رابطه را نیز دارد و از این رو سبب افزایش لذت و میل جنسی در دو طرف می شود.

– تیرگی

تیرگی پوست واژن و نواحی تناسلی و کشاله ران از جمله دلایل سرخوردگی خانم ها است که به ممکن است به دلایل مختلف مثل لکه های مادرزادی، حساسیت های پوستی و.. ایجاد شود، در روش کربوکسی تراپی واژن با استفاده از دستگاه های پیشرفته می توان به خوبی این نقص را برطرف نمود.

– چروک و افتادگی پوست

افزایش سن، کاهش وزن، رژیم غذایی نا مناسب و… یکی از عمده دلایل ایجاد چین و چروک در تمام سطح پوست می شود که واژن و کشاله ران ها از این قائله مستثنا نیستن به همین دلیل خانم ها می توانند با استفاده از روش های متتعدد پزشکی مخصوصا کربوکسی تراپی واژن این مشکلات را به خوبی برطرف سازند.

– سلول مرده

تجمع سلول های مرده گاهی سبب ایجاد لکه های پوستی یا جوش هایی دردناک می شود که علاوه بر  ایجاد درد و ناراحتی تاثیر منفی در زیبایی واژن خواهد داشت، کربوکسی تراپی با ایجاد اکسیژن سازی و خونرسانی درست چنین مشکلاتی را برطرف می سازد.

کربوکسی تراپی واژن

– درمان زخم

گاهی به دلیل تصادف یا برخی حوادث ممکن است زخم هایی روی سطح بدن ایجاد شود که فرم ناخوشایندی را به پوست می دهد که به واسطه روش فوق می توان علاوه بر رفع جای زخم در زمینه ترمیم و بازسازی آن نیز اقدام نمود.

دستگاه کربوکسی تراپی واژن چه ویژگی های منحصر به فردی دارند؟

علاوه بر مزایای فوق از جمله ویژگی های این دستگاه می توان به قدرت اثر گذاری بالا اشاره کرد که به همراه تاثیرات مستقیم مزایای دیگری را نیز به همراه دارد و از مهم ترین آن های می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بیشتر مطالعه کنید : لیزر بیکینی

– کاهش درد

یکی از مواردی که در زمان انجام انواع عمل ها زیبایی مورد توجه خانم ها قرار می گیرد، دوره نقاهت و میزان درد آن است که این روش با داشتن برترین متد پزشکی میزان موارد فوق را تا حداقل کاهش می دهد.

– عدم خونریزی

داشتن دوران نقاهت ، درد و خونریزی یکی از مواردی است که خانم ها را از انجام هرگونه عمل زیبایی واژن منصرف می کند که با استفاده از روش فوق می توان درمان ساده و بدون مشکل را تجربه کرد.

– نقاهت و بستری کوتاه مدت

از دیگر مزایای کربوکسی تراپی واژن می توان به دوره تزریق کوتاه مدت اشاره کرد که این عمل را در دسته جراحی های سرپایی معرفی کرد و می توان بدون نیاز به بستری شدن می توان آن را انجام داد.

پس از چند جلسه اثر بخشی روش کربوکسی تراپی واژن قابل مشاهده است؟

از مهم ترین عواملی که در تعداد جلسات و اثر بخشی این روش تاثیر مستقیم دارد می توان به نوع پوست و رنگ آن اشاره کرد، البته بر اساس مشخصه خاصی نمی توان تعداد جلسات را تعیین نمود برخی خانم ها برای دریافت نتیجه مطلوب به چهار جلسه نیاز دارند و دیگر خانم ها جلسات بیشتری را صرف نتیجه گیری می کنند.

البته کربوکسی تراپی در بخش های مختلف بدن تاثیرات متفاوتی دارد که همراه با جنس پوست تعداد جلسات را افزایش می دهد به عنوان مثال انجام این روش زیبایی در قسمت ران یا  زیر بغل به نسبت واژن زمان کمتری لازم دارد. به طور کلی تعداد جلسات این روش از چهار تا هشت جلسه به طول می انجامد که گاهی به دلایل شرایط پوستی ممکن است این مدت زمان افزایش پیدا کند.

در زمان انجام کربوکسی تراپی واژن باید به چه نکاتی توجه کرد؟

به طور  کلی تمامی نکاتی که در زمان انجام کربوکسی تراپی واژن باید مورد توجه قرار بگیرد توسط پزشک مربوطه عنوان خاهد شد و این نکات بر اساس نوع پوست متفاوت می باشد البته گفتنی است که در سال های اخیر تغیرات چشمگیری در روند این روش ایجاد شده که به سبب آن به عنوان یکی از شایع ترین متد درمانی زیبایی معرفی می شود به علاوه این روش هیچ خطری را در زمان تزریق و پس از آن برای خانم ها به دنبال ندارد و این خود به عنوان نکته ای طلایی در مهم جلوه دادن این روش است، تنها نکته مهم و لازم الاجرا در این زمینه توجه به کلیه دستورات پزشکان می باشد.

بیشتر مطالعه کنید : کربوکسی تراپی صورت

پس از انجام کربوکسی تراپی واژن چه مراقبت هایی لازم است؟

به طور کلی تمامی جراحی های زیبایی شامل مراقبت های ویژه ای است که نقش موثری در بهبود و کیفیت آن خواهد داشت. بنا به مطالب عنوان شده برای دریافت کیفیت بهتر از کربوکسی تراپی واژن لازم است موارد زیر به خوبی رعایت شود:

کربوکسی تراپی واژن

  1. متخصصان استفاده از انواع لوازم آرایشی با مواد شیمیایی و طبیعی را در ساعات اولیه کربوکسی تراپی ممنوع کرده اند چرا که تاثیرات خنثی کننده ای خواهند داشت.
  2. با وجود کاهش دوره نقاهت و بازسازی در کمترین مدت، توجه داشته باشید که پس از انجام کربوکسی تراپی واژن حداقل تا یک روز کامل را از آب دور باشید. به این ترتیب کلیه ورزش های آب و همچنین دوش گرفتن ممنوع می باشد تا روند بهبود سریعتر شود.
  3. گاهی به دلیلی حساسیت های پوستی ممکن است پس از انجام کربوکسی تراپی واژن تا مدت کوتاه و موقتی روی پوست کهیر ایجاد شود، پس لازم است مراقبت های پوستی در آن زمان صورت پذیرد.
  4. عوارض انجام این روش به دلیل استفاده از تکنولوژی های برتر عمل پزشکی بسیار پایین است همین امر سبب شده که حتی افرادی که ورزش های سنگین یا فعالیت های کاری پرتحرک انجام می دهند با یک روز استراحت کامل بدون مشکل به فعالیت خود بپردازند.

آیا می توان همراه کربوکسی تراپی واژن عمل زیبایی دیگری را انجام داد؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت تا به حال هیچ پزشکی این اقدام را رد نکرده است. در ادامه می توان این گونه عنوان نمود که کربوکسی تراپی یک روش جوانسازی بسیار پیشرفته است اما قابلیت پر کردن حجم خالی پوست را ندارد. همین امر سبب شده که برای زیبایی هرچه بیشتر بتوان آن را با سایر سایر اقدامات زیبایی انجام داد که از معروف ترین آن ها بوتاکس است. با انجام کربوکسی تراپی واژن و بوتاکس به صورت همزمان می توانید به سادگی زیبای و جوانی را به نواحی تناسلی خود باز گردانید. این اقدامات می تواند در سنین پایین تذر و به عنوان یک راه پیشگیرانه مورد استفاده قرار بگیرد.

در پایان گفتنی است که روش های زیادی برای رفع مشکلات ظاهری و پوستی نواحی تناسلی، کشاله ران وجود دارد که در سال های اخیر کربوکسی تراپی واژن با داشتن عوارض تقریبا صفر درصدی به عنوان روشی نوین مورد استفاده قرار می گیرد. از دلایل محبوبیت این روش استفاده از  گاز کربن دی اکسید است که با وجود تاثیر گذاری فوق العاده هیچ گونه عوارضی را برای خانم ها در پی ندارد به علاوه می توانند در کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه را دریافت نمایند.

به این مطلب امتیاز بدهید

ثبت امتیاز !

× چت آنلاین واتس آپ
021-88888649